Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123
Toplam 24 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 24 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: topal ayı

Status
    ferık - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    52
    Beğenilmiş
    85

Cevap: topal ayı

Alıntı Dogrular Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sn ustam.bu iki.fotografta 2 nolu olan eminaga degirmenin.bahcesinde binek.tasinda catlak catlaginn ortasinda olan kopek ayaz izidir.zaten catlak.dogal.degil tasin alnini parmak.kalinliginda 1 metreden fazla ozel murcla cizmisler.ortasina bu kopek patisi yapilmis.diger resimde el.yani ayinin yaninda .ayinin elimi.defcinin elimi siz degerlendiriniz daha dahasi var saygilarimla.
    merhaba merak ettım daha once bu konulara değimiştım ayı tamam desem tam deyıl
    patıya gelınce ayının desek veya kurt desek pekı def çalan fıgur yok
    kırılmış olabılırmı ayı ıle def çalan fıgurun arası -15-m.re varmı
    resımlerden tam olarak toparldım desem yalan olur gozlerımde goruyor desem yalan olur yaşlılık işte
    bu değirmenlerden ayakta olan varmı.

Status
    Dogrular - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    64

Hayirli.geceler ferik ustam Kapali yerde kirmizi cizgi ile.isaretledim.yer ayinin kellesi.bu icerde kapali alandi disardan goremeyiz.cikalim.disariya kayanin ortasinda iki kolu acmis nalanta cizim.halde ayinin kendisi var ayi buyuklugunde .yani.ayinin kellesi yok disarda kelle iceride.ve disardaki ayinin bustunden iceriye kadar bu kelleye kadar murcla.iz vurulmus yani zincir tabiri.Disardaki ati bustunun tam.dibinde el olan ibare yani elini kolunu yukari avuc icini cevirsen o sekil.oluyo cunki ayinin dibinde yarim.kol seklinde def calan adam bu geciyo galiba bu cete isaretleri biraz sifrelidir.bu isaretler degirmenin 10 adim onunde.kurt patisi yada kopek patisi atidan 25 adim.
    ortalama uzakta.burasi dere yatagi su bol.gelse ayinin ayaklarina carpar.yani dermenin basinda korkunc dikili kaya kaya düşse degirmen harap olan degirmenin önü burasi.Saygilarimla.
    ferık (17.Şubat.2021) Bunu beğendi.

Status
    Bilge dede - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    30
    Beğenilmiş
    86

hayatimiz inanin hep benzetme iste surdan yonlu benziyor gibisiyle zaman sarf ettik.senin bu ayın duz bir alanda ve bu ayiya yakin yol ve göl.nerde bakalim

Status
    Kayip kepenek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    421
    Beğenilmiş
    343

Alıntı kurtbaba Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ...Arkadaşım Değirmenleri karıştırmayalım dikkat et,yazdıklarından sonra sanki 3 değirmenler mevkisini anlatıyon,uzunali değirmenin olduğu mevki yoksa Alibeyin değirmenimi anlatıyon kafam karıştı yarın evraklara bakim tekrar,konuyu karıştırmayalım,,Saygılar,Eyvallah..
    Sn Kurtbaba bayağı yaklaştın .Olacak bu iş .Halkalar birbirine bağlı yeterki halkanın birini bul .Rast gele .Bol şans .
    kurtbaba (09.Mart.2021), TEVFİK (09.Mart.2021) Bunu beğendi.
    Ailenizin ve kendi huzurunuz için kaçak kazı yapmayınız yapanlarıda uyarınız,,,,

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)