Sayfa 2 Toplam 7 Sayfadan BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu
Toplam 62 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kudret Kale

Status
    nurum52 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    12
    Beğenilmiş
    1

Cevap: kudret kale

Böyle bir at bağlama yeri var bildiğimiz adıyla yeşilırmağa dökülüyor atın pislikleri bizdeki adı haremin diye geçer bilmiyorum aynı yermidir

Status
    ÇALKAYA 28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    istanbul pendik
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2

sayın hemşerim neyin nerede olduğu nasıl yapıldığı adı sanı bellidir isimden gidince herşey karışır adresten gidince herşey aşikar şekilde ortadadır buradaki kudret kalesi bir karargahtır vede yeraltı manastırıdır

Status
    nurum52 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    12
    Beğenilmiş
    1

Aynı yer olduğunu söylemek istemedim zaten ustam bana dedinizse sadece benzer bir yer var yukarda anlatılan gibi bunu demek istedim ben zaten belgeli ve adresli dediğiniz yerlerle uğraşmıyorum sizin gibi ustalar çözemediyse bunları benim hiç çözme şansım yok ilgilenmiyorumda zaten

Status
    radikal55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    1

Alıntı nurum52 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Böyle bir at bağlama yeri var bildiğimiz adıyla yeşilırmağa dökülüyor atın pislikleri bizdeki adı haremin diye geçer bilmiyorum aynı yermidir
    Benim kanatimde büyük bir ırmak vesilesi ile karadenize dökülüyor
    ama bu yeşil ırmakmı kızıl ırmakmı Allahu alem,tuna nehride olabilir çünkü oda karadenize dökülüyor.

Status
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    1

Eşkiyanın gömülerinde adres belirtme meselesine benim kafam basmıyor
    şayet adres belirtseydi bu yerler şimdiye kadar elbette bulunurdu
    oysa bu adamlar adresi kimse bilmesin diye son kalan kendi taş ustalarını dahi öldürüp kellerini kudret kalenin içine bırakmışlardır
    bir yönetici kendi idaresi altındaki insanları neden öldürür?bildiklerini başkalarına söylerde sırları ortaya çıkar diye
    ali ağa ne diyor isli mağrada yaktıklarımızın bir çoğuda bizim arkadaşlarımızdı
    aderes yok gömülerin gömüldüğü yerlerin krokileri var,
    bana göre belgelerde ülke yok şehir yok ilçe yok somut bir mekan yok,bundan dolayıda kimse yıllardır buraları bulamıyor.

Status
    KaranLik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    1
    Beğenilmiş
    3

Alıntı radikal55 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eşkiyanın gömülerinde adres belirtme meselesine benim kafam basmıyor
    şayet adres belirtseydi bu yerler şimdiye kadar elbette bulunurdu
    oysa bu adamlar adresi kimse bilmesin diye son kalan kendi taş ustalarını dahi öldürüp kellerini kudret kalenin içine bırakmışlardır
    bir yönetici kendi idaresi altındaki insanları neden öldürür?bildiklerini başkalarına söylerde sırları ortaya çıkar diye
    ali ağa ne diyor isli mağrada yaktıklarımızın bir çoğuda bizim arkadaşlarımızdı
    aderes yok gömülerin gömüldüğü yerlerin krokileri var,
    bana göre belgelerde ülke yok şehir yok ilçe yok somut bir mekan yok,bundan dolayıda kimse yıllardır buraları bulamıyor.
    Bulunamamasının tek nedeni bizlerin bişeyler ekleme yaparak kayıtları olduğu gibi değilde şifreli birşekilde yayınlamamız. Piyasada olan çoğu kayıt sahte. Orjinalini neden paylaşmıyoruz? Aç gözlüyüz ondan. Bu kayıtların orjinalleri kelle adamlarda var. Bize verirlermi? Anca işaret kırdırırlar. Adresi belli olan kayıtlarda zamanında çalınan kayıtlar diye biliyorum. Onlarıda çalkaya usta haricinde paylaşana rastlamadım. Biraz ezbere yazdım ama bildiklerim bu kadar:-) kolay gelsin.

Status
    kurtbaba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    17

....Arkadaşlar bu eşkiya konularında tarih ve bu zamanda kimlerin yaşadığıda önemli bilmek lazım,volçandan öncesi,volçanın zamanı,volçandan sonra gelenler,bu sebeple karıştırılıyor,,belgeler,bilgiler,rivayetler,arşiv ler,tarihler,,sanmayınki bulunmuyor,hala volçanın bıraktıklarını arıyanlar,takip edenler,bulanlar,kavgalar,devam ediyor,küçük asya ve ANADOLUM,sevdam,vatanım,memleketim,yurdum,her bölgesinde güzellik, tarih,maden,yaşantı,vs.vs.bu sebeplerle ne akan kan durmuş,savaş bitmiş,hainlik bitmiş,şehitler son bulmuş,göz yaşı dinmiş,mücadele bitmiş,düşmanlık bitmiş vs.vs.,,saygılar...

Status
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    1

Alıntı KaranLik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bulunamamasının tek nedeni bizlerin bişeyler ekleme yaparak kayıtları olduğu gibi değilde şifreli birşekilde yayınlamamız. Piyasada olan çoğu kayıt sahte. Orjinalini neden paylaşmıyoruz? Aç gözlüyüz ondan. Bu kayıtların orjinalleri kelle adamlarda var. Bize verirlermi? Anca işaret kırdırırlar. Adresi belli olan kayıtlarda zamanında çalınan kayıtlar diye biliyorum. Onlarıda çalkaya usta haricinde paylaşana rastlamadım. Biraz ezbere yazdım ama bildiklerim bu kadar:-) kolay gelsin.
    Kardeş belgeleri internet ortamına atanlar,bizler bulsun diye değil,kendileride bulamadığı için,birileri görür bulur haberdar olalım diye
    pusuya yatmış eşkiya volçandan bir bilgi kırıntısı bir resim paylaşılmasını bekliyorlar.
    orjinal belgeler ermenilerin elinde bunuda kimseye vereceklerini sanmıyorum,bizim okuduğumuz belgeler suyunun suyu
    gömü yerini, işaretini, kaçmetrede , bölgelrini, hangi işaretin nekadar hazinesi var, bunlar tamam,sen yeri göster adamlar eliyle koymuş gibi
    hazineyi bulup çıkarıllar,buraya kadar sorun yok sorun yerleri bulamıyorlar,belgelerde,adres yok ,ülke ismi yok ilin ilçenin ismi yok
    belgelerde yazan yer isimleri sadaret makamı i iznik bursa vs bunlar eşkiyaların kendilerinin yerleri tanımlamak için kurkuladığı isimler
    ne istanbulla ne bursayla nede iznik in bu yerlerle alakası yok,buralarda yer arayan boşa arar,buralarda böyle bir yer yok
    olsaydı zaten şimdiye kadar bulunurdu,nice insanlar buralarda değirmen bulucaz köprü bulacaz diye ömürlerini ve servetlerini bitirdi.
    dolayısıyla ne bende nede bir başkasında eşkiya belgelerinin orjinali var,orjinal belgeler ermenilerin elinde,define sitelerinde varsa bunların temsilcisi ki vardır
    burdan yerlere ulaşabilmek için ufak ufakta olsa gerçek bilgiler gelecektir,ulaşa bilirlermi Allahu alem kırk senedir ulaşamadılar.

Status
    KaranLik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    1
    Beğenilmiş
    3

Abicim adamlarda adreste var. Zamanında işaretleri kırdırdıkları çok var günümüze gelen abilerimiz. Günümüz parası ile 150 bin tl , bingöl kığı darköprü civarında ejderha ve daha çok işareti,adaklı girişinde 3 metre boyunda demir tozu ile yapılmış yılanı ve gözündekinide kıran arkadaşa verdiklerini biliyorum. Gümüşhanede kafası kesik mezarın önünden tabletleri bizzat ermeninin gelip aldığınıda trabzonlu bir amcadan öğrenmiştim ve bu amcaya adres verip şurda şu var kır al. 6 yada 7 yere yollatıp işaretleri kırmışlar ama para yok. En son gümüşhanede 1 tavuk 3 civciv karşı kayada ok nal ve + işaretlerini kırmadan geldiklerini anlatmıştı. Tablet için adam başı 500 bin ödemiş ama bu işaretleri kırdıklarında ellerinde kalan para 170 bin felanmış. Ermeni ile ilişkiyi kesmişler ermeninin kırdırdıklarından bişey çıkmayınca. Ülkemizdeki yahudi lobisine bağlı ve ermeni lobisine bağlı fabrikatörlerde bu belgeler. İşaret kıran arladaşlar vardır sitemizde bundan emin ol. Kimse bu konuda bişey demiyor. Adresi belli olmayan belge yok abi emin ol. Eşkiya belgesi diye işaretlerin kırılması için ortaya atılmış belgeler var ama bunlar gerçek belgeler değil. Ve selam.

Status
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    1

Ülkemiz zamanında bir çok medeniyete evsahipliği yapmış hazine yönünden zengin bir ülke,aranırsa bir çok define ve define işareti bulunur bulunuyorda
    bunu birileri lehinede kulanabilir mümkündür,belki ülkenin hzine haritasını da çıkarıyor olabilirler,ama bizim konumuz eşkiya volçanın hazineleri
    şimdiye kadar bir Allahın kulu eşkiya volçanın gerçek olarak ne işaretini nede hazinesinden bir şey bulanını duyup işitmemiştir
    varsa buyursun ispatlasınlar.selametle k.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)