Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123
Toplam 23 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 23 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Tarihi özellik ifade eden mevkiler

Status
    Tahterevalli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    251
    Beğenilmiş
    32

Cevap: Tarihi özellik ifade eden mevkiler

Ve aleykum selam @kurtbaba ustam aklina geldigim yer tam yerime gelmisin gomu icinde gomu ariyom orda olupta size bi corba soylemek cok isterdim ordan gecerken ustam, cogu yazinda cogu kez anlattigin seyleri ezberledim ustam dejavu oluyorum her okudugumda yazilarini, dilinde tuy kalmadi biliyorum seni yine yordum kusura bakma ben size bisey demek istemedim tartiscak bisey yok zaten, yine yazmisin buyuk arastirma, teknik resimleme, bilgilenme,.. elimizden geleni yapmaya calisiyoruz ustam saygilar
    kurtbaba (30.Mart.2020), MaSTeR™ (30.Mart.2020) Bunu beğendi.

Status
    kurtbaba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    150
    Beğenilmiş
    66

...Selamünaleyküm ustalarım ve arkadaşlar,hayırlı,saglıklı ve mutlu akşamlar dilerim,,

Arkadaşım Tahterevalli,oradan geçerken eski otogarın karşısında tandır çorbası yemezsem kendime haksızlık olur,geçmiş tarihde o caddeide lokumcular,lokanta,otel vardı orada kaldım,şimdi yurt olmuş 3 aya yakın gibi bi sürede tandır,sucuk derken tahminen elli kilo et bitirmişimdir helaliyle,hakkıyla,bu tandır ve çorbasını başka yerde rastlamadım,çok yere göre oranın etide gerçekten lezzetli,,tilkiyi tanırmıydın bahsetmemişsin,şuhutda binbir mağralar çok güzel manzaralı mevkiydi,,
    Arkadaşım sıkıntı yok şahsen yorgunum doğru devaju olmana sebep oduğum içinde üzgünüm,konular hakkında bilgi ve teknik resimler istiyorsam bu sizin faydanıza,bir sonuca gidemeyip başaramıyorsan kabahati kendinde aramalısın,elinden geldiğinin fazlasını yapmaya çalışmalısın,senin konularının içinde en güzel resmin koltukdu oda eksikdi hiç çevre resimleri yokdu,kazandere ve şelalede çok uyumlu değildi yazdıklarıma değirmeni arıyordun buldunmu nasip oldumu görmen bilmiyorum,kolay gelsin,başarılar dilerim,,saygılar,eyvallah...
    Tahterevalli (31.Mart.2020) Bunu beğendi.
    ...Prensibim,bildiğini paylaş,insanların ne yapacaklarına karışma!!!
    Herkes kendi aklıyla ne yapacağına karar versin,sonucunu yaşasın.

Kimsenin yorumu,hiç kimseyi bağlayıcı değildir.
    Benim yazdıklarım dahi,benim bakış açım ve yorumumdur ki kimseyi bağlamaz,
    Makul bulan paylaşır,makul bulmayanda başka bakış açılarını değerlendirir...

Status
    Tahterevalli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    251
    Beğenilmiş
    32

@kurtbaba aleykum selam ustam afiyet bal seker olsun dogrudur ben pek bilmem eskiyi ama olurda bidaha yolunuz duserse bir yemek borcum olsun, tilkiyi bilmem en fazla Allah rahmet eylesin diyebilirim, herhalde yetirince calisma yapmiyorum ustam isin saha kisminda herzaman eksik resimlerle donuyorum bitiremiyorum bir bolgeyi, o dediginiz koltuga yine gittim ama bu kez koltuga cikmadim ve degirmenede gidemedim baska sefere kaliyor hep belki fikir alisverisi yapilir gidince ama selalelerden bir tanesini hemen koltugun dibindekini resimledim bi kac goze carpan detay vardi bilgisayara gecince sunacam insallah, saygilar sevgiler bizden
    kurtbaba (31.Mart.2020) Bunu beğendi.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)