Toplam 2 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 2 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: aslı varmıdır ?

Status
    nostalji - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

aslı varmıdır ?

öncelikle selamun aleyküm ustalarım abilerim hayırlı akşamlar.
    bi arkadaşım anlattı aklıma takıldı bende danışmak istedim.
    bu 7 yaşında iken babası bi hoca ile bunu eski bir kaleye götürüyor baş parmağına bi mürekkep tarzı birşey damlatıp hoca dua okumaya başlıyor ve gözünü parmağından ayırmamasını söylüyorlar. hoca okudukça parmağındaki mürekkepte birşeyler belli oluyormuş taş fela hoca daha sesli okumaya başlamış kalenin içini net olarak orda görüyorum dedi. işte tam olarak aradıklarının yerini çocuk orda görüyor ev ertesi akşam onu alıyorlar ordan. bu işin manası nedir dua ile bulmakmı yoksa cinler ile iletişim midir ?

bu cinayet
    günahın en has hali ihanet
    hakkımı ver gideyim adalet
    son kozum olsun zorda sukünet
    kendime sarılır donarım...

Status
    mydejavu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    16
    Beğenilmiş
    30

Cevap: aslı varmıdır ?

bu dedigini yapabilen birini bana anlatmıslardı ama senin anlattıgından biraz farklıydı kücük bir cocugun parmagına mürekkep sürüp bakmasını söylemişler cocuk bakarken orada suretler görmüş bu sekilde orada varlıklar oldugu anlasılmıs varlıklar ile konusmak icin cocugu orada uyutarak baska brseyler okumuslar ve cocuk aracılıgı ile o varlıklar ile konusmuslar bana anlatan arkadas bu sekilde anlatmıstı yapan kişiyi sahsen tanımıyorum sadece anlatanı tanıyorum oda artık yalanı varsa kendi boynuna
    İki yahudi bir araya geldiginde şirket,İki türk bir araya geldiginde devlet kurar

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)