Toplam 2 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 2 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Define Konusunda Yardım Lütfen ?

Status
    Türkman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

Define Konusunda Yardım Lütfen ?

Foruma yeni üye oldum .Siz forumdaşların değerli yorumlarınıza ihtiyacımız var.Öncelikle şunu belirtmeliyim ki benim şahsım adına bu konularla alakalı uzaktan yakından taki bir iki hafta öncesine kadar ilgim vede bilgim yoktu.Fakat kardeşim bir olaydan bahsedince kime soracağımızıda bilmediğimizden sizlere yazmayı uygun gördüm.Kardeşim yeni nişanlandı maddi durumuda iyi değil borçlarıda var benimde öyle,gelelim meseleye.Yengemiz üç katlı bahçeli kendilerine ait müstakil bir binada oturuyorlar.Anneleri sıksık bahçenin kömürlüğünde mum ışığına benzer bir ışık gördüğünü söylemekteymiş,kardeşime bahsetmişler,benim biraderle yengenin abisiyle çanakkaleden bu işten anlayan birilerini getirip baktırmışlar.Cihazı bölgeye tuttuklarında hatrı sayılır derecede bahçenin kömürlüğünde altın bulunduğunu yaklaşık 1,5 mt derinlikte tespit ettiklerini söylemişler.Yalnız malın sahipli olduğunu dediklerine göre orada bir zatın yattığını kendisiyle cinleri vasıtasıyla iletişim kurduklarını kendilerine buraya bir mescid ve çeşme istediğini vede karşılığında çıkartılacak malın mutlaka düzgün insanlara dağıtılmasını paranın doğru yere harcanmasını aksi taktirde hiçte iyi sonuçlar doğurmayacağını söylemiş.Kardeşim kömürlüğün bir bölümünü elinden geldiğince ufak bir mescide dönüştürdü.İçini Kuran-ı Kerim dini eserler le donattı.Bu arada yengemizde üç gün istihareye yattı.İlk iki gün hiç bir şey görmemiş fakat son yattığında geçen hafta rüyasında 4 adet kara kediyle sabaha kadar boğuşmuş.Çanakkaleden gelen ekipi aramışlar dediklerine göre oraya bu safhada giremeyiz demişler.Bizde şimdi ne yapabiliriz diye düşünüyoruz.Acaba bunların zat dedikleri mübarek zannetikleri cin olabilirmi v.s artık orayada girmeye korkar olmuşlar.Ve şunuda belirtiyim yengemiz geçen gün kim demiş bilmiyorum mescidin içine tepsi içinde kına koymuş vede kapısını kitlemiş.Ertesi gün almaya gittiğinde tepside kına üstüne basılmış yan yana üç parmak izleri ve tek parmak izleri görmüş.Ne yapmamız lazım bir hocamı çağırsak yoksa kendimiz okuyarak kazmayı mı vuralım .Şimdiden tşk. ederim.

Status
    papatya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

Cevap: Define Konusunda Yardım Lütfen ?

kınadaki parmak izleri üç harfli işidir. aynı sonucu bir tepsiye kül koyup bırakırsanız yine göreceksiniz. bence dikkatli olun. bu işleri iyice öğrenmeden bir şeye kalkışmayın.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)