Toplam 2 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 2 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: cinler ve diğerleri

Status
    secu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

cinler ve diğerleri

bizzat yaşadığım olaylarında olmasıyla tamamen inandığım bir konu. ama ben burda yaşadığım olayları anlatmak yerine onlar hakkında bildiğim öğrendiğim şeylerden bahsetmek istiyorum. doğruluğu tarafımca ıspatlanamadı yanı kesın dogrudur dıyemem.

malzemeyi 2 şekilde sahiplendiklerimi biliyoruz. bu hususta bir kaç işlem öğrendim.
    cinlerin elma sirkesi kokusunu sevmediği söyleniyor. kazı yapılacak alana elmas sirkesi serpin. mumkun oldugu kadar gunduz kazı yapın. illa gece yapılacaksa yanınıza (cep telefonunuza vs.) hicaz makamında okunmuş sabah ezanı sesi bulundurun. olası tersliklerde cinleri kandırmak için kullanın. en son olarakda bunları yapıp malzeme çıkartıldıkdan sonra sizi takip etmemeiş musallat olmaması için altını (altın haricindekilerde işe yaramaz) alimünyum folyo ile sarınız. bu şekilde altını hissedemezler ve takip edemezler.

bu saydıklarımdan sadece sabah ezanı olanı denedım. arazide sırf keşif amaçlı gidildiği halde korkutulduk. önce sesli sonra görsel olarak değişil şekillerde karşılaştık. sadce sabah ezanını denedık bazen işe yaradı bazen yaramadı. diğer maddeleri denemedim.

sabah ezanı bazen işe yaramadı dedim ve bu konuda yoğunlaşıp araştırma yaptım. öğrendiğim çok farklı başka birşey çıktı ortaya. gömüyü gömen kişi ya oraya bekçi koyar yada kendileri sahipleniyordu. ama bu sadce cinlerde geçerli. yani sadece cinler kendisi sahipleniyor. peki ya gömüyü gömen kişi cin değilde baska bi varlığı bekçi koymuşsa ? bunun doğruluguda sabah ezanının işe yaramadıgı yerlerde kanıtlanıyor. ceşitli hocalar gezdim. çoğu aynı fikirde. bekçi olarak illa cin olacak diye bişey yok. daha kuvvetli varlıklarda var. isimlerini söylemişlerdi ama şuan hatırlamıyorum (hadim, hüdam, ifrit vs değil daha farklı bi isim) araziyi fotoğraflama niyetiyle gittiğimde bile işaretlerin olduğu( fotoğraf çekeceğim kayalar vs) yerlerde ıslak köpek ayak izlerine rastladım. gündüz vaktiydi tabi. açtım sabah ezanını dinlettim ama bu ayak izleri sayısı artmaya ve etrafımda daire şeklinde olmaya başladı. ıslak olması yenı basılmış demek ama ortada hıc bı hayvan yok. bunun cin olmadıgını tahmin ediyorum.bunlar sadece bi kaç örnek.

bu dedıklerımı uygulayanlar olursa sonuclarını beklıyorum. hiç bi zaman tek başınıza bi iş yapmayın bunlar hassas seyler. ben korkmam etmem demeyin. başa gelmeden bilinmez. ayrıca mutlaka izin alın. en azından hem yasal bir iş yaparsınız hem de yalnız olmaz ve gunduz gozuyle kazarsınız.

Status
    lg_e - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırklar Makamı
    Beğenmiş
    78
    Beğenilmiş
    33

Cevap: cinler ve diğerleri

Dikkatli olmak gerek. Sağol kardeşim bilgiler için.
    “Kırk ulu Çınar geliriz bir gece, Kırkımız da Kırklar yaşında, Kırkımız Kırk sancak taşırız, Kırk sancakta Kırk Püsküllü Kırk Zillidir,
    Kırk Akıllıyız Kırk Deliyiz, Kırk söyleriz Kırk susarız. Görmek istersen bizi Kırkımız da varda yokuz, yokta varız”

YORUMLARIM SADECE BİLGİ AMAÇLIDIR. KAÇAK KAZI KANUNEN SUÇDUR...lg_e

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)