Sayfa 36 Toplam 37 Sayfadan BirinciBirinci ... 26323334353637 SonuncuSonuncu
Toplam 370 adet sonuctan sayfa basi 351 ile 360 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Eşkiya Kayıtları Özel Çalkaya28

Status
    Bilge dede - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    30
    Beğenilmiş
    86

Cevap: Eşkiya Kayıtları özel

Sizi tanimiyorum ama bu yazdiklariniz dogrudur ve bbulundu.toprak doludur.suan beklemede.ah o saman dumani

Status
    balkaya34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    400
    Beğenilmiş
    293

Alıntı ÇALKAYA 28 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    degerli ustalar belgelerde adres yoksa ugrasmayin derim sari gole arayani goturelim kesin burasii degil diyecek nedeni belgesi ile araxi isaretler uymayacak belgesi dogru olsada sifresini bilmiyor belgeye gore kazacak bos cikacak sahte yer diyecek sari gol degil sari cicek desek de olur asli budur buraya gittim hersey orjinal duruyor omega ustad olayin sifresini dedi oda mevcut gpr ile tesbit yapildi mal duruyor simdi resim istersiniz ben malin yerini buldum resime gerek varmi varsada ne isinize yarsyacak mali alamadiktan sonra zengin isi ben hallederim diyen buyursun
    Selam Calkaya usdam : Yazılarınızı okudum ve anladigim kadarıyla bu yazdıklarınızı belge olarak yazdığınızı anladım, Yani bunları görmediniz öyle degilmi,Çünki bu belgede yazılı olanlardan mesela Ali bey degirmenine su bendi ana kayadan kesmedir ,Çok dogru , Ama is burda bitmiyor , Bendin yüzeyinde 2 balık var ,Birisi isgelet ,Ve bendin üst tarafında 3 adet kireç kuyusu var ,Saniyorum bunları gormediniz , ve bendin sag ucunda buyuk bir koyma kayavar burada 3 cins toprak var ,Ve degirmen argi buradan devam ediyor ce 100.,150 metre kadar mesafede bir çöķük var ark burda bitiyor ,Bu derede tek bir degirmen var oda bu degirmendir Yani MESHUR ALIBEY degirmeni budur ama usdu tamamen kapalı, bu dereyle yukari devamda Meşhur bir iki tane daha çoķ önemli isret var , burasının acikda olan sifresi ise AHLAT agacıdır ,Ben bunları İsdanbul Avcılarda kahvelerde definecilerin dakdilo ile yazıp 35 veya 40 sayfalık uydurma belgelerle tesbit ettim ,Yani benim belgem filan yok, ben sadece Gordugumu yazarım, Kuş kayası magrası, Sivri mezar Sazli gol Hamile kadın katirbogan gölü, Gibi yazilar yüzeysel yazilardir ayrintiyi ancak gördüğünde yazarsın , Bazi sitelerde acdigim konuda çekdigim resimleri koydum, Demem oki usdam benim konulara koydugum resimleri inceleyin , İyi cihazlarla ve bu şifreli işlerin çözümünü yapabilecek beceriye ben varım diyen olursa hay hay bulusabiliriz , Hangi isaret kolay olursa kazı.izni alıp bu isi bitirelim ,Benim hic bir arkadaşımı kırmak üzmek gibi asla bir niyetim yokdur yaş 69 tepeyi asmak üzereyim, eger kismette varsa bulaşalım, Cümle arkadaşlara saygılar selamlar.
    Jonwick (16.Nisan.2021) Bunu beğendi.

Status
    Bilge dede - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    30
    Beğenilmiş
    86

kudret kale bulancak sınırları ıcınde pasakona mevkısınde kımse orda burda aramasın..cebınıze yazık

Status
    Beğenmiş
    400
    Beğenilmiş
    293

Cevap: Eşkiya Kayıtları Özel Çalkaya28

Selam usdad ,, Kudret kale asla tek başına bir isaret degildir ,aslinda hic bir isaret tek başına bir işaret degildir.
    Isdeyene ben, Kudret kale ceneviz kalesi, Seytan dere ,Harami dere ,SAZLI göl, Daha bir çok işareti bir birine yakin bazıları iç içe olarak ayni anda birinden digerine yürüyerek kolayca varıp incelemesini sağlaya bilirim. Öyle tek basina bir işaret gerçeği yansıtmaz ,Isdeyen olursa buluşabiliriz.
    kurtbaba (22.Aralık.2020) Bunu beğendi.

Status
    Olcay1632 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    1
    Beğenilmiş
    10

Calkaya28 ustam her mesaj sonunda adres yoksa par yok diyorsunuz kabul ediyorum çok haklisiniz daglar ovalarla gezmekle bitmez ammmaaa sizde bilgi yaziyorsunuz ama nerde nasil gidilir yolunu yazmiyosunuz hele adres hiç yazmiyorsunuz bence paylasimlarda bulunsaniz para yeri yazmaktansa bölge adresi verinki yerleri bulalim
    kurtbaba (18.Nisan.2021) Bunu beğendi.

Status
    Olcay1632 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    1
    Beğenilmiş
    10

Ustam bu degirmenin adresi varmi sizde

Status
    Gly3145 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

Hangi Hacılar köyü?

Status
    Jonwick - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    12
    Beğenilmiş
    3

Çalkaya ustam RİZE de eşkıya yeri varmıdır acaba ben bi kaç yer tahmin ediyorum belki sizin bilgilerinizle örtüşür

Status
    Jonwick - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    12
    Beğenilmiş
    3

Katır boğan gölünü bilen yakın arkadaşım var ve resimlerini bana gösterdi orda bir medeniyetin gömüsü olduğunu ve suda tuzak olduğunu söyledi basan içine düşüyor ve gölün içinde bi zincir var one çektiğinde gölün suyu boşalacak büyük mermerden kapısı olduğunu söyledi bilgim bu kadr

Status
    Beğenmiş
    400
    Beğenilmiş
    293

Alıntı Jonwick Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Katır boğan gölünü bilen yakın arkadaşım var ve resimlerini bana gösterdi orda bir medeniyetin gömüsü olduğunu ve suda tuzak olduğunu söyledi basan içine düşüyor ve gölün içinde bi zincir var one çektiğinde gölün suyu boşalacak büyük mermerden kapısı olduğunu söyledi bilgim bu kadr

@Jonwick
    Selam üstadım ,, Katırbogan gölünün iyi tanırım , katır boğan gönlünde zincir filan olmaz zaten böyle birşey yok ,
    Eğer arkadaşımız böyle bir şey görmüşse Güzel bir işaret dir Resim koyun burda bilgili arkadaşlar var yardımcı olurlar .
    kurtbaba (18.Nisan.2021) Bunu beğendi.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 5 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (1 kayıtlı ve 4 misafir)

1. Olcay1632