Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu
Toplam 22 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Cinler ve Mühür

Status
    dalin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

Cinler ve Mühür

Buraya daha oncede yazdim ama kimse kale almadi ve yazdigim konuyuda bulamiyorum gercekten bilgi sahibi olan ve dalga gecmek yerine bildigi kadariyla yardim edebilecek insanlar yorum yapsin. Onceki actigin konuda surekli ruyamda gordugumden bahsetmistim bu ruyalari anlattigim bu konuda cat pat bilgi sahibi olan biri beni evlendirdiklerini soyledi. Bu ruya soyleydi " kucaklarinda beni evlerine goturuyolardi benim uzerimde eski pis yirtik bi gelinlik hepsinin tek gozu vardi ama benim basimda duran erkek olan insan suretindeydi anlinda yanik arapca biseyler yaziyodu benim bacagimi oksuyodu , daha sonra aralarinda benle alakali konusup azimdan kil pislik cikarmaya basladilar. Bu ruyalar hhep boyke devam ediyo her gun goruyorum ruyamda onlari dun gecede iki tane uc harflinin ruyamda gelip bana biseyler tarif ettigini ve sag eline muhur verdik dediklerini gordup uyandim. Tekrar uyudugumda 2. Kez ruya gordum ruyamda sag elimle dokundugum hersey eriyo ters donuyo bi bebegin dokundugum tarafi felc oluyodu . ben bunlarla ilgilenmeyen ve haklarinda hic bir bilgiye sahip olmayan biriyim bunlarin anlamini bilen varsa lutfen yardimci olsun bu muhur ne demek anlami ne ?

Status
    celal taşköprü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    yalova
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    9

Cevap: Cinler ve muhur ? Bilgisi olanlar

bana göre sanki seni günahlardan arıdırıp iyi biri olarak mühürlemiş bir uyarı çünkü ağzından pıs kıl gibi şeylerin çıkardıkları o anlamı taşıyor olabilir ama ne kadar da yazarsak sonuçta bir rüya bizde rüyaya rüya şekli olarak yazıyoruz sana gelinlik giydirdiklerini yazmışsın merak ettiğim cinsiyetin nedir belirtsen daha da açıklama yapabilirim

Status
    okikurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    17

Konuyu silmiş olabilirler nedeni ise sitenin umuma açık olması ve yazdıklarınızın ruhsal ve bedensel açıdan belli bir olgunluğa erişmemiş kişilerde tahribat yaratacağındandır.Daha önce de ben yazmıştım dalga geçtiğimi hatırlamıyorum neyse evlilik konusu erkeklerde seçme olayını ve şeklini biliyorum burada yazmayacağım ama bayanlar da nasıl olduğunu bilmiyorum fakat iki evli insanlar tanıyorum yani iki boyutlu.Ben tam bir ay farklı renklerde yılanların bana saldırdığını gördüm ;sonucu çok zorladılar iradeni kıramadıkları sürece sorun yok o da güçlü bir inanç ve bazı şeylerden uzak durmak büyü gibi ,zina ,koğuculuk ara bozma zulm vs yani kalbi karartıcı işlerden uzak durmak arada kuran okuyun bilmiyorsanız dinleyin mealini okuyun yanlız kalmayın sizi rahatsız edici ortamlardan insanlardan uzak durun özellikle fal gibi büyü gibi işler kuranı olmayacak şekilde okuyanların"beni anlamışsınızdır" içindeki de bellidir akibetide daha öncede yazmıştım profesyonel destek alın ama çıkar için değil Allah rızası için yapacak insanlardan.
    De ki: "Bana gerçekten şu vahyolundu: Cinlerden bir grup dinleyip de şöyle demişler: -Doğrusu biz, (büyük) hayranlık uyandıran bir Kuran dinledik. O (Kuran), 'gerçeğe ve doğruya' yöneltip-iletiyor. Bu yüzden ona iman ettik. Bundan böyle Rabbimize hiç kimseyi ortak koşmayacağız." (Cin Suresi, 1-2)
    Allah, yine Cin Suresi'nde, Müslüman olan cinlerin şöyle dediklerini bildirmektedir:
    "Elbette biz, o yol gösterici (Kuran'ı) işitince, ona iman ettik. Artık kim Rabbine iman ederse, o ne (ecrinin) eksileceğinden korkar ve ne de haksızlığa uğrayacağından. Ve elbette bizden Müslüman olanlar da var, zulmedenler de. İşte (Allah'a) teslim olanlar, artık onlar 'gerçeği ve doğruyu' araştırıp-bulanlardır." (Cin Suresi- 13-14)
    Bu cinler, içlerinden bir kısmının Allah'a karşı yalan söyleyerek, batıl inançlar uydurduklarını belirtmektedirler. Cinlerin daha önce inandıkları bu batıl dinin özelliği Cin Suresi'nde şöyle açıklanır:
    "Elbette, Rabbimiz'in şanı Yücedir. O, ne bir eş edinmiştir, ne de bir çocuk. Doğrusu şu: Bizim beyinsizlerimiz, Allah'a karşı 'bir sürü saçma şeyler' söylemişler. Oysa biz, insanların ve cinlerin Allah'a karşı asla yalan söylemeyeceklerini sanmıştık." (Cin Suresi, 3-5)
    Bir başka ayette ise, Peygamber Efendimiz (sav) ibadet için kalktığında, cinlerin çevresinde kalabalıklaşıp keçeleştikleri bildirilir.
    Şu bir gerçek ki, Allah'ın kulu (olan Muhammed,) O'na dua (ibadet ve kulluk) için kalktığında, onlar (müşrikler,) neredeyse çevresinde keçeleşeceklerdi. (Cin Suresi, 19)

Sen öğüt verip-hatırlat; çünkü gerçekten öğütle-hatırlatma, müminlere yarar sağlar. Ben, cinleri ve insanları yalnızca bana ibadet etsinler diye yarattım.
    (Zariyat Suresi, 55-56)
    Ayetlerde de görüldüğü gibi Hz. Muhammed (sav), tüm insanlara ve tüm cinlere peygamber olarak gönderilmiştir. Kuran-ı Kerim de hem insanlar hem de cinler için bir yol göstericidir.

Ey iman edenler, size hayat verecek şeylere sizi çağırdığı zaman, Allah'a ve Resûlü'ne icabet edin. Ve bilin ki muhakkak Allah, kişi ile kalbi arasına girer ve siz gerçekten O'na götürülüp toplanacaksınız.
    (Enfal Suresi, 24)
    Ey iman edenler, Allah'tan sakınıp-korkun ve O'nun elçisine iman edin, size kendi rahmetinden iki kat (güzel karşılık) versin. Size kendisiyle yürüyeceğiniz bir nur kılsın ve size mağfiret etsin...
    (Hadid Suresi, 28)

Not:Mührü süleymanın ne olduğunu ve nerelerde bulunduğunu anlamını öğrenin.
    Konu okikurt tarafından (10.Haziran.2015 Saat 01:38 ) değiştirilmiştir. Sebep: eksik yazı
    Aldanma hızırın yamalı hırkasına ; bakar kalırsın arkasından boşluğa..

Status
    dalin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

Alıntı celal taşköprü Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bana göre sanki seni günahlardan arıdırıp iyi biri olarak mühürlemiş bir uyarı çünkü ağzından pıs kıl gibi şeylerin çıkardıkları o anlamı taşıyor olabilir ama ne kadar da yazarsak sonuçta bir rüya bizde rüyaya rüya şekli olarak yazıyoruz sana gelinlik giydirdiklerini yazmışsın merak ettiğim cinsiyetin nedir belirtsen daha da açıklama yapabilirim
    Bayanim ama bu bi ruya degil ben cok uzun zamandir boyle ruyalar goruyorum

Status
    gokhan16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    BURSA
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

arkadaşım şuan netin başındaysan googla RUKYE yaz ve çıkan ayeti sesli olarak dinlemeye başla , sıkılma bu nede deme dinle korkmada orada okunan kuran kendinde bir gariplik hissedersen buradan yaz yardımcı olmaya çalışılır

Status
    RuHuMaAsLa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Istıranca
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2

böyle seyler vardır.ama ruya ile bitmez.devamı varsa sıkıntı ama sadece ruyalardaysa okuduğun bişeyden bile bilinc altın etkilenmiş olailir.bi dünya sahtekar varken kimseye bel bağlama.kuran okumayı oğren imanını guclendir.gerisi gelecektir.bide temiz gezmeye yatmaya önem ver.yatmadan felak naz ayatelkursi oku sen nekadar imanın gucluyse onlar okadar gucsuzdur.allah acil sifalar versin.
    Allah'ın sana verdiğinden (O'nun yolunda harcayarak) ahiret yurdunu gözet, ama dünyadan da nasibini unutma! Allah'ın sana ihsan ettiği gibi, sen de (insanlara) iyilik et. Yeryüzünde bozgunculuğu arzulama. Şüphesiz ki Allah, bozguncuları sevmez.(Kasas 77)

Status
    nurum52 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    63
    Beğenilmiş
    3

arkadaşım allah yardımcınız olsun hep dualı ve apdesli geziniz üç gülhu bir elham okuyunuz özellikle yatarken ve aklınıza geldikce ben günde bir kaç kez okurum ezan duyunca kafam boş olunca bir tanıdık bana üç gülhu bir elhamın hatim etmek kadar kıymetli olduğunu söylemişti deneyin bir süre aptes alıp öyle yatın yıllar önce kızımın bir eviyanın mezarında yattığını gördüm rüyamda toprak almak istedim mezarın başından kızımın yüzünü tırmalamışım orda yatan oymuş güya her yeri kan içinde çıktı mezardan nerdeyse 15 yıl oldu göreli halaa ürperiyorum aklıma gelince kendine bir köy hocası bul şehirdeki para eşkiyalarından deyil köylerdeki hocalardan bulun sanırım yardımcı olurlar acil şifalar dilerim

Status
    lg_e - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırklar Makamı
    Beğenmiş
    78
    Beğenilmiş
    33

Bana ulaş kardeşim, beni burada bilen bilir hacı hoca değilim. Sadece sana yardım etmek isteyen bir aciz Allah kuluyum.
    “Kırk ulu Çınar geliriz bir gece, Kırkımız da Kırklar yaşında, Kırkımız Kırk sancak taşırız, Kırk sancakta Kırk Püsküllü Kırk Zillidir,
    Kırk Akıllıyız Kırk Deliyiz, Kırk söyleriz Kırk susarız. Görmek istersen bizi Kırkımız da varda yokuz, yokta varız”

YORUMLARIM SADECE BİLGİ AMAÇLIDIR. KAÇAK KAZI KANUNEN SUÇDUR...lg_e

Status
    celal taşköprü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    yalova
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    9

Alıntı dalin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bayanim ama bu bi ruya degil ben cok uzun zamandir boyle ruyalar goruyorum
    senin bahsettiğin konu cinle alakalı olduğunu sanmam manik durum yaşayan bazı insanlar rüya bile görmeden kendinde bir şeylerin olduğu veya kendini başka bir şekıl insan türü padişah kral başkan yada zan altında biri olarak düşük kalitesiz yada kendisinde bir şeylerin olduğunu düşünür haldeler lakin senin durumun biraz daha farklı birden fazla aynı rüyayı gördüğün için artık rüya olarak değilde alışmış bir gerçeğe tabi tutuyorsun ama yınede rüya olarak kabus gibi hep aynı ortam olunca etkisinden tek başına kurtulman biraz zor olabilir bir nevi depresif ilaçlar doktor himayesinde rahatlatacağına inanıyorum bazen insanlar sıkıntılı bir dönem içerisine girdiği zaman olağan dışı kabuslara maruz kalabilir acayip rüyalardan kurtulmanın tek yolu sıkıntıların önünü kesmen ve ilaç tedavi görmen senin ruhsal sağlığının bozulmaması için gerektiğini düşünüyorum

Status
    amero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    1,138
    Beğenilmiş
    231

besmelesiz dökülen sıcak su kül bazen onlarıyok etmekte öyle birşeyoldumu yoksa size tılsım yapılmış olabilir tılsımı çözmenin enkolay yolu berhetiyyeyi 3 gün 45 erkez okumaktır okurken çokzorlananacagınız için başkasınının okumasını saglasanız daha iyi olur
    Haksızlık yapmayın .Haksızlığada boyun eğmeyin hz Muhammed (s.a.s)
    Kime Nazar Ona Azar (şeyh taktuk emre)

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)