Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 19 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Resimdeki Bu Yeri Bulamıyorum

Status
    flouse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

Resimdeki Bu Yeri Bulamıyorum

herkese saygı ve selamlarımı gönderiyorum arkadaşlar..yaklaşık 1 ay önce sahibi olan rumlardan sonra hiç kullanılmayan bir eve keşif için gittim..yanımda sadece fotoğraf makinası ve arkadaşım vardı..bu rum evi tam bir virane ve neredeyse içine giren hiç olmamış,evin içinde 2 oda,wc ve bir de yemek pişirmek için ocak var..sağ ve sol tarafta bulunan odalardan sol olanına girdim ve karşımda bulunan duvarın sağ köşesinin resmini çektim..daha sonra bu köşeye iyice yaklaşıp eğildim..resimdeki gibi sıvanın altında pütürlü sanki katrana bulanmış gibi bir malzeme vardı ve o malzeme sanki içeride bir şeyin üzeri kapatılmak istenmiş gibi konulmuş duruyordu..ama nedense o köşeyi kırıp ardında ne var diye bakmak bir türlü içimden gelmedi ve elimi yaklaştıramadım..15 gün sonra gerekli aletlerle bu eve tekrar gittim fakat aynı odada aynı yerde resimdeki bu köşeyi göremedim..herhangi bir kırılma,dökülme veya tahribat yoktu..yerdeki toprak da dahil o köşe yoktu..yanımdaki arkadaşımı çağırdım o da emin olmakla beraber bu duruma çok şaşırdı..evdeki tüm mevcut köşeleri (yaklaşık 10-12 civarında) kontrol ettik ama resimdeki yeri bulamadık..ricalarımla fikirlerinizi öğrenmek istiyorum..saygılar..

Status
    giyotin1111 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

Cevap: resimdeki bu yeri bulamıyorum

Bu gittiğin zamanki ilk resim mi?

Status
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

Alıntı giyotin1111 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu gittiğin zamanki ilk resim mi?
    evet dostum (

Status
    esrarengiz20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

sizinle oyun oynuyorlar gitme oraya bidaha

Status
    Habersiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    2
    Beğenilmiş
    9

Son halinin resmi yok mu?

Status
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

Alıntı esrarengiz20 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sizinle oyun oynuyorlar gitme oraya bidaha
    valla oyunu da geçtim keşke herşey orada görmediğimle,yeri bulamadığımla kalsaydı..öyle bir musallat oldu ki 1 yılda zor kurtuldum..

Status
    Ebu Computer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    6
    Beğenilmiş
    238

Alıntı flouse Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    öyle bir musallat oldu ki 1 yılda zor kurtuldum..
    Zor kurtuldum derken neler yaşadınız.

Anlatsanız da buradaki insanlar için tecrübe olsa.

Status
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

Alıntı Ebu Computer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Zor kurtuldum derken neler yaşadınız.

Anlatsanız da buradaki insanlar için tecrübe olsa.
    orada olduğum günden başlayayım o zaman..yolda gidene kadar pek bir şey yoktu içimde ama oraya varınca içimde bir huzursuzluk korku halleri başladı,içimden ''bu işin doğasında var, bu psikolojiyle korkmam doğaldır, daha önce okunmuş hikayeler, duyulmuş sözlerin etkisidir diyerek yanımdaki arkadaşıma belli etmemem ve onu da etkilemem gerektiğini düşünüyordum'' ne var ki dakikalar ilerledikçe korkum,içimin ürpermesi artmaya başladı..sanki etrafımızda bizden başka bir varlık daha vardı, sağımda-solumda özellikle de arkamda sürekli bir şeyin varlığını hissetmeye başladım..arkadaşım bana dönüp ''içim bir garip oldu,ürperip duruyorum sanki bir şey var'' dediğinde ikimizi de teskin edici, korkularımızı bastıracak şekilde konuşmaya başladım..oradayken (malum evin içinde) birini aradım telefonu meşguldü, telefonu yanıma koyup aramasını bekledim..aradığım kişi beni defalarca aramış ama telefon o kadar çalmasına rağmen hiç bir aramasına cevap vermemişim (bunu aradığım kişi geri döndükten sonra bana söyledi ve telefonumun sesi sonuna kadar açıktı,üstelik şebeke de gayet güzel çekiyordu) o evden çıkıp geri döndüğümde telefonumda 5-6 kadar cevapsız arama vardı ve aradığı saatler de orada olduğumuz saatlerdi, üstelik oradayken gözüm sürekli telefonumun ekranındaydı ama ekranda hiç cevapsız çağrı görmüyordum.. her neyse; oradan elimiz boş, moral bozukluğu,ürpermeler ve korkmalarla geri döndükten sonra benim için asıl önemli olaylar bir kaç gün sonra yaşanmaya başladı..dönüş gününün gecesi hangi psikolojidendir bilemiyorum ama o gece sabaha kadar huzursuzluktan uyuyamadım..ertesi günü gündüz baş ağrıları, sinirli hallerim, halâ etrafımda ürperti veren bir şeylerin olduğunu hissetmekle beraber akşamı karşılamış oldum..saatler ilerleyip geceye yaklaştıkça içimde sebepsiz korkular yaşamaya başladım, yalnız kalmak beni korkutmaya başladı..gece uykuya dalmışım ama gördüklerim rüya mı yoksa gerçek mi çözemedim..3-4 tane eciş bücüş çirkin suratlı, kısa boylu, tiz sesli, saçları, dişleri çürümüş, üzerinde çirkin, kirli elbiseler olan sürekli çığlık gibi kahkaha atan varlıklar gördüm..beni çekiştirip korkutuyorlardı, sürekli bana dokunup iteleyerek alay eder gibi gülüyorlardı..içlerinden bir tanesi bana bizden korkmuyor musun? ama biz seni korkutmasını biliriz diyip çirkin sesiyle gülmeye başladı..gözlerim yarı aralandı kendime gelir gibi oldum ve hemen nas suresini okumaya başladım..sureyi okurken yarısına geldiğimde dilim dönüp küfür etmeye başladım, tekrar tekrar denedim ama o surenin tamamını okumayı başaramadım..her seferinde dilim dönüp küfür ediyordum..ağlamaya başladım, çocuk gibi bağıra bağıra ağlıyordum, bir tanesi bana eski bir radyo uzattı, bir erkek sesi radyoda kur-an'ı kerim okuyordu, onu dinlemeye başladım ama onlar da dinliyordu ve gülüyorlardı..radyodaki ses kur-an'ı kerim'i okurken birden bana küfür etmeye başladı..korkudan tüylerim diken diken olmuştu, kafa derimin gerildiğini hissediyordum tekrar ağlamaya başladım, ağlarken o kadar çok bağırmışım ki kardeşim sesimi duyup yanıma gelmiş ve beni uyandırmıştı..rüya içinde rüya mıydı gördüğüm yoksa gerçek miydi hiç anlayamadım..şu an bunları yazarken bile o gece yaşadıklarım gözümün önüne geliyor ve irkiliyorum..bu sadece başlangıçta yaşadıklarımdı..sonrası da oldu..sonraki günler korkunun şiddeti de arttı tabiki..kimseyi etkilemek, korkmasına sebep olmak da istemiyorum, bu yaşadıklarım bana ait gerçek olaylardır..herkesten ricam kimse kendisiyle bağdaştırıp kendilerinde olmayan şeylerin evhamını içinde yaratmasın..bunu neden söylüyorum çünkü bazı insanlar öyle psikoloji içindedir ki her okuyup dinlediğinden kendine mutlak bir pay çıkarmaya çalışır, benim uyarım onlaradır..duyduklarınız veya okuduklarınızla içinizde olmayan bir canavarı yaratıp yaşatmayın lütfen..benim de birçok insan gibi cinlerin varlığına inancım vardır, doğru zamanda doğru şeyler yaparsanız, dinin gereğini gerektiği gibi uygular ve yaşarsanız ve etrafınızda da size kötülük etmek isteyen insanlar olmadığı sürece (büyü ile uğraşan günahkar haset insanlar gibi) Allah'ın izniyle asla size yaklaşmazlar, uğraşmazlar..o gün ve sonrası benim için önemli bir tecrübeydi geldi geçti çok şükür..Allah hiç kimseye yaşatmasın, dualarımla herkesi selamlarım..saygılar..

Status
    okikurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    17

Geçmiş olsun.Allah birdaha yaşatmasın müsade edersen bende bir benzerini yaşadım anlat dersen anlatırım.
    Aldanma hızırın yamalı hırkasına ; bakar kalırsın arkasından boşluğa..

Status
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

Alıntı okikurt;522*** Nickli Üyeden Alıntı
    Geçmiş olsun.Allah birdaha yaşatmasın müsade edersen bende bir benzerini yaşadım anlat dersen anlatırım.
    müsade ne demek estağfrullah..ne zaman istersen dilediğin gibi anlatabilirsin, onur duyarım

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)