Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Imza Tastiği

Status
    MELİS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    64
    Beğenilmiş
    18

Imza Tastiği

Kişisel imza tastiğini noterden yaptırabilirsiniz.Genelde bankalar istemekte olup ileride herhangi bir adli olayda imzanın size ait olmadığını önceden yaptıracağınız bir imza beyanı ile isbat edebilirsiniz.

Şirket müdürleri,kooperatif yönetimindekiler imza sirküleri için almış oldukları yönetim kararını ilgili ticaret sicilinde onaylattıktan sonra T.Ticaret sicil gazetesi ile birlikte Dernek,Vakıf yönetimindeki kişilerde karar defterine aldıkları karar faaliyette olduklarına dair yazı ile birlikte notere gitmeleri gerekmektedir.

Status
    kazimbey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    3
    Beğenilmiş
    8

Cevap: Imza Tastiği

1998 yılında yapıkredi ve pamukbank vardı o zaman işte 2000lerde Pamukbank kapandı.Her 2 bankadan adıma çek karnesi almıştım.Yanlış hatırlamıyorsam geçmiş zaman bu imza olayını yaptırdım noterde diye hatırlıyorum.Kağıt üstüne 2-3 adet imza atmıştım.Ve belgeyi bankalara teslim etmiştim.Gerçi belli zaman sonra hesapları kapattımda.
    İşte ileriki zamanda Akbank la çalışıyorum şu anda.Gene kişisel adıma çek karnesi almayı düşünüyorum sanırım bu imza tasdik olayını gene istiyeceklerdir bankadan.
    Crypto Currency Trader.

Status
    MELİS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    64
    Beğenilmiş
    18

Cevap: Imza Tastiği

İmza beyannamesi,imza sirküleri her nüshasına atılan üç adet imza ile oluyor.Bankalar noter onaylı imza tasdikini istiyor.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)