Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Buldum Galiba

Status
    baruz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

Buldum Galiba

Selamın Aleyküm

Arkadaşlar öncelikle belirtmek isterim ki be define arıyan biri deyilim ama bundan 1 sene önce başımdan geçen bir olayı paylaşmak isterim ;

ben balıkçıyım amcam ile gölde ağ atarken göl kenarında göle olta altmış bir adam gördük oda bizi fark etti ve çağırdı adamın suratı kapkapa idi tırstık yerde bir seccade toprağa saplanmış sopa sopanında yanında ekmek ve su duruyordu seccadenin yanında eski bir hançer vardı

selamlaştık bize ne yapıyorsunuz burda dedi biz balık avlıyoruz amca sen ne yapıyorsun dedik oda balık tutuyorum namaz kıldım bir yılan saldırdı bu hançerle onu öldurdum dedı ben inanmadım yılanı sordum çalılığa attım dedi geçmiş olsun fılan dikkatli ol amca dedık tam yanından ayrılıyorduk adam nereye dedı gelin burda altın var kazın alın dedı biz sen nıye kazmıyorsun hem nerden anladın dıyınce bize toprağın ustunde üstü çimen tutumuş bir kayanın üstündeki çimenı kaldırıp iki çocuk ayak izi olan taşı gösterdi tabi biz anlamadığımız için güldük boş ver amca dedik o sıra oltasına balık vurdu ben oltaya kostum cok sert cekıyordu amcamda geldı amca balık dedık adama baktık adam yok oltayı bıraktık ne sopa ne ekmek ne saccade oltaya baktık oda yok amcam la biz hemen kaçtık ordan
    ve daha hiç gitmedik oraya

1 sene sonra bu olayı araştırmamdaki sebep geçenlerde 2 turıst 1 türk geldi ellerinde harita vardı ve harita orayı gösteriyordu onları başka bir yere götürdum

geri gittim kayanın önü mezar gibi çökmüş durumda

1. bişeryler varmıdır
    2. o adam kimdi
    3. korunuyormudur
    fikirleriniz nerler ?

Status
    samsunlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

Cevap: Buldum Galiba

öncelikle cocuk ayagi. tam bak resime.ayak acikmi parmaklarla,yada topuklar nasil duruyor

Status
    mtcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    4

yeri bulabildiysen...inşallah bulmuşundur... genelde bulunmuyor.. son nokta orası zeminde boşluğu bul.....sende bir hançer sapla oraya....
    .

Status
    baruz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

Arkadaşlar Ayak Işareti V Biçiminde 11-12 Cm Buyukluğunde Açının Gösterdiği Yer Mezar Gibi çokmuş Resımlerını Cektım Hançer Neden ?

Status
    WildBoar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Banlanmış Üye
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

Alıntı baruz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selamın Aleyküm

Arkadaşlar öncelikle belirtmek isterim ki be define arıyan biri deyilim ama bundan 1 sene önce başımdan geçen bir olayı paylaşmak isterim ;

ben balıkçıyım amcam ile gölde ağ atarken göl kenarında göle olta altmış bir adam gördük oda bizi fark etti ve çağırdı adamın suratı kapkapa idi tırstık yerde bir seccade toprağa saplanmış sopa sopanında yanında ekmek ve su duruyordu seccadenin yanında eski bir hançer vardı

selamlaştık bize ne yapıyorsunuz burda dedi biz balık avlıyoruz amca sen ne yapıyorsun dedik oda balık tutuyorum namaz kıldım bir yılan saldırdı bu hançerle onu öldurdum dedı ben inanmadım yılanı sordum çalılığa attım dedi geçmiş olsun fılan dikkatli ol amca dedık tam yanından ayrılıyorduk adam nereye dedı gelin burda altın var kazın alın dedı biz sen nıye kazmıyorsun hem nerden anladın dıyınce bize toprağın ustunde üstü çimen tutumuş bir kayanın üstündeki çimenı kaldırıp iki çocuk ayak izi olan taşı gösterdi tabi biz anlamadığımız için güldük boş ver amca dedik o sıra oltasına balık vurdu ben oltaya kostum cok sert cekıyordu amcamda geldı amca balık dedık adama baktık adam yok oltayı bıraktık ne sopa ne ekmek ne saccade oltaya baktık oda yok amcam la biz hemen kaçtık ordan
    ve daha hiç gitmedik oraya

1 sene sonra bu olayı araştırmamdaki sebep geçenlerde 2 turıst 1 türk geldi ellerinde harita vardı ve harita orayı gösteriyordu onları başka bir yere götürdum

geri gittim kayanın önü mezar gibi çökmüş durumda

1. bişeryler varmıdır
    2. o adam kimdi
    3. korunuyormudur
    fikirleriniz nerler ?
    arkadaşlar ben böyle hikayelere nedense inanmıyorum bu olaylarla karşılaşanlar rica etsem benide o olayların olduğu yere götürebilirlermi hançerler balıklar amcalar dedeler çok saçma geliyor bana

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)