Sayfa 35 Toplam 37 Sayfadan BirinciBirinci ... 2531323334353637 SonuncuSonuncu
Toplam 370 adet sonuctan sayfa basi 341 ile 350 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Eşkiya Kayıtları Özel Çalkaya28

Status
    hayel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    8
    Beğenilmiş
    2

Cevap: Eşkiya Kayıtları özel

hala çorumdan bahsetmediniz çalkaya 28 ustam

Status
    Kuzeyinoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

S.a çalkaya usta ben tekirdagda yasiyorum tekirdag ve kirklareli ist catalca bu bolgelere ait eskiya belgeleri varmidir eskiya belgelerinde bu bolgelerden ismi gecen yer varmidir varsa yardimci olursaniz sevinirim tesekkur ederim saygilar

Status
    hvefam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Banlanmış Üye
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    5

Alıntı ÇALKAYA 28 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    azda olsa birkaç yeri yazdım birde dersaadet le ilgili yazacam dersaadeti istanbul diye işe başlayan belgecilere de selam olsun bakalım hedefi 200 km ıskalamak nasıl bir duygu acaba
    Çalkaya kardeşim, yazdıklarınızın hepsini okudum, hepsi çok değerli bilgiler emeğine, eline koluna sağlık, lakin nacizane görüşüm şudurki sizde yanılgı içindesiniz bana göre 200 km ile kasdetdiğiniz yeri sizde bir kaç misliyle ıskalamışsınız.. Teşekkür ederim..

Status
    ÇALKAYA 28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    istanbul pendik
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    19

ÇOLAK MANOLUN DEĞİRMENİ Papaz andrevle karşılıklı yedi diyar alsak buraya sığmaz burası taşlı buyuk kayalar eyrek kadı mevkii sülüklü su cin mağarasıerikli yaylasına 20 dakika büuük şelalede iki ayi resmi yanyana kavga ederler burada kör kız resmi elinde baston var buraya yakın ikinci şelalede balık var harita var dikkat mağara tuzaklıdır suyla çalışan bu tuzaklar ve kuyu gşiriştedir ikinci giriş şelalenin altındandır 90 adım tünelle girilir 70 adım merdivenle çıkılır önümüze bir havuz gelir içi su doludur havuzdaki kolu çekersen su boşalır tuzak bozulur karşıya geçilir burada ikinci kız vardır kız kapaktır kızın göbeğinde buranın krokisi ve anahtarı vardır içeride 19 küp değerli taş 3 küp elmas 160 küp gümüş 56 küp altın para imparatotluğa ait külçe altınlar som altından savaşcı ve hayvan heykelleri vardır

Status
    dardanos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Banlanmış Üye
    Beğenmiş
    5
    Beğenilmiş
    41

çalkaya 28 ustam. önce en samimi ve içten dileklerimle hayırlı akşamlar dilerim. yüce allahütalanın nüru sizi hep aydınlatsın inşallah .aydınlatsınki sizin gibi nebi derya adeta bir okyonus gibi bilgilerinizden bizler gibi avamlarda yararlansın inşallah. şimdi ustam yıllardır bu internet sitelerindeki formlarda. önce şunu belirteyim ki herkes yanlış anlamasın bütün ustalara saygım var hepsinin fikirlerinden yararlanmaya çalışıyorum hepsine sevgiler. lakin yıllardır gözlemledigim kadarı ile çalkaya 28 ustanının yani siz ustamızın birikimleri ve paylaşımları bambaşka. siz her konuda bir adım öndesiniz .bu sizin konulara ne kadar hakim oldugunuzu ve ne kadar bilgili bir insan oldugunuzun kesin ispatı . sizin paylaşımlarınızı her nerede görsem siz herkesten daha başkasınız. zaman zaman böyle kendi kendime sorarım. acaba özür dilerim bukardeş bu kadar bilgiye nasıl sahip oldu diye kıskanmadım degil hani. amma siz çok güzel bir karaktere sahip insansınızki bütün bildiklerinizi herkes ile paylaşıyorsunuz . herkese yardım etmek için can atıyorsunuz ne mutlu size. bu yüzden inanın bunu kalben söylüyorum sizden hiç bir beklentim olmadan size karşı sevgi ve saygı besliyorum. kimi görsem yardım isteyen çalkaya 28 usta orda. inşallah maddiyatı bırakın manevi olarak yüce allahütalanın katında muhakkak bu iyilikleriniz karşılıksız kalmayacaktır inşallah. ben bu siteye daha yeni üye oldum üye olmamım sebeplerinden en büyügü sizin paylaşımlarınızdır. bir şey ögrenmek istersem kime sorabilirim dedigim kişilerin başında geliyorsunuz yüce allah siz sizin gibi insanlara saglık şifa ve huzur dolu bir ömür nasip eylesin inşallah. sizleri daha çok bu alemlerde görmeyi ve bilgilerinizden yararlanmayı bekleyen biz konu ve bilgi eksigi insanlardan esirgemeyin. sizi ve tüm ustaları seviyoruz bir hata ettim ise af ola sevgi ve saygılarımla hayırlı bereketli saglıklı bir ömür dlerim sevgiler

Status
    WOLF_52 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    9

Cevap: Eşkiya Kayıtları özel çalkaya 28

ÇALKAYA28 ustam emğinze ve yüreğinze sağlık, ünye eski ismi oney,ile alaklıbelgeli yer varmı??? teşekkür ederim...

Status
    Banlanmış Üye
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    5

Alıntı FENERLİ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kirpi'yi gördünüzmü ?
    Ben gördüm desem..

Status
    Banlanmış Üye
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    5

ÇOLAK MANOLUN DEĞİRMENİ Papaz andrevle karşılıklı yedi diyar alsak buraya sığmaz burası taşlı buyuk kayalar eyrek kadı mevkii sülüklü su cin mağarasıerikli yaylasına 20 dakika büuük şelalede iki ayi resmi yanyana kavga ederler burada kör kız resmi elinde baston var buraya yakın ikinci şelalede balık var harita var dikkat mağara tuzaklıdır suyla çalışan bu tuzaklar ve kuyu gşiriştedir ikinci giriş şelalenin altındandır 90 adım tünelle girilir 70 adım merdivenle çıkılır önümüze bir havuz gelir içi su doludur havuzdaki kolu çekersen su boşalır tuzak bozulur karşıya geçilir burada ikinci kız vardır kız kapaktır kızın göbeğinde buranın krokisi ve anahtarı vardır içeride 19 küp değerli taş 3 küp elmas 160 küp gümüş 56 küp altın para imparatotluğa ait külçe altınlar som altından savaşcı ve hayvan heykelleri vardır
    Çalkaya kardeşim ben hepsini buldum desem, hepsi bir arada bir bölgede desem, tüm yazı ve sohbetlerinizi okudum desem, belge ve bilgileriniz güzel ama sizde bölge olarak yanılmışsınız desem, bana kızarmısınız.. son noktalarda şifre falan varmıdır, yoksa yazıldığı gibimidir desem.. saygılarımla

Status
    behzat 75 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    1
    Beğenilmiş
    2

Cevap: Eşkiya Kayıtları Özel Çalkaya28

Hayırlı geceler elinize emeğimize sağlık birde balkayasını öğrensek

Status
    DOIDYE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    824
    Beğenilmiş
    950

YONCALI ÇEŞME :Bu çeşmedeki nişanlar alnında iki adet yıldız resmi ön çephesinda su içer vaziyette bakarsak sağ yanda 5 yapraklı yonca sol yanda tek yaprak bulunur orata kısımda arabice kitabe vardır suyun akış yönü güneye sonra dereye iner buradan taş döşeme yol geçer 11 adımda 400 adet beşibirlik 1 arşın derinde saklıdır bu muhitte siyah karataş üzerinde delik vede delikte buğday başağı rasmi olan kaya vardır yönü çeşmeye dönüktür burada 3 arşın derinde 2 hayvan yükü mal bulunur derede kemer köprüdeki iki aslandan birinin baktığı yerdeki kaya iyidir kilisenin papazının malı tuvalet çukurunda olup diğerini almak zordur
    Gibi mesela

Görünene göre karar verenler ne kadar az şey gördüğünü bilmeyenlerdir...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 7 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (2 kayıtlı ve 5 misafir)

1. birisi,
  2. Olcay1632