Sayfa 5 Toplam 9 Sayfadan BirinciBirinci ... 2345678 ... SonuncuSonuncu
Toplam 85 adet sonuctan sayfa basi 41 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Sülüklü Göl

Status
    horatepeli- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    MALTEPE/İSTANBUL
    Beğenmiş
    3
    Beğenilmiş
    0

Cevap: Sağır kaya

Güncel..

Status
    Esteban74 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Banlanmış Üye
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

Cevap: sülüklü göl

S.A.
    Anlayamadığım birşey var . Sülüklü göl aranan bölge diye geçiyor. Birçok arkadaş sülüklü gölü bulmuş ama hiçbir sonuç yok. Bu bölgeleri buldurmaya çalışıyorlar bence, bulunduktan sonrada kayıt altına alıp yönlendirdiği bölgelerde işlemi tamamlıyorlar.
    Kim veya kimler konusuna hiçbir cevap veremem. Bu sadece benim düşüncemdir.
    Bana göre bunların hepsi şifredir ve bu şifrenin anahtarı sadece bir kişide veya kurumda var. Biz buluyoruz onlar bitiriyor.
    Saygıdeğer ustalarım biz işin hamallığını yapıyoruz unutmayınki bizlerin bir ailesi var ve onlara bakmakla yükümlüyüz. Bizler değerli zamanlarımızı bu işlere ayırıyoruz. En azından ailemizin rızkı için küçükte olsa bazı işlerimizi çözmekte bize yardımcı olun. Belki sizlerde çözümleri bilmiyorsunuz ama en azından rastgele bulunanları bizimle paylaşın.
    Sülüklü göl başlangıçtır bizi kara tepeye veya tepeye yollar. Bu tepelerde çeşmeler , dede, mezarlık, kilise ve manastırlar vardır. Belirli bir yön yoktur arazinin yapısına göre yönler ve mesafeler değişebilir.
    Saygılar...

Status
    Nereden
    MALTEPE/İSTANBUL
    Beğenmiş
    3
    Beğenilmiş
    0

Cevap: sülüklü göl

Tüm Defineyolu Ailesinin Bayramını en içten dileklerimle kutlarım.Ustalarım bu sülüklü gölün teyidini henüz gerçekleştiremedik.
    benim resmini yayınladığım gölün güneyi poyraz tepe güneybatısı yelkentepedir.burası ile ilgili bilgilerimizi daha detaylı paylaşırsak arkadaşlarımızın bundan faydalanmasını sağlayabiliriz.huzurlu ve sevgi ile kalın.

Status
    SEVAL ALİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    17
    Beğenilmiş
    5

Cevap: Sülüklü Göl

Sülüklü göl hiç aklıma gelmemişti araştırmak dün bir müşterim bahsetti bu işler ile alakası olmayan biri falanca köyde 100 metre kare civarında bir göl var vücutlarında rahatsızlığı olanlar devamlı gelirler diye sonradan aklıma geldi eski bir gayri müslim köyü olduğu dere içerisinde yunaklığı olan 2013 senesinde arı sokması ile vefat eden müşterim anlatmıştı soğan laleleri ile dolu olan bir mezarlıkta artı iki yakın bir uzak erik ağacının dibini kazdıklarında bir anda siyah bir kedinin çıkıp korkup kazıyı bıraktıklarında eve geldiği zaman siyah kedinin eşinin boğazına sarıldığını gördüğünü anlatmıştı kısaca böyle..
    ALLAH ALLAH ALLAH.

Status
    MaSTeR™ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aksaray
    Beğenmiş
    876
    Beğenilmiş
    140

Alıntı SEVAL ALİ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sülüklü göl hiç aklıma gelmemişti araştırmak dün bir müşterim bahsetti bu işler ile alakası olmayan biri falanca köyde 100 metre kare civarında bir göl var vücutlarında rahatsızlığı olanlar devamlı gelirler diye sonradan aklıma geldi eski bir gayri müslim köyü olduğu dere içerisinde yunaklığı olan 2013 senesinde arı sokması ile vefat eden müşterim anlatmıştı soğan laleleri ile dolu olan bir mezarlıkta artı iki yakın bir uzak erik ağacının dibini kazdıklarında bir anda siyah bir kedinin çıkıp korkup kazıyı bıraktıklarında eve geldiği zaman siyah kedinin eşinin boğazına sarıldığını gördüğünü anlatmıştı kısaca böyle..
    İki yakın bir uzak erik ağacı varsa bir uzaktan sonra bir tane de tatlı meyve olmalı, sonrası Omega ustamın sihirli formülüyle
    Bingo.

Önünüzdeki günlerde bu sülüklü göl ile ilgili elimde harita vardı para yerlerinden bir ikisini teyit etmeye çalışalım .
    NoBody Can Stop Me.!!!!!

Status
    Beğenmiş
    17
    Beğenilmiş
    5

Alıntı MaSTeR™ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İki yakın bir uzak erik ağacı varsa bir uzaktan sonra bir tane de tatlı meyve olmalı, sonrası Omega ustamın sihirli formülüyle
    Bingo.

Önünüzdeki günlerde bu sülüklü göl ile ilgili elimde harita vardı para yerlerinden bir ikisini teyit etmeye çalışalım .
    Master ustam burası gerçekte aranan sülüklü göl olmayabilir fakat her geçen gün OMEGA Ağabeyimin ilminden öğrenmek istedikçe ne muazzam bir yer de yaşadığımın farkına varıyorum.

İşin ilginç dikkat çekecek yeri parasının nerede olduğunu biliyorum dar konu olarak açmıştım vikipedia ansiklopesisinde geçmişi ve paranın nerede olduğu yazıyordu konuyu açtığımın ikinci günü vikipedia dan silindi rastlantı olsa gerek mortal kombat ustam o tarihte biz bilmesekte bilenler vardır demiş ve akabinde açtığım dar konu yeri sit alanı ilan edildi Fener li Ağabeyim seneye ziyaretime geldiğinde Tokat Kebabı nı yapacağım yerin ilk başlangıç yeri olur inşallah.
    ALLAH ALLAH ALLAH.

Status
    Nereden
    MALTEPE/İSTANBUL
    Beğenmiş
    3
    Beğenilmiş
    0

Master ustam yazdığım muhitler haritanıza uyuyormu?,eğer uyuyorsa Omega ustamızın bahsettiği üçyol ağzı ve meyve ağaçlarının yerinide biliyorum sıralı üç tane şimşir ve batısında seccade taşı hepsi aynı bölgede.

Status
    Beğenmiş
    17
    Beğenilmiş
    5

Alıntı horatepeli- Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Master ustam yazdığım muhitler haritanıza uyuyormu?,eğer uyuyorsa Omega ustamızın bahsettiği üçyol ağzı ve meyve ağaçlarının yerinide biliyorum sıralı üç tane şimşir ve batısında seccade taşı hepsi aynı bölgede.
    Konu nu fotoğaflar ile açabilirsin.
    ALLAH ALLAH ALLAH.

Status
    Nereden
    Aksaray
    Beğenmiş
    876
    Beğenilmiş
    140

Alıntı horatepeli- Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bölge değişebiliyor kardeşim hatta şehir ve köyler de, değişmeyen tek şey sistem.Bahsettiğin ağaçların konumu ve durumlarını çizersen, mümkünse fotoğraflarsan yardımcı oluruz
    NoBody Can Stop Me.!!!!!

Status
    Nereden
    Aksaray
    Beğenmiş
    876
    Beğenilmiş
    140

Alıntı SEVAL ALİ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Master ustam burası gerçekte aranan sülüklü göl olmayabilir fakat her geçen gün OMEGA Ağabeyimin ilminden öğrenmek istedikçe ne muazzam bir yer de yaşadığımın farkına varıyorum.

İşin ilginç dikkat çekecek yeri parasının nerede olduğunu biliyorum dar konu olarak açmıştım vikipedia ansiklopesisinde geçmişi ve paranın nerede olduğu yazıyordu konuyu açtığımın ikinci günü vikipedia dan silindi rastlantı olsa gerek mortal kombat ustam o tarihte biz bilmesekte bilenler vardır demiş ve akabinde açtığım dar konu yeri sit alanı ilan edildi Fener li Ağabeyim seneye ziyaretime geldiğinde Tokat Kebabı nı yapacağım yerin ilk başlangıç yeri olur inşallah.
    Ustamızı ziyaretimizde bize birkaç yer göstermişti kardeşim, işi bilen kılıfıyla geliyor direkt.. Sağoalsun @OMEGA ustam @FENERLİ abimle bizi sabaha kadar ağırladı eşsiz sohbetiyle, sonrasında uygulamalı olarak birkaç yerde gösterdi..

Benim birkaç sonum var sonlandırdığım ustanın tarif ettiği para yerleri hep alınmış. İşi bilen ***ürüyor yani
    NoBody Can Stop Me.!!!!!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)