Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Gördüğüm rüya;haç ve süvari

Status
    TORNADO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    2
    Beğenilmiş
    3

Gördüğüm rüya;haç ve süvari

Umarım konuyu doğru yere açmışımdır.
    Bir süre önce ilginç bir rüya görmüştüm.rüyamda çok iyi bildiğim bir arazide,yanımda tanımadığım birkaç gençle gezerken birden görünmeyen bir güç aşağıya doğru bir çekim alanı oluşturuyor. bu çekime kapılıp düşmemek için mücadele ediyoruz.bende onlara yardım ediyorum.sonra kurtuluyoruz.tam bu olayın geçtiği yerin hemen yanında eskiden kesilmiş bir elma ağacı vardı.rüyanın devamında ben tek başıma bu elma ağacının toprağın üzerinde kalmış kesik bölümünün üzerine kabartma şeklinde kazınmış dört tarafı eşit(sanırım buna yunan haçı deniyor)bir haç görüyorum.ve bu haçı gördüğüm yerin birkaç metre yanında birden devasa bir heykel görüyorum.yaklaşık 25-30 metre boyunda,eski ingiliz süvarilerine benzeyen,atının üzerinde elinde mızrak,başında uzun kalpakla donuk bir ifadeyle ileri doğru bakıyor.ve katranla boyanmış gibi simsiyah.heykel o an bana çok ürpertici geliyor.sanki canlanacak gibi duruyor.bu esnada diğer gençler yanıma geliyor ve oradan uzaklaşıyoruz.

Ben bu rüyaya istinaden o bölgede birşey var mı bir bakayım dedim.herhangi bir işarete falan rastlamadım.haç gördüğüm yeri biraz kazdım.kazdıkça sık sık solucan çıktı.bu kadar solucanın hep kazdığım doğrultuda çıkması biraz ilginç geldi.işin tuhaf tarafı ilk kazmaya başladığımda küçük solucanlar çıkarken,ilerledikçe daha kalın ve uzun solucanlar çıkmaya başladı.biraz tırstım açıkçası.solucanlar üç harflimidir nedir diye.bu arada kazı esnasında sürekli ayetel kürsi okudum.sonrasında yorulduğum için kazıyı yarıda bıraktım.hem kazıp hemde kendi kendime''ben ne yapıyorum,bir rüyaya bu kadar inandığıma inanamıyorum''diye düşünüyordum.

Sizce bu rüyanın anlamı düşündüğüm şey mi?aramaya devam etmeli miyim?körükörüne kazmak istemiyorum.dedektör alacak kadar param yok.ama şöyle dedektörler var:fiyatı 130 tl.böyle birşey alıp arasam işe yarar mı?

TYRIAN
    TYRIAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Cevap: Gördüğüm rüya;haç ve süvari

Sitede cihaz tanıtım reklam dedektö r ve diğer cihazlarla ilgili konular açmak yasaktır.forum kuralları madde 12 okuyunuz.
    Gelelim dediğin cihaza madem soruyorsun.Bende diyeyim o dediğin cihaz bence hiç bişey bulmaz?
    Onun gibi ne cihazlar var işte 2 tel büküp millete 50-100-200 TL den gazlayan çok.Millet nasılsa maliyet az zarar az diyip alıyor ama boşa arar.zarar edersem 100-200 TL edeyin diyor ama giidp aramasa o parayı verip cihazı kaldırıp atsa daha çok kar eder.Çünkü arazide harcadığı zamana yazık.:((Zaten cihazın kendine mecali yok.Sonra akıl var mantık var 100-200 TL lik cihaz madem buluyor.Adam niye satıyor?Kendin arasana diyecen oda olmaz.Onu diyenede cevap hazır biz satarız define aramayız.hehe

Status
    TORNADO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    2
    Beğenilmiş
    3

Cevap: Gördüğüm rüya;haç ve süvari

Kusura bakmayın,forum kuralından haberim yoktu.bu cihazdan bende pek umutlu değildim ama belki bir sinyal yakalarım diye düşünmüştüm.çünkü körükörüne ne kadar yeri ne kadar zamanda kazacağım bilemiyorum.bu konuyu açtım ki,belki ustalar bir yol yordam gösterir.ne yapmam ya da yapmamam gerektiğini söyler diye.bir rüyanın peşinden gidiyorum ama kazma sallamaktan başka birşey yapamıyorum.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)