Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Horoz Muskası

Status
    birisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

Horoz Muskası

Selamun aleykum kardeşlerim.sizleri defineci kardeşleri bir konuda bılgılendırmek istiyorum.ALLAH celle celaluhu hzleri havas ilmi denilen bir ilim vermiştir biz kullarına.bu ilmin tecelli etmesi içinde belli saatler vede zamanlar vardır. gelelim konumuza arkadaşlar her şeyden önce herşey nasiptir.mevla teala hzleri bir şeyi nasip ettiyse hiç aklımızda olmadanda çıkar o şey karşımıza. Şimdi horoz nuskası ile definme bulma konusunda kısaca bir kaç tecrübem vede gerçek bilgi vericem sizlere. Arkadaşlar bir çok kitaplarda horozla ilgili bir takım nuskalar vardır.bunlar maalesef kıtap yazarları tarafından eksik yazılmıştır.bir çok insan deniyor ama maalesef tutmuyor.Şimdi horoz nuskasının amacı bilinmeliki gömülü olan bir şeyi bulmaktır.ALLAH celle celaluhu hzlerının verdiği tesirle horoz nuskanın etkisiyle gelip o bölgede eşinme ötme gibi haller yapar.peki neden bazılarında bu olmuyor dıyeceksınız. Arkadaşlar nuska insan eliyle gömülmüş define yada başka bir şeyi bulmak içindir. misal arazıde adam gelmiş bir kagıt parcası gommüş o bölgede alan içinde baska gomulu bır şey yoksa horoz muhakak bulur orayı. ha tecrubelerımiz var denedik.horoz nuskası ile define alanlarda var.hemde çok var.ama nasıl buluyolar dıyeceğiz. işin sırrı 1 : horoz genellıkle beyaz ıstenmektedir.şimdi ınsanlar krem yada fildişi horozu beyaz sanmakta genelde beyaz gıbı gozuktugu için krem horoz adamlar alırlar vede cıkarlar aramaya horozu arazıye salarlar.sonuc sıfır ? neden çunku optık beyaz olucak horoz bakın tekrar ediyorum optık beyaz olucak kesınlıkle krem olmuyacak o noktayı çok iyi ayırmamız lazım. madde 2: horozun boynuna asılan nuska ehil bir kişi tarafından yazıldıysa vede saati zamanında murekkebıne kadar istenılen şeylerle yazıldıysa bakın bunu size samımı vede yürekten söylüyorum horoz en iyi cihazlardan dahada kesin sonuçtur arazide. ha çıkan eşya degerlı yada degersiz o belli olmaz. yukarda bahsettıgım gıbı bolgeye insan tarafından ne gomulmuşse kesınlıkle yukarda bahıs ettıgım gıbı horoz gelıp onun üstünde ayakları ile eşinir gagasıyla eşinir vede öter. bu bilgilendirmeyi yapmayıda siz kardeşlerime munasıp gordum. Kısacası şart bir horoz optık beyaz olucak nuska ise ehıl kişiler tarafından vaktı saati malzemesıne kadar söylenen şekilde yazılmış olucak. Kısaca özetle sonuç % 100 kesin doğru tespittır kacarı yok.ha mal degerli yada degersiz o bilinmez. ama horoz işaret verdıgı yerde kesin gomulmuş bir şey cıkacaktır.siz kardeşlerime bu tecrubemıde aktardım.denendi hemde bazıları tarafından akıllara fıkırlere gelmeyecek şeyler ele geçti.. Selam vede dua ile. En son anahtar ise tam itikadla inanmak ..

Status
    emin_10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

Cevap: HOROZ nuskası

kardeşim bu konu yeni dikkatimi cekti siteye yeni üye oldum bu konuda bana yardımcı olabilirmisin

Status
    tek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

ozel mesaj atamiyorum neden acaba

Status
    amero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    267
    Beğenilmiş
    43

mesaj sayınız 50 adet olmadan özel mesaj atamıyorsunuz site kuralı
    Haksızlık yapmayın .Haksızlığada boyun eğmeyin hz Muhammed (s.a.s)
    Kime Nazar Ona Azar (şeyh taktuk emre)

Status
    saftilki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

horozu da tehdit edeceksin bulamazsan kelle gitti olum hemen orda çalı çırpı toplar mangalı yakarım

Status
    Cenkay_10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    26
    Beğenilmiş
    18

Cevap: Horoz Muskası

bu konuda gerçekten yardıma ihtiyacım var.lütfen bana mesaj atabilirmisiniz. dedemin ölmeden sakladığı emanetleri var bulamıyorum.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)