Sayfa 4 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1234
Toplam 34 adet sonuctan sayfa basi 31 ile 34 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kazankaya

Status
    Tahterevalli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    168
    Beğenilmiş
    17

Cevap: Kazankaya

Bu resimi ben cektim 2 yil oldu videosu vardi karsi tarafin goruntuleri vardi fakat anca bunlar yedeklenmis resimlerden, ben asla tek resim cekmem ustam bi 5-6 kare daha var koltuktan, bu koltuk gercekten cok heybetli, koltugu yamacta dusunun, bu koltuk selaleden uzak degil selalenin saginda hafif ustunde kaliyor oturdugunda kazanlar alt tarafinda kaliyor, sol tarafinda selale kaliyor, bir de oturdugunda karsi dagi goruyosun arada dere kaliyor kazanlarin oldugu, malesef resmi yok silinmis, baraj calismasi icin daglar yarildi bilmem onemli emareler yok edildi mi ama yaza dogru ben gene insallah giderim simdi bildigim bir bolge fakat uzun zamandir gitmeyince unuttugum seyler olabilir, kazanlar icindeki isaretleri teyit etmek zor, bir de selalenin solunda iki tane magara var, tekine girdim girisi kucuk in dar bir gecisi vardi cocuk girebilcegi kadar sonra genisliyodu biraz, digerine girmedim ulasmasi kolay degildi, icerinin resimleri mevcuttu silindi, uzaktan resimleri sanirsam supheli resimleri adli konumda oradaki resimlerde bu bolgeden isterseniz goz atabilirsiniz ustam, belgenin dogru olduguna eminim malin nerede oldugunu da yaziyordur

Status
    Beğenmiş
    168
    Beğenilmiş
    17

@kurtbaba ustam hatirladiniz mi bu konuyu biraz ekleme yapacam senin icin resimlerle gelecem insallah senin bu bilgilere gore bi eklemen olur mu ustam bizzat isaretleri goren kisiden bilgiler aldim saygilar ustam ust tarafta degirmen var zaten demistik

Simdi 3 selale var dedik
    1cisi akmiyor suan
    2ci selale akar vaziyette de 3 kazan 3 kaz ayagi 1 balik isareti 1 pencere cizim isareti var birde koltuk bu selalede (kazan icinde oyma mevcutmus)
    3cu selale akar vaziyette

Status
    kurtbaba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    17

...Selamünaleyküm ustalarım ve arkadaşlar,hayırlara vesile oluruz inşallah,,

Arkadaşım 3 ay sonra senesini doldurcak konu hatırladınmı,senin için resimlerle gelcem demekle arkadaşlarımız yanlış anlamasına

sebep olursun,gizli ortakmı olduk

haberim yok malum kullandığım ilaçlar unutkanlığa sebep oluyorda,,konuyu baştan sona tekrar okudum,paylaştığım bilgilerin fazlası

var,anlamak idrak etmek içn

okursan anlarsın,pas atmışım top sende aylardır bekliyor,zaman ayırıp emek verceksen bunu kendin için

yapacaksın,görelim,bakalım madem zamanı geldi,,yolun

açık olsun,kolay gelsin,saygılar..
    Tahterevalli (07.Haziran.2019) Bunu beğendi.
    ...Prensibim,bildiğini paylaş,insanların ne yapacaklarına karışma!!!
    Herkes kendi aklıyla ne yapacağına karar versin,sonucunu yaşasın.

Kimsenin yorumu,hiç kimseyi bağlayıcı değildir.
    Benim yazdıklarım dahi,benim bakış açım ve yorumumdur ki kimseyi bağlamaz,
    Makul bulan paylaşır,makul bulmayanda başka bakış açılarını değerlendirir...

Status
    Beğenmiş
    168
    Beğenilmiş
    17

Ustam ortak olmadik sadece elindeki belgeden oturu sana seslendim belki verdigim bilgiler belgenle denktir diye ama ille de bolgeyi gorelim diyosun gorecez senesini doldurmadan insallah yakinda bakalim elindeki belge sadece merakimi sardi, sonra zaten resimleri ekleyince sizin merakinizi gidermicektir, genis kapsamda arastirma yapip sunmam bolgede cok zor cunku zamanim yok diye zaten sizden yardim istiyorum umarim yanlis anlamassiniz ha emege karsi emek gormek istiyonuz onu anladim ne kadar ekmek o kadar kofte saygilar kurtbabam

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)