Sayfa 1 Toplam 7 Sayfadan 1234 ... SonuncuSonuncu
Toplam 63 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Tavuk ve Civciv

Status
    celal taşköprü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    yalova
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    6

Tavuk ve Civciv

bazı kişilere göre tavuk civcivler hiristiyanlarda aile mezarı olarak söylenmektedir bazı kişiler ise bu işareti bana göster 2 milyon dolar para taleb edenler var bence bu para olayı speklasyon mademki aile mezarıdır bu yüksek para rakamı neden teklif ediyorlar işaretin noktasına gelince bir kaç nokta veriyorlar kimi 21 metre karşısında kimi karşısında bir yığma yada emare kimi karşısında oyuk kaya kimi ise arkaya bakan civcivin baktığı taraf diyorlar peki ya doğru nokta nedir bu konu üzerinde biraz yorum gerektiğine faydalı olacağını omarım

Status
    fetheden54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    31
    Beğenilmiş
    5

Cevap: omega işaretinden sonra tavuk ve civciv hakkında açıklık getirelim

Evet ustam pek doğru söyledin bence bunun tek çaresi işareti bulup sonuca ulaşmak İnşaallah bulunur bu sitede paylaşılır ve sonucu hep birlikte görürüz

Status
    yaşar66 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

arkadaşlar bu işaretin varlığına artık inanasım gelmiyor 3 kez değişik kişilerle muhabbet arasında varlığından bahsettiler sadece güncel resimle diye söyledik o kadar vaatte bulunduk yanımızdan getirme hışmıyla ayrılanlardan henüz haber yok.

Status
    Nereden
    yalova
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    6

Alıntı yaşar66;5***50 Nickli Üyeden Alıntı
    arkadaşlar bu işaretin varlığına artık inanasım gelmiyor 3 kez değişik kişilerle muhabbet arasında varlığından bahsettiler sadece güncel resimle diye söyledik o kadar vaatte bulunduk yanımızdan getirme hışmıyla ayrılanlardan henüz haber yok.
    resim var ve gerçek ama kimse kimseye ne yazıkki güvenmiyor yerini bilen kişiler resimleyip araştırma sahasına girmişler her yerden biraz bilgi ile kendi çabalarına saklıyorlar bir yandan bu insanlar haklı eğer ikinci bir kişiye gösterilirse yüzüncüye kadar uzar gider ve nihayet taşın parçalarını aramaya başlarsınız bence saklı durma durumu yok olmamak için bir güvence bildiğim kadarı ile 7civciv ve tavuğun 7 yerde emaneti var 6 küçük bir büyük büyük olan genelde mahzen ve tuzaklı olur tuzağı tavuğun ayağının birbirine terse çevirip kum akar tuzağına benzetilmiş bir deyişle kum tuzağı diye duydum

OxyGeN_34 (15.Temmuz.2019) Bunu beğendi.

Status
    Nereden
    yalova
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    6

Alıntı celal taşköprü;5***82 Nickli Üyeden Alıntı
    resim var ve gerçek ama kimse kimseye ne yazıkki güvenmiyor yerini bilen kişiler resimleyip araştırma sahasına girmişler her yerden biraz bilgi ile kendi çabalarına saklıyorlar bir yandan bu insanlar haklı eğer ikinci bir kişiye gösterilirse yüzüncüye kadar uzar gider ve nihayet taşın parçalarını aramaya başlarsınız bence saklı durma durumu yok olmamak için bir güvence bildiğim kadarı ile 7civciv ve tavuğun 7 yerde emaneti var 6 küçük bir büyük büyük olan genelde mahzen ve tuzaklı olur tuzağı tavuğun ayağının birbirine terse çevirip kum akar tuzağına benzetilmiş bir deyişle kum tuzağı diye duydum

Status
    okikurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    4

Genelde taşın altına doğru yapıldığından sahada hiç denk gelmedim daha doğrusu araştırmadım .Adamı tavuğun peşine salsan yönü doğrultup yumurtaları bulamaz işareti görüyor çözemiyor ama ne yapıyor zaar veriyor çekici balyozu sonrada benim ezberimde diyor hay senin ezberine diyorum.
    Aldanma hızırın yamalı hırkasına ; bakar kalırsın arkasından boşluğa..

Status
    Nereden
    yalova
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    6

[QUOTE=okikurt;5***84]Genelde taşın altına doğru yapıldığından sahada hiç denk gelmedim daha doğrusu araştırmadım .Adamı tavuğun peşine salsan yönü doğrultup yumurtaları bulamaz işareti görüyor çözemiyor ama ne yapıyor zaar veriyor çekici balyozu sonrada benim ezberimde diyor hay senin ezberine diyorum.[/QUOT adamlar civcivlerin ayak kanat şekli açısı gagası kuyruğu yerleşme yerleri tavuğun biçim ve bakış ayak şekli kısacası her milimetresinden çözümü gerçekleştiriyorlar ezberinde kalsa ne olacak adamlar şayet kırıksa bakmam derler neden acaba eeee cm sini kıvrım ve yerleşme kısacası bir haritaya bakarken haritanın içindeki yazı şekil ve şifreler olmadan boş bir kağıt parçası

Status
    okikurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    4

Evet.Belkide ölçüyle birimle hiç alakası yoktur kim bilir.
    Aldanma hızırın yamalı hırkasına ; bakar kalırsın arkasından boşluğa..

Status
    Nereden
    yalova
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    6

Alıntı okikurt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet.Belkide ölçüyle birimle hiç alakası yoktur kim bilir.
    her nekadar bizlere belli bir ölçü bilgisi verilsede bunların hiç biri 100/100 kesin değil ama kesin olarak bunun noktasını bilen gerek vatikan olsun gerek ise bilimciler olsun varmı buda merak konusu

Status
    hamzabey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    1
    Beğenilmiş
    2

celal usta senı tebrık etmek benım ne haddıme ama cıdden tebrık ederım cıvcıvlı tavugun cıvcıv sayısı kadar malı olur ve dagınıktır ana mal tavuktadır cok dogru soylemıssın tesekkurler usta
    Burası Türk yurdu mert durur, namert kaçar.
    Köroğlu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)