Sayfa 7 Toplam 8 Sayfadan BirinciBirinci ... 45678 SonuncuSonuncu
Toplam 73 adet sonuctan sayfa basi 61 ile 70 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kazankaya

Status
    Noxrowde - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    42
    Beğenilmiş
    82

Cevap: Kazankaya

http://defineyolu.com/imup/uploads/2...923_173301.jpg ihtiyar kadinmi sağdaki soldaki genç çocuk birde normal resimden yakınlaştırır bakınca hayret ediyorsun bukadar benzerlik olmaz

Status
    Beğenmiş
    42
    Beğenilmiş
    82

Papazada benziyor sanki ama kimseyi yanıltmak istemem

Status
    Beğenmiş
    42
    Beğenilmiş
    82

Eskiden sultanların giğdiyi başlığa da benziyor üstü sivri

Status
    kurtbaba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    1,210
    Beğenilmiş
    296

...Arkadaşım ne güzel hiç dağılmamış yerlerdesin lakin sizin memleketin en kurnazı bu konularda tilki selim,di belki babanız bilir ve tanır baya bir ismi vardı alemde en son bir kefenle ahirete intikal etdi.Senin yaşın genç zamanın çok ağır adımlarla ilerlemek çok iyidir,temeli sağlam olur.İlk resimleri o kadar çok yakın çekmiş ve büyütmüşsünki habu resimdeki adam sana bakarak hem sırıtıyo birazda gülümsüyor gibi dikkat edersin,samimi görmedim bir sinsilik bir şeytanlık,kandırmaca olmasın,,kolay gelsin saygılar,eyvallah...

...Prensibim,bildiğini paylaş,insanların ne yapacaklarına karışma!!!
    Herkes kendi aklıyla ne yapacağına karar versin,sonucunu yaşasın.

Kimsenin yorumu,hiç kimseyi bağlayıcı değildir.
    Benim yazdıklarım dahi,benim bakış açım ve yorumumdur ki kimseyi bağlamaz,
    Makul bulan paylaşır,makul bulmayanda başka bakış açılarını değerlendirir...

Status
    4LF4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    519
    Beğenilmiş
    143

@Noxrowde ustam eyvallah gordum aynen sen diyince dikkate alacam
    @kurtbabam ustam dediklerini anladim.. Herkese bir sans veririm ikincisi olmaz bende. Mesajiniz alindi ama tilki selimi sordurum ama babam bu islerde olmadigi icin bilmez. Guzel dusunculeriniz icin tesekkurler

Bu resimi siritan adam ne anlatiyor ve videodaki bir yerden mi kestiniz. Bizim isimiz nedir ben video da paylastim isterseniz bir bakin ustam. Hac buyuktur. Isler de buyuk burada sanki. Buranin daha ileride insallah guzelce sunumu yapilacak olun sizlere sunim yeterki. Kendi capimizda arastiriyorum emek sarf ediyorum diyim ustam. Saygilar sevgiler
    Yerin Altını Üstüne Getiren Adam

Status
    Beğenmiş
    1,210
    Beğenilmiş
    296

...Adamın sağ gözü bir noktaya bakıyor,artık sende resimleri yakın inceleyerek görmeye çalışmalısın,bu resimleri paylaşim sitelerde yorum yaparlar düşüncesi yanlış,ilerleyemezsin bu şekilde,gözlerimiz yorgun videolarda daha zor oluyor görmemiz,üzerinde çalışma yapmak için uzun zaman gerekiyor,, ,hayırlı sabahlar,eyvallah...
    4LF4 (24.Eylül.2020) Bunu beğendi.

Status
    Beğenmiş
    519
    Beğenilmiş
    143

@kurtbaba ustam simdi bu soylediklerinizin hicbirini gormemistim benim dikkatimi ceken yerleri atip sizden yorum istiyorum zaten ben ne zaman kendim gorsem veya gostermeye calissam ya hayal urunu oluyo yada yanlisim oluyor o yuzden cekip cekip buraya atmamdaki sebep gozden kacanlar sizin gibi degerli ustalarin gormesi ve yorumlamasi tabii bende illaki kendi capimda bakiyor ve cozmeye calisiyorum mantik yurutuyorum.

Simdi benim yorumum burasi icin benim isarette gorduklerimi size anlatacam belki siz fark edemiyosunuz veya kotu cekimdende kaynaklanabilir.

Hac selalenin ic tarafinda kenara yapilmis. Hacin resme gore sol kolu daha uzun ve asaga dogru dusus yapiyor. Dusus yaptigi yerde ise balik yapilmis. Yani benim fikrim ise selale dusus yaptigi yerde gomu balik yani ben boyle yorumladim. Bi ihtimal daha verdim oda az ustunde magara var o magara da asaga dogru bir gidis vardir diye. Simdi bunu ben size cizerim dogru yanlis konusalim ne kadar fikir o kadar iyi. Bir konu daha var o da buyuk bir balik resmi daha goruyorum aslinda 2 tane suzgeci tarzinda birsey var detay yapilmis balikta. Yani burdaki soru selalenin dibi hedef olabilir mi ? Madem yorumlar gelmiyosa bende sora sora cevap almaya calisirim .

Veya balik zorlu olur kolay is buralarda mevcutmudur?

Adami gormedim goremedim ustam son resimde ama baska birsey fark ettim. Ben yavas yavas paylasiyorum herseyi en sonda sonuca varalim.
    kurtbaba (25.Eylül.2020) Bunu beğendi.

Status
    Beğenmiş
    1,210
    Beğenilmiş
    296

...Selamünaleyküm Ustalarım ve Arkadaşlar,hayırlı akşamlar dilerim,,

Arkadaşım zaten sen biraz daha bölgede gezer ve resimler çekersen çıkmaza girersin kafan karışır,çünkü her mevkinin kendine özgü çözümleri var ve bu konuların sonu yok,ilerledikce kuyunun içinde daha derine düşersin.örneğin bu mevki konunun üzerine gideceksin bilgisini ve tecrübesini kazana,na kadar,sonra zamana bırakabilirsin olur ve başka konuya geçersin.
    ...Bahsetdiğin balık ve şelalede resminde paylaşır gösterirmisn,birde orjinalini yükle bakim.Balık Mağray,la bağdaşmaz olmaz balıkda ayrıntılar önemlidir ve genelde karşılığı mahzendir,,Sen bu şelalenin başında oturak veya koltuk gibi yer olcak,oturdun baktınmı şelaleye hiç düşündünmü ne anlatmaya çalışmışlar,hatırladığım kadarı ile daha öncede bu şelale hakkında yorum yaptım ölçüm vermiştim ölçtünmü,.Müsaitsen burdan başlıcaksan bu mevkiyi teknik resimlerle bize göstermelisn güneşide dikkate alarak,,Son resimdeki sana gülümseyen kişi bu mevkiye yakınmı,adamı göremedin gözüde dikkatini çekmiyosa,ya resme odaklanmıyorsun kafanda başka şeyler düşünüyorsun veya sitelerde paylaşrım gösterirler diye düşünüyorsun?hangisi..Bu arada kaliteli bir büyüteç al bak bakalım görecekmisin deniyelim.benim açımdan sorun yok,resim üzerinde çizerim bu mevkiye yakınsa ve test edip inceliceksen,,Kolay gelsin,saygılar,eyvallah...
    4LF4 (26.Eylül.2020) Bunu beğendi.

Status
    Beğenmiş
    519
    Beğenilmiş
    143

Allah razi olsun ustam yorum yaptigin icin ustam
    Bu resimler selale de bulunuyor yani selalenin icinde yani selale kenarinda hemen suya yakin cok yakin kayalik hatta ici.. benim aktarimimda belki sikinti vardir. Sizi yormak istemem ama sizin dediklerinizi ben goremiyorum ben odaklanamiyorum ustam belki kafamda baska sey oldugu icin cok atik ordan oraya atliyorum cok sey birden yapmaya calisirken atliyorum bazi seyleri dediginiz gibi ustam. Konularimin hepsini guncellerim ve yavas yavas bilgi ve bolge gezinti isaret yakalama kroki cizimi ve guzel sunma pesindeyim herzaman bunu bilin ustam.

Simdi siz israr edince sakin kafa ile adami cikarmaya calistim ve gordum ustam 2 dakika bakmayla. Niye odakalanamiyom cunku yaninda oyuk gibi yer var ya ben orada birsey oldugu icin cektigim resimdir bu ve her baktigimda ona odaklaniyom ona uydurmaya calisiyom. Atiyorum bu oyuktanda suphelenmesem sizin gordugunuz adami belkide hic gorup bilmicektim bakin resim cekip atmamin faydalari. Adam bana cok sinsi geldi ustam tekin bir surat degil dediginiz gibi ve cok zor sekilde bana gore tasvir edilmis ben algiliyamazdim degisik geldi bana. Bu attigim resimler selale de ve suyun dususune yakin yerlerde.

Ben 2 sekilde balik goruyorum benim gordugum aslinda buyuk bir balik. 2ci balik ise kucuk ve bana baska birisi gosterdi onu aslinda onu cizimini yapiyorum simdi.

Balik cok buyuk hacin ne kadar buyuk oldugunu videoyu izlediginizde zaten anlayabilirsiniz. Baligin ustunde cizgili dortken sekilde cizdigim bir yer onu tam anlayamadim cozemedim ama bir mevzu oldugu asikar.

Arkadaki kucuk balik mi? Olma ihtimali cok veriyorum cunku hacin kolu dusus yapiyor belki resimde net degil ben bunu daha iyi sunacam ben boyle goruyorum belkide yine de sizlere birakiyorum ben kendi yorumumu katip.

Baligin dudagi net belli dolgun bir dudak. Gozu net ve suzgec mi desem ayrinti verilmis iki tane.. kuyruk net belirgin.. bu buyuk sari renkte cizdigim balikta.. asaga cizilmemis halini atiyorum

Ve geriden goruntusu bu bir mevzu var hayir olsun..

Status
    DOIDYE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    624
    Beğenilmiş
    752

Balığı bilemiyorum da ben fotoğrafları baştan sona ilk kez oturup sakin kafayla inceleyebildim ve genel anlamda ele alırsam gayet güzel bir yermiş...
    ama gördüklerime göre burası seni yermiş...
    4LF4 (27.Eylül.2020), aslan81 (26.Eylül.2020), gezgin_99 (26.Eylül.2020), kurtbaba (27.Eylül.2020) Bunu beğendi.
    Görünene göre karar verenler ne kadar az şey gördüğünü bilmeyenlerdir...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)