Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: El Yazmaları yoluyla "BULGARİSTAN'DA gizli hazineleri" Bölüm 1

Status
    ERET - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

El Yazmaları yoluyla "BULGARİSTAN'DA gizli hazineleri" Bölüm 1

El Yazmaları

yoluyla "BULGARİSTAN'DA gizli hazineleri" Bölüm 1

Bu belge gizli tutulması Kutsal Roma Müzesi , Roma İmparatorluğu iken kendi zaman benzersiz,. Bu müzede pek çok ünlü sanatçı ve gravür elleri yaratmış olduğu tüm temizlemek için ellerinde düşebilir çünkü bu gizlilik, muhafaza edilmelidir.

Tanrı'nın sayesinde, bu şimdiye kadar gizli tutulur bilmelisiniz Tanrı bu satırları adam Okuma ve Tanrı'nın yemini bu hazineleri üzerinde tecâvüz yedek değil herkes yapar olacaktır. Tanrı tecavüz Tanrı'nın yemin açgözlü insanlar befell korkunç cezalara tanıktır. Ama bu kutsal okurken Tanrı adamı, gizli tutulur ve hiç bir gizli adamak ama Rab bogosluzhiteli test edilmiş ve yalnızca sadık adamı sadece sonsuza kadar sır tutamaz.

Birçok insan ruhlarının liman gibi O, Tanrı'nın bir bilgi ve hiçbir kötülük kullanımları almak için yeraltı sarayı girdi. Tanrı'nın yasası uymayan tüm acı ve ağrı ile cezalandırılacak ... Bu korkunç yazı.

Büyük Roma Müzesi girişinde kalenin güneybatısında Cerda yakınında sadece bir dağ kalesi, bir büyük yüksek taş ... Bu aramanızda size hizmet verecektir. Şelale 10 metre anda tam olarak nereye düşüyor kuzeybatıdan su akışını büyük bir çatlak var. Temelde, üst iki metre üç metre genişliğinde. Çatlak sonu Müzenin girişinde sizi yönlendirecektir. Bu çok dar ve geçen zordur. Taş ve toprak ile bombardıman edildi, ama sıçramış üst ve iyi niyet ve sıkı çalışma mermer kapılar alacak. Eğer delik aşağı gittiğinizde, bunları bulacaksınız. Delik on metre daha yakın olduğunu, daha sonra geniş olur ve geniş boyunlu büyük mermer salona götürür.

Eğer taş yüksekliğini görmek için nehir, büyük bir çatlak görüntüleri iblis her iki ülkeden rock bir ölçekte başkanları bu bulmak Müzenin girişinde Dışarıdan iki şeytan kafaları sıkışmış. Tüm bu bir üçgen şekli çalıştı. İki kafa duvar içinde ve birbirlerine gömülüdür. Çatlak diğer tarafında, nehir, bir üçgen şeklinde bir iblis kafası ile birlikte baz göreceksiniz. Görüntü diğer iki göre çok daha küçüktür. Ben bu karakterleri Büyük Roma Müzesi girişinde bulmak kolay olacaktır bulabilirsiniz.

Büyük Müzesi ayak Seyavel mezar oldu zaman. Bu Vratitsa arasında mayın getirilen renkli mermer ile kaplı olduğu. İşte büyük Roma Müzesi tamamlandı yazıları. Eğer saf beyaz mermerden, 700 adım, bir merdiven önünde kendinizi bulacaksınız kırmızı mermer kapıdan gidiyor. Her 50. adımda güneş ışığı tutun devasa mermer heykelleri ile site olduğunu göreceksiniz. Fazla 20 metre yüksek merdiven Vault. Merdiven yirmi büyük heykelleri ile biter alt zemin üzerinde büyük Dinaidi iki taraftan da korunan bir kocaman mavi Bogins göreceksiniz. Büyük bir metal kapı önünüzde alır. Eğer müze çiçek oda güzelliği ile hayrete olacak bu geçiyor. Vardır ve mermer her türlü zaman bir kaplama odası olarak kullanılmıştır biliyordu.

Dediğim gibi renkli mermer bir sürü yarattı çünkü Tanrılar Salonu, mermer salonudur. Sütunlar oda çok daha büyük alanda mermer farklı renk ve her sayıda Tanrılar ve kutlamalar hornis parçası başkanları görürsünüz dağılmış. Mozaik farklı renk ve çok renk purtinov toz arasındaki mermer parçaları düzenlenmiştir. Muazzam kolye mağara müze haline saatinden önce diyor. II - doğusunda altındaki oda aşağı çekerek ikinci odaya götürecek bu iki büyük halkalar vardır.

Bu oda dardır. Burada o zamanlar var Roma mayınların geçmişini görebilirsiniz. Kart büyük döküm altın alaşımı salonun başında göreceksiniz. Boyutlar 5-5 ve bir buçuk metre bulunmaktadır. On it anda tüm Roma yerleşim vardır. Sarı nokta altın altın madenleri göstermektedir. Bu odada müze oluşturulduğu anda maden cevherlerinin her türlü göreceksiniz. Saf altın büyük topakları onlar Romalılar çalışırken ne kadar zengin madenleri vardı, konuşuyoruz. Odanın doğu kısmında doğal holomsk altın büyük bir parçası var. Aniden Romalılar Cerda kara bıraktı çünkü kitabeler ve Roma Müzesi için hazırlanan sergiler ile görmek, ama Sayısız kutuları burada idi. Odanın duvarlarında meşaleler açık yeşil-mavi renk ile parlar, hangi kemik yapılır. Kendilerini duvarlar, zemin ve tonoz parçaları, ama aydınlatmak için alışmak çünkü bu Girme korkunç korkutucu gelebilir. Insan batı duvarında kızdırma izlemek gerçekten korkunç ve korkutucu olduğunu rakamlar. Bulabileceğiniz gibi onlar hareket yok bilin. Yalnızca korku ve metalik yönetmelik aynı renk onları hareketli kılan iki insan vücudu ile birlikte, kırmızı ve yeşil melisa ile yapılmış organları yayın onları görünüşte hareket yapar. Eğer salonda konuşulanları eğer sesler duyarsınız saat öncesinde bilin. Sonra bu sadece duvarlar ve tavan hareket resim vardır ve buraya girin herkesi deli olabilir sesler yapmak olduğunu göreceksiniz. Konileri gibi diğer derin çukurlar bu odada bulunmaktadır. Bir ses olması, o gider ve bu açıklıklar gelen döndürür. Bu karıştırma bir sestir. Odaya girerken sessiz olmalı. Bu kutsal olarak bildiğimiz bu odada korkunç. Sen ayakkabı gerekir sarstı değil. Salonun güney tarafında kollarında halkalar ile mermer taht. Bir yüzük bacaklarının arasında bulunur. Eğer iki elinizle oturduğunuzda, aşağı basın ve ortalama kama için bağlama çalma çekin. III - Bu yapacak gibi müzenin Büyük Salonu'nda beş galerileri ortalama bulmak.

Hayvanların Hall. Bu salon 120 metre genişliğinde ve 7 metre yüksekliğindedir. Sen sayısız küçük ve büyük mermer kareler düzenlenmiş göreceksiniz. Her hayvan som altından yapılmış birine sahiptir. Altın hayvanlar ve kuşlar kuzey kesiminde yer alan, 260 kuş korkunç gece hariç tatil bitti. Bu kemik yapılmıştır. Hayvan gözler Roma'dan getirilen elmas vardır. Oda ortasında doğal boyutu büyük bir kertenkele. Bu, birçok metal yapılır. Öbek üç metre mesafededir. Diğer gizemli giriş holü için bir dişin eksik olması. Bu altın keşifler başka bir odaya bir merdiven açılacak. Her mermer kare kübik parafin içeriğin sonunda yazılmıştır ve onu öldürdü ve bugünkü şekliyle saf altın oluşturulan kimin öldürülen bir hayvan kökenli, ağırlık ve boyut, deride söyledi. Salonun dördüncü katta her kare eksenel ve kimse kaçamaz yeraltı nehri içine alır çünkü dikkatli olun.

IV - altın süs Hall. Bu hayvanların bu gibi 4.750 altın nesneler taş sandıklarda yatırdı. Bu kutuları zemine kaynaklı olduğunu merak göreceksiniz. Ama bu sırrı bulacaksınız. Gramado topları perçin ve topun içine kaynaklı demir tel altın sikke ve kilise makalelerin diğer odaya gider. Her halat sonunda gövde kaldırdı ve açılan kaymıştır izin vermez bir döngü vardır. Eğer oda girdiğinizde V sandığını açmak mümkün olacak. Venvora - silah ve altın okları var. Bunlar, üretim sonrası bir altın banyosuna yerleştirilir. Sadece rahipler ve imparator da vardı. Altın süs eşyaları arasında imparatorun kutlamaları altın heykel 70 sandık göreceksiniz. Bunları görüntülemek ve düzenlemek için sadece açıklama olarak, kademeli bir satır dizilmeleri zorunluluğudur. Duvarlara Süsler o kutuları gibi, ama onların aksine onlar bile onlara Diğer Roma müzesinde gerek olmadan, tek vardır. Eğer mermer duvarlar görmek tüm Atina Yunanistan yeraltı maden Nolenas yapılır. Kırmızı mermerler kutularında Roma yakınlarındaki mayın Suhaso vardır Cerda ve yeşil bulunanların yeraltı kalesi yakınındaki bahçede yapılır. Her kutu belge nesne sayısı, onları yaratan sanatçının kökeni ve adı vardır. Oda dama zemin düzenlenmiş olduğunu unutmayın, her kare ikinci aks ve bu adım eğer aşağıdaki uçuruma basit bir hayat olacak. Dikkat! Bir yılan kafası ile beyaz mermer Gramado sandık güçlü bir zehir deposudur. O ebedidir. Eğer doğrayın ve gövde açarsanız, tüm oda kırmızı toz ve anlık ölüme tarafından hemen oraya düşecek dışında tüm yaşam dolu olacak. Unutmayın adım etrafında bir haç ile batı tarafında plaka üzerinde oda o. Bu basıldığında ve kaldırılır. Göğüs kısa bir süre için açılan plaka düşürücü, tüm odaları kırmızı duman ile dolu olacak ve uzun bir süre için müzeye almak imkansız olurdu. Dikkat! Kötü insanların müze kapmak için çalışıyoruz Sadece bu yüzden yaptım. Sütun IV girerseniz kaydedebilirsiniz. Bu gizemli şekilde açılır ... ama kapıyı açmak müze sizi götürecek bir merdiven bulacaksınız.

Horrors V, Mummy ve herbareya Hall. Bu iki renk, yeşil ve mavi mermer vardır. Salon yaklaşık 150 metre genişliğinde. Arch 8 metre kadar yüksektir. Bu odaya girme herhangi bir korku içine düşmemesi gerek, ama sessiz tutmak için. Farklı boyutlarda başları ve gövdeleri Binlerce her tarafta görünecektir. Izlemek insanların kraynoumalen tür binlerce Mumyalar. Onlar Romalılar bu mükemmelliğe ulaştı hangi korkunç yollar gösterir - minyatür kişiye bir insan ucube eli gibi büyük hale böylece, değişim yüz ve normal formlar olmadan. Odanın kuzey kesiminde Eğer insan cesetleri bir mermer koymak bkz. Bu organlar sıvı ile doludur canlı hetavarast ve hemen dondurulur. Onlar kristalleri vardır ve onlara dokunma eğer onlar ceset üzerinde kalın avuç donmuş olduğunu bilmeyecektir. Bu renksiz sıvı rahip Pomaris.Trupovete su cesetler için parafin küp rahip bıraktığı yazıları ile hayata geri getirilebilir tarafından tespit edilir. Salonun güney tarafında yer birçok insan cesetleri düzenlenmiştir. Onlar Samodivska Bonivas bahçe büyük rahip tarafından girişimleri vardır. Sen ortaya çıkacak bakışta soğuk korkunç hissi yaşayacaksınız. Hayvan ile insan organları aşılı kafaları. En korkunç manzara kurbağalar devler gibi yeraltı bir insan cesedi kurbağa kafa ile nakledilmektedir. Tüm organları ve kafaları gözleri ve hareket unutmayın. Her yerde sen mermer zemin üzerinde adım koşmak çünkü görmek gidin. Mermer farklı renklerle insan saç ile kaplıdır çünkü bunu fark etmeyecektir. Tüm bu ünlü ama nadiren görülen Roma Müzesi Bu salonun korkunç gizemi işarettir. Sen erkek, kadın ve çocuk birçok ceset göreceksiniz. Bu girişimleri, korkunç ve üzücü olan - hayvan bacaklarda, kadın başları bir ejderha ağzı ile organları ... Iki kafalı insanlar - organlar, bu gibi girişimleri Doseks ile - Eğer odanın ortasında gördükleriniz tiksinti hissedeceksiniz. Tüm bu son derece bastırılmış, ama gerçek bu odasına geldiğinde göreceksiniz biridir edilecektir. Şey tutuşturmak ve yazabilen bir yangını mavi alev odanın her dördüncü gününde duvarlar. Bu duvarlar, sadece spor salonunda binlerce yıldır korumaktadır. Ne zaman bir sinir krizi alabilirsiniz transa içine düşecek, çünkü bu odada yangını duvarları, bir adam olmak iyi değildir. İnsanlar transa düşmek, ve falcı kilometre ötede yüzlerce ve binlerce girer ne tahmin vardır. Ama diğerleri daha kötü ve daha iyi yaşamak değildir. Peygamberler öncesinde bir ay felaket sağlayabilir, bunu açıklamak zor, ama içki sadece ben söylemek gerekir ... büyük mermer ... cam ... devam edebilirsiniz. Biz bir adamın ben geri dönemem mermer salon kapıdan girdi ve yürüdü olduğunu söyleyebilirim. Biz sütun IV Salonu IV tehdidi altında gelmeye devam edecektir.

Altın ve mücevherler Hall VI. Bu oda daha küçüktür ve yine sizi şaşırtacak. Ama duvarlar diğer odaların duvarları olduğunu fark. Taş Huge resimlerinde Tanrı'nın tapınağı ve Güneş şifa tapınak vardır. Büyük ve küçük, altın ve madeni paralar gümüş Bütün türler, sandık dizilir. Büyük taşlar her türlü size salonun duvarlarında görebilirsiniz. Kuzey ucunda Sandıklar sikke dolu ve odanın ortasında yedi sandıkları dünyada paha biçilmez taşlarla doludur kazınmış. Bu odada çıkmak için salonun sol tarafta iki tablo adım gerekiyor. Bir plaka beyaz ve diğer kırmızı olduğunu. VII - Bu müzenin son oda geçecektir.

Karışık - Bu ön oda görülen her şeyi ama çok sayıda görmeye geldi, çünkü bu ismi. Salonu büyük. Içine gidiyor gördüğünüz ilk şey mermer kızdırma birçok renk yakınsama. Tüm fosforlu fişekleri yanması gereklidir. Mermer Güzel kombinasyonu şaşırtacak ve hayran bırakacak. Salonun ortasında, ortada lahit farklı renklerde mermer sütunlar göreceksiniz. Bir tahta gibi Stelnovoliskonteven Yöneticisi en önemli müzelerin kurucusu - Roma ırk, Dağ Latin Denizi yakınında sadece keşfedilmeyi altın. Normal tipi ve boyutu mumyalanmış. Sen bu odada ne göreceğini söylemek zorunda değilsiniz, ama bilmeniz gereken ne diyecek. Nesneler tüm oda hoş bir tür dağınık. Burada ne görmek önceki odalarda görmedim sizi şaşırtacak. Odanın güney ucunda saf beyaz mermer ile kaplı olduğu. Çeşitli insan şekil ve hayvanlar birçok yan yana düzenlenir. Tavan biraz zaman bireysel olarak değil, sürekli değişen renkler, her rakamlar. Sonuç muhteşem bir görünümüdür. O 5 yarda daha altın korkutucu doğu salonu kuş gibi ilginç. Salonun batı tarafında bir altın sahte ürünleri. Yaşayan bir su yatağı bulunmaktadır. Eğer açıklamayı okumak gibi suyun Benzersiz, mucizevi bir olaydır. Bu suyun bir yudum hayatının sonuna kadar bir kişi kaydedebilirsiniz. Ama yazılı, hiçbir şey onu geri getiremez. Odanın batı tarafında gerek. Müze var çıkın. Duvarda bir resim üç buçuk iki buçuk metre etmektir. Resmi açılacaktır sol alt köşesine basın. Bir kez bunu kapanacak, bırakın.

Bunun başında açıklanan ve gibi dağ Büyük Roma Müzesi girişleri tam açıklaması beyaz taş. Bu bütün taşlarla kaplı olduğu için, çok korkunç çöküşü almak için kapıyı açarak büyük bir tehlike olduğunu orada yapılır şeyi bilmek önemlidir. İlk delik odotgore almak için çıkarılması gerekir. Taş toprak orada çalışacak olanların ölümüne neden çökecek üzerine yığılmış giderilmesinde kırmızı kapı açar delik açıldığında.

İyi insanlar, Büyük Roma Müzesi kapıyı açmak için karar verirken düşünmek ve koruması için Tanrı'ya dua!

Rabbimiz 1828 Yılı . Korkunç Kurt ve öldürdü zheltitsite barlar altın ve çimentolu delik sonra getirilen ve politika kırdı hepsini Arnavutlar olduğunu. Sammy getirdi ve oyunların içine büyük mara sol kolunu kaldır. O baca ateşledi ve o iki tıkar. Ve Valchan olacak razidova kedi yıldır kim olduğunu görmek için dedi ki ... zaman ... Mariah kedi. Ve en okumushliyata onu bulamazsınız. Ve kaside karşısında fazla Nişan sağ açıklayan olmadan yazma Mütevelli ağlamaya bırakın. O deliği ardıç kuşu bir oyuk sokuldu. Naida için nyavgash da tel chilyak yüzden. Sorunlu zamanlar. Bash niş yazmak için başka bir deri olun ve pizulya çukurun altında sıkışmış. Hem yazıları Rahat hükümetler olabilir Chilyak.

Biz üç Saad kaldı. Ben Martin, V. ve Fatma pop. Kafanın yiyeceklerdir. Dağı gözlerin Lord ve kırmızı bir ***** ile bağlanarak güneşin yarım Sahat karşı tutarak. Sonra çünkü uzanmış elleri ile açmak ve çalıştırmak dedi. Orada, burada parmak ve sonbahar Carved geliyor ...

Bu işlem, ana niş olacaktır. Mary Priest kıstas. Eşik ölçek ve düzgün taş günbatımı Fatma olarak 16 yıl fuck. Herşeyi fişleri yorgun yardstick elinde sürtünme olmadığı 38 ana Nişan vardır. Tui Ziph ve burach yapılmış Fatma'nın eli ve yükselen güneş izlemek.

Korkunç adam Valchan. O Bulgar boşaltmak istedim. Rusya'dan bir altın murabeto kurtarmak ve onun adını sonsuza kadar hatırlanması gereken kalır için. Ama krallar çok altın ve Arnis olduğuna inanmıyorum. Ve altın silah ve dayanacak şekilde toplar ve dul ve suldatite için emeklilik bir yeri vardır.

Korkunç adam Valchan. O bu kapaklar burada çalıştığını çığlık bilir, ama bunların amacı, Tui benim son yazım olacak bana bir şey özendirmek neden bilmek istiyorum ve ben sonsuza söylemek istemiyorum. Beni öldürebilirsin Benim yemekleri.

Yirmi yıl önce, İstanbul Santa Stavrus Selanik dostça Valchan taşlar yolda. Gentile Valchan Troyan Pass iyi dağ biliyorum sordu. Valchan kelime parmaklarını olduğunu. Sonra dedesi Stavrus Farsça bir koyun orada büyük hazine bir mağarada Hodavya gizlidir ve fişler var Hodavya bildiğiniz bulundu. Valchan kedi adam yaşlı ve bilge idi bölmek için inanmış ve bir dike geldiklerini olduğunu. Thuy Eylül ayında bahar oldu ama çok dolaşan ve sonra sadece bir övgüdür arayışı bulundu. 15 CCİ biri 193 bar içinde. Çapraz Tanrı onları içeri sayılır .. ayrı ayrı ve noktasının sol göğüs rütbesi ll. O arbedede Stavrus dedesi Yunan gitmek istiyor. Swat otlatma mülkiyet ve mal satın almak için. Valchan sözcüğü Bulgar boşaltmak için onun fikir üzerine altın kedi israf konusunda yaptı. Büyükbaba Stavrus bide Valcea gelen öldürülen beri. Başının üzerinde bu güne kadar mezarında üzerinde altın bir haç ve altın külçe slab kesme iki ayak vardır. Onun mezar polugarite dökümhaneler ve Romalılar vardı nerede çukurun ekleme ortasında kayın kasık olduğunu. Barlar olmuştur. Ama Thuy Valcea gelen Sadek biliyorum, ve o Gentile derin bir delik iletken ve altın taneleri var ama biz onları aramıyoruz.

Sonra murabe bir bit olabilir ve bir grup insan bir araya gelip emretti olurdu Valchan izukva Tuy hazine okumushlii yaralandı. Ve süre olarak ve bana olabilir tarımsal değildir. Pek çok hazineleri ve ubrahme birçok çiftlikleri aldı. Kötülere Bastisahme. Biz altın ve diğer birçok Çeşitli zhunzhurii bir sürü toplanan. Sonra yanında Valchan, bize o bir bilgin olan Bitola sadık bir öğretmeni Nicola chilyak gönderilen uzayda gitti ve mağaza satın pantolon giydi. O Rus Çarı Nicholas için tüm yol gittik. Kat kral geri getirdi chilyak nerede urtuval ve nerede gördüm çok altın var olduğunu 'tis doğru yerde kontrol etmek için gönderdiğini söyledi. Üç yıl boyunca bizim chilyak Rouschouk bir değişiklik bekliyordum. Bide Valchan çok kızgın Sonra gelmedi anlaştılar. O kızgın kedi kedi yaka, tek bir darbe ile bir defada bir pala bukachka kesildi. Yani dekolmanı kemerleri bulacaksınız. Hafif parmakları. Bana ve Sade Fatma bırakın. Sonra Arnauts güverte Mara başka bir konuma taşınmış denir. Kaleli ana yemek ve kyuskite geçerlidir. Bu yapıldıktan sonra bir adam bir altın kap ama Kozi Brod öldürdü onlara. Sessiz Yani çoğu öldü. Onların altın akçaağaç altında gömülü.

Şimdi kelime ve onun bir sürü iş zeki kedi kedi Vezir ve zırhlı süvari elinin olduğunu olduğunu Fatma yayıldı izin. Tui ikinci eşi Valchan. Onlara Çapraz kayın Midsummer gününde evlendi ve onları kutsadı. Kurt ilk eşi Ohri üzerinden güzeldi. Erkek kedi nadiren vardır. Bir adam nadiren doğması Valchan. Çok güçlü ne kadar yüksekliktedir. Nimble Kedi bir kedi. Karanlıkta bir zekice onun palaska ve kedi elini sallayarak çağırır ve bıçak el kesme dravi kedi atmak yanıp söner. Saçları siyah ve sadece Marana parlayan siyah kedi sendika Kumi. Fatma en çok oynamayı seviyor. Aksi takdirde o çok merhametli ve zarif ama kızgın ve soğuk kızgın kedi. Yüzü zatreperva Coot ve sol kolunun oldu.

İlk eşi kaçırıldı ve Itapra Kyoy ve bey sashkyasana edildi. O harem sakladı. Sonra Valchan saçları ve zehir pişmanlık UGS eğri hançer karıştırdı. Üç gün çiftlik işgal etti ama Doğu Sarah almıştı. Valinin ikinci çocuk - Nihayet çiftlik ve arazi Valchan kadanche onun on yıllık streç yaktı. Ben dağlarda getirdi. O Valchan araba istedim, ama ne oldu ... Zasla tavan ve taban Mara deri ve onu genç geyik morsels kazanmıştır. Çok büyümek ve kurt ile yürüyor. Kamti onlar evli dört yıl sonra. Turceni Fatma güzel kız güverte olmasına rağmen gözlerimi gördük. Prechinyano yüzü ve gözleri yeşil kayın. Valchan bir at ve rumble binmek için onu öğretmek. Sonra asıl taciz Ocak ayında iki terörist daha öldürüldü.

Şimdi Sade Kurt, Fatma yaşa beni. O genç ve şanslı olacak. İşte dağlarda en gizli olduğunu. Onlar alabalık için kurt Mavi havuza gittik ve bana hala bana yazmak için çekerek. Ben başka bir iş var. Bu Eagles unaya stravnitsa bir at boğulabilir bir minare yapmaya başladı istifa edecek, böylece acele gerekiyor. Zaman yasnee başladı. İşte benim sözlerim, bu nyavga işe yarar arkasında.

Ana niş Minare Tash özelliği, ama bu oyunlar, ve 120 kaynak ve günbatımı yüksek Haidushka insan muharebe kopyalanan bu nerede nerede. Tash Minaret yedi kapaklar kurşun var. Gümüş pizulya barutchiynitsa ve çiğnenmiş tabanca ve kitapta At sunset. Bu her şeyi diğer koyun yazılmıştır başlayacak. Fatma dediği gibi. Gibi Dawn rastgele birine birisi Nayden büyük eğer öylesine Valchan bir şey üzerinde iki fişleri var dedi. Chaush ve vadi Orman Geçiş sırtın güney. Etrafında aşağı altındaki kireç geyik ... Sonra emzik için Evil Reddy Haidushka çukurun dibinde ilk etapta kadar rip. Şu andan itibaren bizim Minare Tash kopyalanır. Belki manastır Truva kulübe yukarıda nehir altında kahramanca emzikli, birleşme kadar gölgelik altında odun kuru. Orada kötü bir yerdir ve karışık olsun. Sen Tuy fazla değil çığlık.

Geyik kafatası Top 100 zheltitsi iki geyik vardır. Levi Horn izvanka açtı. Kim onları kötü düşünceler ve hortuva ve iyi değil maliyet Naída. Thuy olduğunu.

Odovite Mariah 4 ama şimdi sadece bir tane var. Bu koyun ve şeytan olmadan iyileşir ve tarımsal Tuy sadece 10 yazlar monte edilemez. 20 yılan bir plaka altındaki derin beş metre sürün, ve henüz klyusa olduğunu sonra derileri koymak deliğe orada oynamayın. Ocak defnedilmesi itmek. Eğer üzerinde her tarafında taşlar düşecek. Başka yok. Orada, sen oynamak istemiyorum ... Bash taş döner uzun bir oluk olduğunu. Orada Coppola boğmak ve alabalık için yalnızca çalışır. İçinde o mide yakalanmış bir su birikintisi olduğunu. Ama Valchan kaldırdı ve taş kırdı ve herşeyi gömmek. Başka bir yerde su chovna ... O ana politika üzerinde yürüyordu yerden Üçüncü bir attır. Zidane kalın duvar var Arnauts, bunu biliyordu. Bütün yaz gittik. Kadar toprak ve taş kazanmış ve küçük kayın dikti ... Ve oradan gitmek için bizim zaman var gibi görünüyor. Bir delik sh kamto ama çıkmaz vardı. Nerede vardı ... üst ve ekili leylaklar bir kapak ile Ocak ayında çocuğu sakladı. Geçen ay, bazı erkekler musallat ama en sonsuza asılmasına izin alışkanlık vardı. Eğer Bosch natter orada kalır ll olduğunu göreceksiniz buldunuz.

Şimdi o ve kedi dışarı gidebilir yerde daha az para yatıyor. Bana herkes benim için mezarında döndüğünü istemiyorum neden hatırlamak pek çok kez okuyalım. Orada Minare Tash pizulya bir kıstas kediyi başlangıç ​​bulacaksınız. Fatma dokuma kumaş içinde diğer koyun tamamladı. Bir büyükanne sopa taşımak için nerede taş myaza diyor dick koyun boyunca yalan söyleme. Tui Valchanova şeytan dayak taşlar ve parçalar 'işaretleri vardır. Thuy gidelim chuko gün dinleyin. O kadar sıkışmış ederken gözü onu dövmek ve içinde acele etmez nerede Kat sapikyasash küçük çökertmeye. Geniş bir kategoridir kamara var. Ortada Tash ve hiçbir belirgin nedogazhda orada ovarlak ve açıkça her şey var. Top için poligatoto naydesh Ciliç kamanaka kazma ve garmoli poke arayıp manzhalatsi olacaktır. Taş ağır ve döşeme altında. Hiç acele bir pirinç yüzüğü neden ortaya koyacağız. Okumush olmak. Sonra kavga ateş, uçurum Korkma esneme ve süzüldü. Sadece çok ölürsün mind. 14 adım kayanın içine tahrik aşağı yol. Lazgat ve çürümeye değil kılıç yağ ile sıvanır. Zeki. Ayakkabı ya opintsi yürü. Onüçüncü adım elini itmek değildir. Orada dikenler. Ve onlar başak spearing prichernee ODMA ve ölüyor olacak. Basement ebedi zehirdir. Valchan onun için Cezayir'e adam gönderir. Thuy anahtar payı. Rahatlaka Mariah Kuralları. Aşağı gitmek gibi ilk gür su göreceksiniz. Eğer uma wading katletmeye etmeyin. Su haste için alacaktır. Orada burada gazhuva bir delik. Kapın ve sadece ayak mekanın ötesinde sıkı. Kumdan bir tümsek vardır. Ben sadık kedi chilyak nerede, benim dedektif vardır gömüldü. Zehirli yağmur Lick ve nehre düştü. Ben, ben hala onun için üzülüyorum. Kaftaliyata ERA Onu izlemek çok yaptım ... Orada geniş bir yerdir ve gördüm. Üst Daudet biber hala akıllı üzerine getir. Mandy Kedi arkasında durmayın çık. İçinde opne siyah tükürmek olacaktır. Biz size geçecektir. Biz koymak, bu yüzden Barely kurt bağırsak ile gerilir. Bu çürümüş. Yağlama gres bir kılıçla. Akıllı. Cat kapı, hiçbir deli gidecek. Bir adam delik ve hiçbir alt mücadele. Valchan topraklarda derine giden bağırarak. Chilyak cat walk ışık solmaya başlar, dostrashee ve Tuy olacaktır. Ha Şimdi Mariah Aralık mi. Her şey rüzgar esiyor oldu. Rahat olun. Dergiler size ip giymek. Kapıdan içeri git. Bir delik vardır, kanca kedi sohbet görülür şimdi, nazik bir yürüyüşe çıktım. Çok kolay. Kum var. Duvarları düzgündür. Upstairs orada bölmeleri. Bu duvarlar Valchanova şeytanlar ve cinler üzerinde asılı bakınız ... Biraz ressam oldu. Bu Fatma ama karanlık çekti ve bunu gösterir. Üstü toprağa verilecek. Biz eşit odasında gidecek. Çok koyu ve dönüş yoktur. Thuy bizim ahır oldu. 20 at durdu ve 4 düve ve 60 koyun hala gelecek. Taş yemlik, hindistancevizi, koşum takımları, parlak ve vadalatsi orada vardır. Çok kuru ve yer ısıtma. Gazing otsvetnik zıt iki delik vardı önce ama Valchan onları vur. Şimdi pales. Bir delik tarafından kartal vardı. Biz morsels onları yedik. Saha sop presnak ve onlar birinde Fatma haklarının OKULU korktular. Erkek oldukça büyük ve her bacak et çalmak ama bar herkes Valchan vermez. Duvarın büyük sh nerede stabil olarak size gidersiniz. Şimdi preminuva vardır. Betera ölçek kalın ve yoktan ortaya çıkıyor. Çamurlu bir odaya varil ve brendi bir varil içinde. Valchan onu sevdi. Beni, beni, Tanrı korusun. Eğer kükreme yerde korkunç bir şey duyuyor musun. Düz gidin. Bacaları ayakta nerede BAMA alacak. Narita eğrelti otları ve derileri ile o olduğunu. On duvarlar silahlarını asmak. Varil barut ile doldurulur. Ateşin etrafında yok tur. Biz da çıkış buraya taşındı. Inak burada sürece ateş kapalı olduğu gibi, morsels pişmiş nasıl, baca köşesinde kaç şenlik ateşleri yakıldı. Burada bir zham turist tüm yol görebiliyordu. Chassay hiç dışarı oda Köpek ve dişinin üzerine Orada ayağa kalktı. Kütüğün kükreme git su damlaları göreceksiniz. Tam orada katta bir raf. Nei atın ve su arkasına daldı. O önüne düştü ve bükülmüş ve sonrasında ek girmek nerede bir delik göreceksiniz. 50 metre azından Chilik kapı göreceksiniz. Klyucha altındadır. Basement bir kılıç yağ vardır. Olsa Clever. Kilidini ve kapıyı açık tekme, o altın külçe sprinets üstüne ve yere düşer. Seni öldürürüm. Thuy, oda Valchan Fatma olduğunu. Döşeme tavana kadar tüm kürk mesajlar. Menderlaka İstanbul'dan sonra olduğunu. Ll sobtenlatsi ve basmalatsi karavanlar zeti vardır. Fatma myaza Sarah yüzden bazı notlar aldım. Valchan Grechko altın bir kılıç tutuş vardı. Bu menderlaka yukarıdaki başlıkları üzerinde duruyor. Burada sonsuza Marana olmuştur Sade. Ana torba içinde Valchan koyun bıraktı. Bu orta kapı ve ne yapacağını nasıl girileceği ile ilgili olarak yazılmıştır. Ben neler yazdığını bilmiyorum. Eğer açık Mariah görürsünüz. Çağlar ışığa ihtiyacım yok. Biz öküz kavrulmuş zaman içinde kedi köz tarafından bozulur. Solunda *****larla sandıkları vardır. Sıra 3 bir başka bulunmaktadır. 192 ve kapı 193 üstünde her şeydir. Ağırlığı ve yarış zheltitsi ayrı ayrı 5 evler vardır. Numaraları ilk şeride Bakker Derneği yazılmıştır. Bugüne kadar iki dana derileri bazı altın zhunzhurii, cheprazi, küpe, bilezik, yüzük ve daha isipani vardır. Bir sepet bazı paha ela tohumları vardır. Altın paneli padişah vardır. On it igrayaha Valchan Mincho demirci. Kadife ile o vardı nerede onlar için Krincha orada poligatoto. Eğer bok indik bir kolye var. Veshni preslop bastisahme aznata dan Zeman onu. Pazvantoglu Paşa'nın Sultan Armagh onu gönderir. Altın Sonra Zeman beş yükler. At taşıma. Bir çekiç ve şeyler ama çok da önemli değil. Burada ağırlığı taşımak için bu acele bir iştir. Başka bir yolu yoktur. Yapacak. Bir çok eşli göğüs ********ler sonunda. Kedi size bir delik göreceksiniz ortasında adım zaman havlamaya kadar yürümek ... diğer bir uçtan bir uca 26 kıstas. Bir ip ile ölçülmüştür. Orada bir düz inmek ve orada yakın üst mağara dalgıç o ana deliği hortuvam bilmiyorum delikler ve fişler, hiç bir neden olabilir. Bir kişi sal girmek Mara. Thuy benim yemin ve Valchanova olduğunu. Yukarıdaki Diğer standı. Halat çanta bırakın. Thuy tutuyor. Size zaman ve kan ile nasıl başladığını kav bir sert zaman biliyor musunuz. Bir kez biz aznata Lovchanski tarafından alındığında bizim Great pit çitler ordusu söyledi. Tüm taburu. Şu anda 15 konuk ve altın arazi 5 yükleri çalıştı. Valchan asker Kara Asan tarafından gürlemek sıkışmış, ama dokuz güreşçiler Valcea üstüne atladı. O bir hançer eğrisi ile bir bıçaklanarak ama diğerleri ona atmak ve onu yakaladı ve bağladı. O bir ordugâh oldu İbrahim Bey, büyük bir ordu içinde akşama kadar götür. Aşağıda çayırlar Boaza. Tied çadırına onu geri aldı. Ama bir gece Saha ayırmak ve udushva Edina Chassay nereye. Kara bey at ve ben streç başkanı Diğer darbeler bir dedikodu olduğunu ikindiya komik kedi geldi. Fatma hayatta şikayet etmişti. Çok Arno, ama kalbim sürersen Nemo bunu Turkincha neden olur. Ben bu büyük Zorat ve birçok başları kesilmiş olması olduğunu bilmek durmayın.

Bash Valchan chilyak ve popüler. O kemer isyancıların çoğu zengin olmak istiyorum ve ben rahatlaka bakmak bulundu ve o bir somun Türkler murabe vardı. Gedik pik ızgara Mudakat menteşe için, bu onun inanç onun plaka Valchan istiyor ve o Sade orman işlerinde diyor. Menteşe At Valchan az 12 kişi ve 10 kişi vardı. Bu oldukça aceleci, ama benim yemin ve çapraz ölüm bizi kurtaracak Valchan harap olacaktı. Şömineler yüzden katledilir ve diğerleri kabararak edildi kapıları vardı. Naas barışçıl birlikte gitti. Onlar korkunç iş vardı.

Mariah tarafından Arguello chilyak yalnız canlı dışarı çıkmıyor ... Aksi takdirde bu kadar para olacak nereye Tuy mübarek koyalım.

KUTAY
    KUTAY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Cevap: El Yazmaları yoluyla "BULGARİSTAN'DA gizli hazineleri" Bölüm 1

Kusura bakma kardesim ama yillar once bir kitap getirdile bulgarca cevirttik senin yazdigin bilgiler vardi ve kitap matbaa baskisiydi. Sonra dusundum bu kadar gizli sakli define bilgileri matbaa da basilip yuzlerce binlerce cogaltilirmi diye . Tabiki hayir bunlara inanmayin lutfen.

Status
    cazador - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    1
    Beğenilmiş
    0

Farklı bir anlatım şekli çeviri olunca böyle anlaşılmıyor ama işi bilenler leb demeden anlayanlar için biraz değişikte olsa bazı güzel bilgiler mevcut iyi mesaj lazım olabilir ilerde teşekkürler paylaşım için

Status
    ERET - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

Alıntı KUTAY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kusura bakma kardesim ama yillar once bir kitap getirdile bulgarca cevirttik senin yazdigin bilgiler vardi ve kitap matbaa baskisiydi. Sonra dusundum bu kadar gizli sakli define bilgileri matbaa da basilip yuzlerce binlerce cogaltilirmi diye . Tabiki hayir bunlara inanmayin lutfen.

ben eşkıya belgelerine inanmıyorum ama çok ilgilenenler var ben de bir bulgar sitesinde karşılaştım faydalı olur arkadaşlara diye açtım konnuyu yoksa sırf burda yazanlar için dağ bayır dolaşacak değilim bu işaretlerden çok gördüm burda yazılanlarda var içlerinde ama belgeyi nokta alarak hiç çalışmadım çalışmamda...

KUTAY
    KUTAY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Doğrusunu yapıyorsun bence. Milletin emeğine, parasına yazık kimse bile bile kendisini kandırıp olmayacak işlerle boşa zaman geçirmesin olabilecek işlere yoğunlaşalım.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)