Sayfa 1 Toplam 5 Sayfadan 1234 ... SonuncuSonuncu
Toplam 41 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Dağ Kilisesi

Status
    hattab34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    3
    Beğenilmiş
    0

Dağ Kilisesi

merhaba dağ kilisesi diye bir yer duydunuzmu ?

Status
    KyDnOs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Banlanmış Üye
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

Cevap: dağ kilisesi

evet akdeniz bölgesinde böyle bir kilise var.. biraz daha ayrıntı verirsen sana yardımcı olmaya çalışırım.

Status
    ASLAN-AVCISI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Banlanmış Üye
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    1

hakkarıde boyle bır yer var

Status
    hattab34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    3
    Beğenilmiş
    0

yer istanbulda kardeş

Status
    ferık - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    16
    Beğenilmiş
    34

Alıntı hattab34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yer istanbulda kardeş
    alo genelde yuzde ellıye yakın herdağda bır kılıse var ama kılısenın adı ve yerınde ısmı olmalı bence sızın aradığınız denızdee pırınç aramak
    uzun aradan sonra yazmaya karar verdım yardımcı olmak ıstıyorum ama eksık çokarkadaşlar
    bazı konular açılıyyor cevap yok yazanda yok
    boyle sonuca varılmaz
    aslan81 (02.Mart.2020), hattab34 (01.Mart.2020), MaSTeR™ (04.Şubat.2020), nurum52 (05.Şubat.2020) Bunu beğendi.

Status
    Dogrular - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    11

Cevap: Dağ Kilisesi

Selaymun aleykum.ustalarim.Ferik.ustam.sizde hosgeldiniz umarim.sagliginiz sihhatiniz iyidir.Ben Emin aga degirmen yakininda bir kiz cocugu iki okuz ceker halde olan yerdeki kapali odadan bilgi almak istiyorum.Bu yeri bilen biriyim.Kapali odanin giris noktasini cozemiyorum.Bilgim.haricinde bana bir cakili demir kazik yaninda harita olacak soylendi birde mujde para.harita alinmis cakili demiri sokmusler.Kapali odaya girisi bulamiyorum.Ben eminaga degirmeni Def calan topal ayi 41 tasli hora tepe.arkacik degirmeni Agactan 3 gozlu kara hasan koprusu.Ibrikten su doken kiz resmi bunlari goren biriyim..bolge samsun.Bunlar hakkinda detayi olan bilgi ariyorum saygilar.

Status
    ferık - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    16
    Beğenilmiş
    34

Alıntı Dogrular Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selaymun aleykum.ustalarim.Ferik.ustam.sizde hosgeldiniz umarim.sagliginiz sihhatiniz iyidir.Ben Emin aga degirmen yakininda bir kiz cocugu iki okuz ceker halde olan yerdeki kapali odadan bilgi almak istiyorum.Bu yeri bilen biriyim.Kapali odanin giris noktasini cozemiyorum.Bilgim.haricinde bana bir cakili demir kazik yaninda harita olacak soylendi birde mujde para.harita alinmis cakili demiri sokmusler.Kapali odaya girisi bulamiyorum.Ben eminaga degirmeni Def calan topal ayi 41 tasli hora tepe.arkacik degirmeni Agactan 3 gozlu kara hasan koprusu.Ibrikten su doken kiz resmi bunlari goren biriyim..bolge samsun.Bunlar hakkinda detayi olan bilgi ariyorum saygilar.
    merhaba topal ayı dıkkat et başinda yılar yanında bır adam yıları tuttup ayıyı oynatır vazıyette ayı ayakta bu bendekı harıtada yakın duruyor arazıde arasında bırkaç
    metre olabılır
    sen def çalan ayı dıyorsun bunun yanında bır adam varmı ağzinda zurna çalıyor buda varklı bunların yerlerı faklı bunlar volvodonun hazınelerı
    kız çocuğunu dıyorsun ıkı öküz çekıyor buna ıyı bak kız çocuk arkadamı ondemı bendekı harıtaya gore arkadan tarla suruyor vazıyette
    bunların yakın yerde bır payton arabası olacak bunu gordunmu bunlarda bırını bulsan dıyerlerı çorap sokuğu gıbı sokulur.

Status
    trt123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    16

Alıntı Dogrular Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Boşuna uğraşıyorsun orası düşündüğün yer değil Alibey değirmeni orası değil demir kazıklar duruyor oınları niye çaktılar bilirmisin gelen burayla uğraşmasın diye yerde Samsun değil öküzler değirmenin solunda ocakta orda orası derin bir vadide işte ordan deniz gözükür ama Marmara denizi denize uzaklığı 30 km oda ayrı harita dediğin bakır taştır kızın değil balığın altındadır. Orda kızda yoktur ... Biliyorum burası diyeceksin yinede yazdım

Status
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    11

Hayirli gunler ustalarim.Ferik.ustam.ayi ayakta .Yaninda def ve bir adam.kolu defi.tutar vaziyette.Bu.kayada disarda.fakat buyuk.kayada.bir kac kaya var bir arada.burdan bir yarik.icinden ayinin magarasina girdim.Icerde ayinin kellesi kelleni etrafinada kadar disardan iceriye nokta ciziklerle zincir gibi aralikli isaret vurulmus.kellenin bakti taraf yere yakin bir kol.kalinliginda oyma murcla.yapilmis kanal.var.Fayton araniyor yakininda fakat gormedim.Zurnali adamida aramadim.ve gormedim.burasi dere icinde.Namli emin aganin degirmeni.yaninda.Burda vincan takimlari olacak.bulamadim.digeri tepede olacakti.tepedekini buldum.gordum.Cezve ve vincan.Ayrica bu ayiya yakin catlakta kopek ayak.ve yilan ile tavugu goren kisiyim.saygilar.

Status
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    11

Saygilar ustalarim.2ci konumdada kiz cocuklu iki okuzu yularindan ceker vaziyette.Bu kiz şalvarli kiz cocugu.okuzlerin onunde kiz.fakat bir ayak one dogru yani okuzleri ipinden yukari dogru cekmeye calisiyo guc uygulamis.ve bu.isaret ufak yapilmis.el.ayak gezip gormucegi.yere.faytonu aramadim.burda.bir okuze yakin kepez 3 kisi siginir .tavaninda hayvan figuru var ozelligi yitirmis biraz .fayton orasi olabilir dikkat etmedim.Ve bu kayalikta iskele.koyma.icin kanal.yapilmis kayanin orta hizasini tas kesme patika yapmis.Harita solemislerdi bana harita alinmis.aranilan noktadan.Saygilar ustam.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)