Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 15 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Sahiplenme Bu şekilde Olur Mu

Status
    şahin88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    50
    Beğenilmiş
    19

Sahiplenme Bu şekilde Olur Mu

Değerli arkadaşlar bir yerden şüpheleniyorduk ve sahipli olup olmadığını anlamak için bu işlerle ilgilenen birine sorduk sahiplenme yok orada dedi.ancak sonra bir arkadaşa bunu anlattım.o arkadaş ise sahiplenme yoksa bile böyle bir sorgulamadan sonra oranın sahiplendiğinin yani hocanın sorduğu cinlerin orayı sahiplendiğini söyledi.doğruluk derecesi nedir bilgi verirseniz memnun olurum teşekkürler.

Status
    Harbici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    4

Cevap: Sahiplenme Bu şekilde Olur Mu

kardeşim bırakın hacıyı hocayı. kelin ilacı olsa başına sürmezmi ? cindi büyüydü bunlarla uğraşmayın. Allah yasaklamadı mı bunları bize._? lanet etmedimi bunlarla uğraşanlara? yapana yaptırana... şimdi diyeceksin ki bunlar iyilik için yapılıyor. kendimizi de çevremizi de kandırabiliriz ama Allahı kandırabilirmiyiz? biz masumuz diyebilecekmisiniz? bence herşeyi, bir daha baştan gözden geçirmenizde fayda vardır. sonuçta büyü büyüdür. cinde cindir. zaten cinin hangisi olduğunu seçmek de zor.. cin mi cin yoksaaaa hoca mı cin?????
    "gideceği limanı bilmeyene hiç bir rüzgardan fayda gelmez"

Status
    aliveli44 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

Harbici ustam Rabbim razı olsun Siz'den. Arkadaşım Besmelenin önünde ne durabilir? Cini insi boş ver, salih ol ve besmelesiz hiç bir iş yapma. Dost tavsiyesi. Dua ile vesselam YEEES
    İzinsiz Kazı Yapmayalım Yapanlarla Birlik Olmıyalım.

Status
    şahin88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    50
    Beğenilmiş
    19

Ustalar çok sağolun.ben zaten bu gibi şeylere inanmam.yanlış anlamayın cin.şu bu değil inanmadıklarım.yaşadıklarımızın çoğu algı yanılması.korku.kaçakkazı,besmelesiz işe başlama.içimizdeki vesveseden kaynaklanıyor.yirmi yıldır bu işlere hobiolarak baktım hiç bir şeyle karşılaşmadım karşılaştıklarım da hep mantıklı şeylerdi.kaçak kazıdan uzak dururum.gece asla gitmem,anlatılanları mutlaka mantığa vurup değerlendiririm ama bu olay kafamı karıştırınca yardım istedim çok sağolun.

Status
    ferık - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    52
    Beğenilmiş
    85

selam şahın kardeş herkes bırşey fıkrınce soyler bır ınsan karşılaşmadığı bır olayada ınanmaz hele boyle konularda içinde bır korku bır şuphe varsa veya olduysa yapacak olduğun her neyse yapamassın şuphe duyarsın senın duyuğun gıbı doğruluk yanı varmı dıye sorarsın bır kaçında vardır dıyerlerı gecenın verdığı sezsızlık ve karanlıktır.

Status
    enis60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

Alıntı aliveli44 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Harbici ustam Rabbim razı olsun Siz'den. Arkadaşım Besmelenin önünde ne durabilir? Cini insi boş ver, salih ol ve besmelesiz hiç bir iş yapma. Dost tavsiyesi. Dua ile vesselam YEEES
    aynen katılıyorum ustam besmeleyi cekip yapacagımız işi yapmalıyız bu tarz olaylarda ayetel kursi nas ve felak eger biliyorsak okunmasında cok faydası olur herseyden önemli içimizdeki temizlik kalbimiz temiz olursa ALLAHIN izni ile birşey olmaz kanısındayım

Status
    Alarmala^bomba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uşak
    Beğenmiş
    23
    Beğenilmiş
    9

Alıntı enis60 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aynen katılıyorum ustam besmeleyi cekip yapacagımız işi yapmalıyız bu tarz olaylarda ayetel kursi nas ve felak eger biliyorsak okunmasında cok faydası olur herseyden önemli içimizdeki temizlik kalbimiz temiz olursa ALLAHIN izni ile birşey olmaz kanısındayım
    Böyle bir salih niyet oldukdan sonra ve bir kac dua okundukdan sonra sana Allanın izniyle ne dokunan olur nede görünen...
    Başlamak icin mukemmel olmak zorunda deyilsin,
    Fakat mükemmel olmak icin baslamak zorundasın.

Status
    gladyo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

bilimden degil cinciden meded umarsanız kaybedersiniz:D:D yok böyle bişey devaaam

Status
    delibabaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

Alıntı enis60 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

yazan eline konuşan ağzına sağlık gardaş be.

Status
    lazoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    misir ve karalahana diyarindan
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

resmi izin alin kaziya cin min kalmaz toz olurlar,bunlar kacak kazida aktif ler izinli kazida tirsarlar.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)