Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Evlenme Beyannamesi

Status
    MELİS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    64
    Beğenilmiş
    18

Evlenme Beyannamesi

Yabancı uyruklu bir kişi ile evlenmek isteyen öncelikle bulunduğu ilin belediyesinden evlenme beyannamesini almaları gerekmektedir.Evlenme beyannamesi,üç adet fotoğraflar,evleneceğiniz kişi ve evleneceğiniz kişi Türkçe bilmiyor ise Tercumanla birlikte notere müracat edilir.Onaylanan beyanname ilgili belediyeye teslim edilerek nikah günü alınır.

Status
    tevfik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    FETHİYE,İZMİR,MANİSA.
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2

Cevap: Evlenme Beyannamesi

vermiş olduğunuz bilgiler için teşekkür eder.elinize ve emeğinize sağlık derim..burada değilde yurt dışında evlenilecek olursa ne gibi bir yolda ilerlememiz gerekir.gerçi banada çok lazımdı bu bilgi..Saygılar.
    Lütfen izinsiz Kazı Yapmıyalım Yapanları Uyaralım.

Status
    Beğenmiş
    64
    Beğenilmiş
    18

Ben teşekkür ederim kıymetli üstadım Sayın Omega.

Tevfik Bey,yurt dışı evlenme prosedürünü pek bilmiyorum ama yurt dışında evlenecek kişiler bağlı bulundukları nüfus idaresinden aile tablosu ve evli olmadıklarına dair belgeleri alarak gidecekleri ülkenin diline tercüme yaptırıp dış işlerinde yada valilikte apostil onayı yaptırdıklarını biliyorum.Ben teşekkür ederim.

Status
    Nereden
    FETHİYE,İZMİR,MANİSA.
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2

Alıntı MELİS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben teşekkür ederim kıymetli üstadım Sayın Omega.

Tevfik Bey,yurt dışı evlenme prosedürünü pek bilmiyorum ama yurt dışında evlenecek kişiler bağlı bulundukları nüfus idaresinden aile tablosu ve evli olmadıklarına dair belgeleri alarak gidecekleri ülkenin diline tercüme yaptırıp dış işlerinde yada valilikte apostil onayı yaptırdıklarını biliyorum.Ben teşekkür ederim.
    Vermiş olduğunuz bu güzel bilgileriniz için çok teşekkür eder.Allah Razı olsun derim.Saygılarımla.

Status
    Nereden
    FETHİYE,İZMİR,MANİSA.
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2

Alıntı balıkçı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    teyfik ustam hayırdır ikinci bahar havaları görüyorum yengenin haberi yok tabiki senin bu yurt dışı merakından .yenge fena hırpalamış gibi seni yurt dışına gidecek kararı aldığına göre :D
    S.a. Sayın Balıkçı Ustam Biliyormusunuz bilemem ama ben eskisi gibi bu sitemize giremez oldum nedeni şudur'ki ben eşimden 2 yıl önce ayrılmış bulunmaktayım onun üstüne üstlük Annemi ve babamıda kaybettim artık kendimi Malaysia atmak geldi ve bunun içinde bende kardeşim olan Melisa hanım'dan bunları öğrenmek oldu bunun için sayın ustam Saygılarımla

Status
    Nereden
    FETHİYE,İZMİR,MANİSA.
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2

Alıntı balıkçı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    teyfik ustam çok üzüldüm inan kusura bakma bilmiyordum ayrıca başın sağolsun ALLAHcc rahmet etsin annene ve babana mekanları cennet olsun imtihan dünyası ustam insanın başına her şey geliyor sabır etmek lazım
    Allah Siz'den'de Bir ömür boyu razı olsun Sayın Ustam Allah size''Siz'lere sağlıklı ve mutluluk ile dolu uzun Ömür versin İnşallah.böyle güzel konu açıldığı için Kardeşime tekrar,tekrar teşekkür eder.saygılarımı sunarım
    Saygılarımla.

Status
    Beğenmiş
    64
    Beğenilmiş
    18

Estağfurullah ne demek sevgiyle ve gönülden yapıyorum aldığım teşekkür,sizlerin ve kıymetli adminlerimin takdiri benim en büyük hediyem.Başınız sağ olsun Tevfik Bey,allah anne ve babanıza rahmet etsin inşallah.İnşallah yeni kapılar yeni hayatlar açılır size hayırlısını diliyorum.Kardeşim diye hitap etmişsiniz rabbim razı olsun kıymetli abim.

Status
    Beğenmiş
    64
    Beğenilmiş
    18

Saygı benden abim siz kıymetli üstadlarımın yanında benim ne değerim var.Saygılarımla,sevgilerimle.

Status
    Nereden
    FETHİYE,İZMİR,MANİSA.
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2

Alıntı MELİS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Estağfurullah ne demek sevgiyle ve gönülden yapıyorum aldığım teşekkür,sizlerin ve kıymetli adminlerimin takdiri benim en büyük hediyem.Başınız sağ olsun Tevfik Bey,allah anne ve babanıza rahmet etsin inşallah.İnşallah yeni kapılar yeni hayatlar açılır size hayırlısını diliyorum.Kardeşim diye hitap etmişsiniz rabbim razı olsun kıymetli abim.
    S.a. Allah Siz'den Bir Ömür boyu Razı Olsun Sayın kardeşim evet siz'den ve sizlerden yaşım ileri olduğu için Size ve Siz'lere Kardeşim diye hitap ediyorum sizinde bana abi''diye hitap etmeniz beni çok sevindirdi.Allah Razı olsun.Güzel dilekleriniz ile Dua'larınız için çok teşekkür eder.Amin'İnşallah derim.Allah gönlünüzün dileklerini kat,kat.versin İnşallah. Saygılarımla.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)