Sayfa 4 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1234
Toplam 39 adet sonuctan sayfa basi 31 ile 39 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Dağ Kilisesi

Status
    nurum52 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    27
    Beğenilmiş
    2

Cevap: Dağ Kilisesi

mrb ferik ustam sizi tekrar buralarda görmek ne güzel bizim buralarda isli tepe diye bir yer var varmı buralar hakkında bir bilginiz burada topal ayıda varmış ama kırmışlar ben görmedim kıranlar söyledi

Status
    ferık - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    4
    Beğenilmiş
    11

Alıntı nurum52 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    mrb ferik ustam sizi tekrar buralarda görmek ne güzel bizim buralarda isli tepe diye bir yer var varmı buralar hakkında bir bilginiz burada topal ayıda varmış ama kırmışlar ben görmedim kıranlar söyledi
    merhaba uzun aradan sonra donduk sızın oralarda neeler var neler bazı arkadaşlar çok bılır gorduğu işaretı vaya bırısı der şu ışaret var bulursa kırar
    sonra kırmişlar boyle şeylerle çok karşılaştım zannedıyorlar işarette para var saankı dıyen koymuş
    ıslı deyılde sakın tepe bır koltuk taşi var oturduğunda manzara ızlersın eyer yerınde dururyorsa *
    nurum52 (03.Mart.2020) Bunu beğendi.

Status
    poseidon2023 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    829
    Beğenilmiş
    381

kilise ile ilgili ne ögrenmek istiyorsun

vatandaş mezarları lahit mezarlar mazeme odası papazın odası kuyu baş papazın oda içinde mezarı

Status
    nurum52 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    27
    Beğenilmiş
    2

Alıntı ferık Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba uzun aradan sonra donduk sızın oralarda neeler var neler bazı arkadaşlar çok bılır gorduğu işaretı vaya bırısı der şu ışaret var bulursa kırar
    sonra kırmişlar boyle şeylerle çok karşılaştım zannedıyorlar işarette para var saankı dıyen koymuş
    ıslı deyılde sakın tepe bır koltuk taşi var oturduğunda manzara ızlersın eyer yerınde dururyorsa *

teşekkür ederim ferik ustam o tepeye oturursak manzaranın alasını izleriz koltuk duymadım ama oralarda ara sıra yakalanan arkadaşlar var bir soruştururum arkadaştanda özür dilerim konusunun içine yazı yazmışım konuyu baltalamış gibi oldum tekrar özür dilerim

Status
    Beğenmiş
    4
    Beğenilmiş
    11

evet arkadaşlar yaza çıkıyoruz oturmaktan pazlanmadınızmı bıraz hareket edelım yokmu bır gelışme gelkı arazıde gezılmesı zor dur kar yağdı
    ama şımdı arazıde guzel gezılır kar erımıştır yerler tertemız otlar kurumuş yosunlar temızlenmış işaretler şimdı daha guzel gorunur.
    nurum52 (14.Mart.2020) Bunu beğendi.

Status
    Dogrular - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    6

Arazide cok rahat geziliyo ustam.Havada bunaltici degil ramazan ayina.kadar birseyler yapmak.gerekir.Vatandas alinan para.yerlerini gorunce umudu.kalmiyo sanirim.Bu ordu.Fatsadaki.yerlerin.ugrasi ile yokmu.arastiran ustalarim.Birde arkacik degirmenin domuzlugu altindan giriş olan yerden tunele.odayami.giriliyo.Nasil bir.oda ile karsilasilir fikriniz.varmi.ustam.saygilar.

Status
    Beğenmiş
    4
    Beğenilmiş
    11

merhaba bazı yerlervarkı devlet işidır bızı aşar onun için farkındaysanız o konulara gırmıyorum bızım başara bıleceğimiz konularla ılgınelelım
    yıyemıyeceğimiz ekmeğe el uzatırsak elımızden alırlar uzak durmakta fayda var .

Status
    Dogrular - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    6

Saygilar ustam Haklisiniz zaten yabanci kokenli biri degirmen altina girip tekrar biraktirmisti hayirlisi tabiki buyuk işler saygilarimla.

Status
    Beğenmiş
    4
    Beğenilmiş
    11

ıyı akşamlar arkadaşlar korena fırusı dıye pıyasaya bırşeyler surduler yahudu işidur mallarını satmak için kalabalık yerlerden uzak durun
    herkez arazıye hazıne avcılığına çıksın hem temız hava hemde tıcaret bakaarsın mıllı pıyango sanada çıkabılır*

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)