Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yardım edin

Status
    bythor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

Yardım edin

iyi günler ben bayadır rüya görüyorum hemde aynı rüyayı rüyamda evin altında kahit mezar var ben kapagı açıyorum içinde ceset yok gibiydi ama altın yüzük vardı bide eskimiş yüzük ve paralar vardı babama anlattım babamda evi yaptırdıgı bi 5 sene fln uyuyamamış korkuttluar sürekli diyodu evin altında yatır var diyo sizce ne yapmalıyım direk kazmaya başlimmi evin altını

Status
    Asparuh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    6
    Beğenilmiş
    34

Cevap: Yardım edin

Evin altında evliya mezarı olsa emin ol korkutulmazsın himmeti gelir evliyanın adam nefsini terbiye etmiş adam sen üstüne bilmeden görmeden ev yaptın diyemi gece seni korkutacak yatır olan yerde nur olur evliyanın tasarrufu olur ümmete dua eder belli ki bi tılsımlı yere yapmıssınız

yatmadan önce ve kalkdığında 10 ihlas felak nas kafirun İlk başta euzü besmele sonra besmele 1 ayetel kürsi 10 hasbinallahi venimel vekil 10 la havle vela guvvete illa billahil aliyyil aziym 33 subhanallah elhamdülillah allahuekber 1 la ilahe ilahe illallahu vahdehi la şerikeleh lehül mülkü ve hüvel hamdi ala külli şey'in kadir Daha da cin yaklaşırsa ya itikat sorunudur yahut enerji düşüklüğü
    Verdiğimiz her cevap bilgi amaçlıdır herhangi bir teşvik yönünde olmamaktadır.

Yasadışı kazıdan uzak kalalım.

Status
    fouray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

Alıntı bythor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    iyi günler ben bayadır rüya görüyorum hemde aynı rüyayı rüyamda evin altında kahit mezar var ben kapagı açıyorum içinde ceset yok gibiydi ama altın yüzük vardı bide eskimiş yüzük ve paralar vardı babama anlattım babamda evi yaptırdıgı bi 5 sene fln uyuyamamış korkuttluar sürekli diyodu evin altında yatır var diyo sizce ne yapmalıyım direk kazmaya başlimmi evin altını
    hocam sen şu tv ye çıkan adam mısın? değişik küçük fil gibi bişey bulan?
    Lütfen kaçak kazı yapmayın. Eserleri tahrip etmeyin.

Status
    fouray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

bbu kişi misin?
    Lütfen kaçak kazı yapmayın. Eserleri tahrip etmeyin.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)