Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu
Toplam 26 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: yılan derisi

Status
    NİHAT BABA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    292
    Beğenilmiş
    40

yılan derisi

selamün aleyküm.... arkadaşlar yılan derisinden tılsım nasıl yapılıyor ...hiç duyan bilen varmı ?????

Status
    amero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    1,138
    Beğenilmiş
    231

Cevap: yılan derisi

Tılsım nasıl olur bilemem benide aşar ama yılan derisi yumurta akı ile karıştırılarak başa sürülürse saç gürleşir
    Haksızlık yapmayın .Haksızlığada boyun eğmeyin hz Muhammed (s.a.s)
    Kime Nazar Ona Azar (şeyh taktuk emre)

Status
    FENERLİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    istanbul
    Beğenmiş
    419
    Beğenilmiş
    375

Alıntı amero Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tılsım nasıl olur bilemem benide aşar ama yılan derisi yumurta akı ile karıştırılarak başa sürülürse saç gürleşir
    Selam,, bende yumurta akından horasan yapılır diye biliyordum,,,,,ustam saygılar.
    Nihat abi böyle birşeyler duymuştum fakat araştırma gereği duymamıştım , o zamanlar gençtim ,,,saygılar benden.
    Güzel konu nihat ustam sevgiler ,,,yorum yapacak bizi bilgilendirecek arkadaşları bekliyoruz.

Status
    celal taşköprü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    yalova
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    9

bende yumurtadan güzel omlet yapıldığını iyi biliyorum.

lacivert24
    lacivert24 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

dostlar büyü işine sakın girmeyelim aman...
    sadece bilgi babında bir alıntıyla yetinelim.
    Yılan Büyüsü yapılırken, yılanın dilinden, dişinden, gözünden, derisinden ve ölü yılanın suyundan ve yağından yararlanılır. Eski zamanlardan beri yapılan hem Anadolu, hem de Şaman büyülerindendir. Zor yapılan bir büyü çeşidi olmakla birlikte Yılan Büyüsü nü yapan kişi eğer bu konuda tecrübeli ise, ayırma - soğutma işlemi kaçınılmaz olur.

Yılan Büyüsü Biribirini seven iki insana yada sadece bir tanesine, bir diğerini tabiri caiz ise yılan gibi göstermek için yapılır.

Aşağıda Yılan Büyüsü şeklinin Anadolu'da yapılış şekillerine örnekler vererek bilgilerinize sunuyoruz:

Yılan Büyüsü : Üzerine Yılan Büyüsü yapılmak istenen kişi ve annesinin adı arapça olarak bir kağıda başka esmalar ve dualarla birlikte yazılır. Yılanın dili kesilip alınır ve büyü yapılacak olan kişinin isminin üzerine gelecek şekilde kağıdın üzerine koyulup, muska şeklinde sarılır. Bazı işlemlerden geçirildikten sonra, büyü yapılacak olan kimsenin kapısının eşiğine yada üstüne koyulur. Büyü yapılan kişi büyünün üzerinden yedi kez geçince, büyü etkisini gösterir ve bu kimse yılan gibi karşısındakini incitir, huysuzlaşır ve geçimsiz olur; dolayısı ile büyü hedefine ulaştığı için ayrılık kaçınılmaz olurmuş...

Yılan Büyüsü : Bir başka uygulama şeklinde ise; bir evin düzeninin ve bir ailenin ağız tadının bozulması için yılanın kabuğu kullanılarak tüm aile bireylerinin isimleri yazılır ve bu kabuğun içine koyularak bu kişilerin evinin çatısına yada d***** veya evinin gizli bir köşesine koyulur. Büyü etkisini gösterdiği zaman, evdekiler arasına soğukluk girer, sebepsiz tartışmalar yaşanır ve ayrılıklar yaşanıp, düzen bozulurmuş...

Yılan Büyüsü : Bir kimseyi sevdiğine yada sevdiklerine yılan gibi gösterip, araya soğukluk katmak, seven insanları ayırmak için yine yılan kullanılır. Yılan kabuğundan, gözünden, dişinden, suyundan yada yılan yağından yapılır bu tür büyüler. Ayrılması istenen kişilerin yatağına, kapılarına, evlerinin herhangi bir yerine ve hatta giysilerine sürülmesi yeterli olur ayrılık için...)(

Status
    Nereden
    istanbul
    Beğenmiş
    419
    Beğenilmiş
    375

Alıntı lacivert24 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dostlar büyü işine sakın girmeyelim aman...
    sadece bilgi babında bir alıntıyla yetinelim.
    Yılan Büyüsü yapılırken, yılanın dilinden, dişinden, gözünden, derisinden ve ölü yılanın suyundan ve yağından yararlanılır. Eski zamanlardan beri yapılan hem Anadolu, hem de Şaman büyülerindendir. Zor yapılan bir büyü çeşidi olmakla birlikte Yılan Büyüsü nü yapan kişi eğer bu konuda tecrübeli ise, ayırma - soğutma işlemi kaçınılmaz olur.

Yılan Büyüsü Biribirini seven iki insana yada sadece bir tanesine, bir diğerini tabiri caiz ise yılan gibi göstermek için yapılır.

Aşağıda Yılan Büyüsü şeklinin Anadolu'da yapılış şekillerine örnekler vererek bilgilerinize sunuyoruz:

Yılan Büyüsü : Üzerine Yılan Büyüsü yapılmak istenen kişi ve annesinin adı arapça olarak bir kağıda başka esmalar ve dualarla birlikte yazılır. Yılanın dili kesilip alınır ve büyü yapılacak olan kişinin isminin üzerine gelecek şekilde kağıdın üzerine koyulup, muska şeklinde sarılır. Bazı işlemlerden geçirildikten sonra, büyü yapılacak olan kimsenin kapısının eşiğine yada üstüne koyulur. Büyü yapılan kişi büyünün üzerinden yedi kez geçince, büyü etkisini gösterir ve bu kimse yılan gibi karşısındakini incitir, huysuzlaşır ve geçimsiz olur; dolayısı ile büyü hedefine ulaştığı için ayrılık kaçınılmaz olurmuş...

Yılan Büyüsü : Bir başka uygulama şeklinde ise; bir evin düzeninin ve bir ailenin ağız tadının bozulması için yılanın kabuğu kullanılarak tüm aile bireylerinin isimleri yazılır ve bu kabuğun içine koyularak bu kişilerin evinin çatısına yada d***** veya evinin gizli bir köşesine koyulur. Büyü etkisini gösterdiği zaman, evdekiler arasına soğukluk girer, sebepsiz tartışmalar yaşanır ve ayrılıklar yaşanıp, düzen bozulurmuş...

Yılan Büyüsü : Bir kimseyi sevdiğine yada sevdiklerine yılan gibi gösterip, araya soğukluk katmak, seven insanları ayırmak için yine yılan kullanılır. Yılan kabuğundan, gözünden, dişinden, suyundan yada yılan yağından yapılır bu tür büyüler. Ayrılması istenen kişilerin yatağına, kapılarına, evlerinin herhangi bir yerine ve hatta giysilerine sürülmesi yeterli olur ayrılık için...)(
    Lacivert ustam eline sağlık teşekkür ederim .
    Peki kazı yaparken benden büyük yılan çıktı(göründü) ne yapmalıyız ne dersin!
    Kusura bakmayın arkadaşlar bilmemek ayıp değil sormamak ayıp olur.
    Azimle öğrenmemek ayıp diye ,,,,tekrar teşekkürler.

Status
    ÇALKAYA 28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    istanbul pendik
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    19

büyüyü yapmak kolay çözmek maheret ister havas ilmini iyi bilmek lazımdır benim için çocuk oyuncağı bile değildir lakin bilmeyeni mahveder en iyisi zaten define ile uğraşıyoruz sağlam bir hamayili yazdırıp taşımak en iyisidir savaşa gidenin silahı üstünde olacak

Status
    Nereden
    istanbul
    Beğenmiş
    419
    Beğenilmiş
    375

Ben aslında yazılanlara ;

İtimat ediyorum;

Çünkü söz uçar gider ama yazı kalır.

Ben yine biryerlerde okumuştum tılsım var fakat çözmek için üç papaz sac ayağı şeklinde oturup 1001 kere azam suresini okuması gerektiği gibi,,,,

lacivert24
    lacivert24 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı fenerbahcelim69 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben aslında yazılanlara ;

İtimat ediyorum;

Çünkü söz uçar gider ama yazı kalır.

Ben yine biryerlerde okumuştum tılsım var fakat çözmek için üç papaz sac ayağı şeklinde oturup 1001 kere azam suresini okuması gerektiği gibi,,,,
    kayada hilal açık ağız istikametinde küçük bir kaya oyuğu aşağı doğru kazdıkça giriş kapağına ulaşınca üç papaz sac ayağı şeklinde oturur 1001 kere azam suresini okurlar ve mağaraya girilir malzemenin haricinde duvarda bir çift çarık asılıdır bu çarıklar burada bulunan suya batırılır ve cin yanınıza gelir ona şunu dersin ve artık sizin emrinize girer ve ne isterseniz onu yapar şeklindemiydi hatırımda kaldığı kadarıyla...hehe

Status
    NİHAT BABA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    292
    Beğenilmiş
    40

tüm ustalara selam ve saygılar... ben meramımı anlatamadım...şöyleki. yılanın derisini çıkarıp üzerine bazı tılsımlı yazılar yazılıp yakılıyor.daha sonra külünü sürme olarak göz cevresine sürülüyormuş.. veee... toprak altındaki altın gümüş gibi metaller görülüyormuş... ne kadar doğru yalan merak ettim... sitemizde bu konularda bilgili arkadaşlar vardır düşüncesi ile bu konuyu açtım....ilgilenen tüm arkadaşlara saygılar.....

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)