Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 19 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Üç Harfli Ve Bağlı Hazine

Status
    mst74 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

Üç Harfli Ve Bağlı Hazine

s.a arkadaşlar kendi koyumde kuruçam mevkii dediğimiz bir mevkii var etraftaki tum çam ağaçları yeşil tek o ağaç kuru buradan şüphelenerek yola çıktık burada define olduğunu tespit ettik teyit için üç farklı hoca ile görüştüm cevaplar şöyle..
    1. çamın sağı solu boş,soltarafı kıbleye bakıyor oradan 8 adım otede 3 ton eşkiya parası var ve tılsımlı çözmek gerekıyor dedi.
    2. çamın etrafı boş ılerısınde çatal bir ardıç var orada çok yuklu bir meblağ var dedi.ve uzak durdedi.buda tılsım oldugunu soyledi
    3.arazının ustunde bakılmıştır.bulundugunuz yerde onunuzde cokukler var ve burada 9 oda mevcut ve cok yuklu bir meblag var yalnız bağlı işlem yapılıp girilmesi gerekıyor dendi.

şimdi arkadaşlar 3 hocada bırbırınden farkılı insanlar ve benım arazımı kesınlıkle bılen yok arazıye gıttıgımde çamın onunde çatal bir ardıç agacı vardı çamın govdesınden adımladıgımdada 8 adım gelıyor.yanı üç hocanın dediğide bırbırıne tutuyor...benım dedemlerden duydugum ise orada kırk katır yuku eşkıya parası olduğu..hocaların cvp ları ıle kafamdakı rakamda uyusunca kanaat getirdim..ama bu tılsımlar ne tılsımıdır...
    nasıl çözülür..
    bu para hayırlımıdır...
    nasip olursa bize bir zararı olurmu...
    konu hakkında bılgısı ve tecrubesi olan arkadaşlardan yardım rica edıyrum.teşekkurler..

Status
    mtcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    4

Cevap: üç Harfli Ve Bağlı Hazine

hocalara sormuşsun onlar sana gerekli cevabı vermişler... sende onlara inanıp kafanda birtakım şeyleri oluşturmuşsun.
    Bu durumda daha neyin peşindesin..
    ne güzel işte hocalar herkesin beklediği ümitlenip kek gibi atladıkları klasik cevabı vermişler. 3-5 ton altın ve çözülmesi zor tılsım...
    kim kaybetmiş 3-5 ton altını sen bulasın. Ayrıca eşkiyaların yüzde doksan dokuzu 3-5 ton altını rüyalarında görmüşlermi acaba.o eşkiyalar sanıldığı kadar kek değil..ellerinde 3-5 ton altın olsa tek parça gömmezler.
    Hocalar günümüz keklerine anlatırlar . onlarında beklediği cevap bu olduğundan üzümlü kek olurlar.
    He ayrıca bu sitede belli bir süre takılanlar, böyle 3-5 ton masallarına kek gibi atlamazlar.
    Burada kek arıyorsan çok zor.
    Yok konuya çok uzağım defineden anlamam diyorsan. Olaya objektif bak kek olma.
    Bize bu masalları anlatanlara ikile demek düşer.
    .

Status
    Deathless01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    77
    Beğenilmiş
    23

Benim anlamadigim bu hocalar malin yerini biliyorda neden kendileri cikartmiyor? Cokmu yardimseverler?

Status
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

Arkadaslar takildigim nokta su mesaji iyi ojumadiniz sanirim bn hocalara surada su var demedim bn hocalarla hep telefonla konustum ve adamlarin soyledigi miktar bnim duyduklarimla ortusuyor ucuncu baktirdigim hocada arazide bakti birinin uzerinden adam hocam arazideyiz yonum kibleye donuk dedi hocanin soyledigi aynen su telefonda kendimde duydum hemen onunde uctane gocuk yer var dedi adama ve hakikaten afamin onunde uc yerde gocuk vardi bulundugunuz noktada 9 adet odavar ve cok yuklu bir meblag var dedi gocukleri saydigimda ise 8 yerde farkli farkli gocuk mevcut gelde sen inanma adamlarin telefonda ne konustugunu bire bir duyuyorsun.buraya cubuklarla falan bakildi cubuklarda tepede 15 adim boyunca gosteriyor nasil inanmayacaksin simdi bu tilsim nasil cozulur onun derdindeyim arkadaslar hakikaten yardimci olacak varsa sevinirim..... Bir degil iki degil uc hicada tilsim oldugunu soyluyo inanmayip basima bir is alacagimi inanip kek olmayi tercih ederim anlasilan o ki basina boyle bir olay gelmemis geldiginde bu konuya tekrar mesaj atatsan sevinirim...bu hocalar herseyi bilmiyorlar sen ismini yasini koyunu ve mevkiini soylersen uc harfliler uzerinden bakiyorlar sadece hepsi bu hocalar kazmiyo yaniii bilmem anlatabildim...lutfen yardimci olacaklar yazarsa sevinirimm...

Status
    hayel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    8
    Beğenilmiş
    2

slm bölge neresi

Status
    amero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    1,138
    Beğenilmiş
    231

tılsım lıoldugunu ve uzaktan tlefonla söyleyen hoca tılsımıda çözecek kapasitedir bence
    Haksızlık yapmayın .Haksızlığada boyun eğmeyin hz Muhammed (s.a.s)
    Kime Nazar Ona Azar (şeyh taktuk emre)

Status
    hilalll - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

Alıntı mst74 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar takildigim nokta su mesaji iyi ojumadiniz sanirim bn hocalara surada su var demedim bn hocalarla hep telefonla konustum ve adamlarin soyledigi miktar bnim duyduklarimla ortusuyor ucuncu baktirdigim hocada arazide bakti birinin uzerinden adam hocam arazideyiz yonum kibleye donuk dedi hocanin soyledigi aynen su telefonda kendimde duydum hemen onunde uctane gocuk yer var dedi adama ve hakikaten afamin onunde uc yerde gocuk vardi bulundugunuz noktada 9 adet odavar ve cok yuklu bir meblag var dedi gocukleri saydigimda ise 8 yerde farkli farkli gocuk mevcut gelde sen inanma adamlarin telefonda ne konustugunu bire bir duyuyorsun.buraya cubuklarla falan bakildi cubuklarda tepede 15 adim boyunca gosteriyor nasil inanmayacaksin simdi bu tilsim nasil cozulur onun derdindeyim arkadaslar hakikaten yardimci olacak varsa sevinirim..... Bir degil iki degil uc hicada tilsim oldugunu soyluyo inanmayip basima bir is alacagimi inanip kek olmayi tercih ederim anlasilan o ki basina boyle bir olay gelmemis geldiginde bu konuya tekrar mesaj atatsan sevinirim...bu hocalar herseyi bilmiyorlar sen ismini yasini koyunu ve mevkiini soylersen uc harfliler uzerinden bakiyorlar sadece hepsi bu hocalar kazmiyo yaniii bilmem anlatabildim...lutfen yardimci olacaklar yazarsa sevinirimm...
    Cevap kendi mesajınızda gizli "üc harfliler üzerinden bakıyorlar" sizin düşüncelerinizi okumaktan başka birşey degil 3 ayrı hoca( 'nın tutarlı konuşması.

Status
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

kütahya bolgesi arkadasım

Status
    ekaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

Tılsımı bozarsın, başlarsın kazmaya, kaz babam kaz sonra dersin hoca nerde bu gömü? yaw siz kazarken kaydırdılar aha şuraya gitti der sonra orayı kaz babam kaz yine değişti yeri. al bi makina bak kardeşim varsa dal gitsin. Cin falan bişey yapamaz sana.

Status
    oksfer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

Öncelikle merhaba. .. biz de baktırdik . Hoca önceden bakmıştı. Sizin bölgede define olduğu. Sonra biz hem çubuklarla hem de cihazla baktık taradik ikisi aynı yeri gösterdi. Makine 2 metreye yakın kazilmasi gerektiğini söyledi. Ardından hocayı getirdik hoca kendi çubukları ile yani yeri söyledi aynı metreyi söyledi. Gerekli hazırlıkları yaptıktan sonra aynı akşam başladık kazmaya . 8 metreyi geçtik ancak hala bulmadık. Hoca hala yerinde olduğunu ısrarla söylüyor. Umudumuzu yitirdik. Ama o metrede kazı sırasında önce 4-5 sinek Sonra biraz kazıdan sonra önce siyah örümcek çıktı beraberinde arkasından siyah böcekler çıkmaya başladı. Sizce bu normal mi ?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)