Toplam 10 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Uykuda Gelen Beyaz Varlık

Status
    Habersiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    2
    Beğenilmiş
    9

Uykuda Gelen Beyaz Varlık

Selam
    Geçen birkaç gün önce uykudayken bilinç uyanması şeklinde uyandım.
    Yani beden uyuyor ama bilinç uyanıyor. Hareketsizce bedenimin içinde hapis gibi yatıyordum.
    Bu durum sıklıkla oluyor.
    Bu şekilde yatarken birden tamamen beyaz bir varlık üzerime geldi.
    Uzun saçları beyazdı, yüzü beyazdı, elbiseleri beyazdı.
    Ama bu renk olarak beyaz değil berrak bir şekilde beyazdı.
    Yüzü ne erkek ne de kadın gibiydi. Genç görünüyordu ama yüzünü tam da net olarak seçemiyordum.
    Sadece belden yukarısını görüyordum. Üzerimdeydi ama uzata gibiydi.
    Birden eliyle uzandı kalbimi tuttu. Eliyle kalbimi birkaç kere sıktı sanki kalp masajı yapıyormuş gibi
    O sıktıkca kalbimin sıkıştığını gerçekten hissettim.
    Sonra tekrar uykuya daldım.
    Neydi, bana ne yapmaya çalıştı anlayamadım. Ama herhangi bir olumsuz duygu hissetmedim
    Bu konudaki görüşlerinizi rica ediyorum

Status
    lg_e - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırklar Makamı
    Beğenmiş
    78
    Beğenilmiş
    33

Cevap: Uykuda Gelen Beyaz Varlık

Sırt üstü yatma, sağ tarafına yat.
    “Kırk ulu Çınar geliriz bir gece, Kırkımız da Kırklar yaşında, Kırkımız Kırk sancak taşırız, Kırk sancakta Kırk Püsküllü Kırk Zillidir,
    Kırk Akıllıyız Kırk Deliyiz, Kırk söyleriz Kırk susarız. Görmek istersen bizi Kırkımız da varda yokuz, yokta varız”

YORUMLARIM SADECE BİLGİ AMAÇLIDIR. KAÇAK KAZI KANUNEN SUÇDUR...lg_e

Status
    amero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    1,138
    Beğenilmiş
    231

beyaz giyenlerin kimseye rahatsızlık verdigi duyulmamış neden acaba onları rahatsız etmesseniz sizi rahatsız etmezler sevgiler
    Haksızlık yapmayın .Haksızlığada boyun eğmeyin hz Muhammed (s.a.s)
    Kime Nazar Ona Azar (şeyh taktuk emre)

Status
    Asparuh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    6
    Beğenilmiş
    34

abdestlimi yattın yatmadan önce hangi sureleri yada ismi şerifleri okudun yada okudunmu acaba ayet falan ?
    Verdiğimiz her cevap bilgi amaçlıdır herhangi bir teşvik yönünde olmamaktadır.

Yasadışı kazıdan uzak kalalım.

Status
    FENERLİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    istanbul
    Beğenmiş
    419
    Beğenilmiş
    375

Yalnız mı yaşıyorsunuz?
    ♥Biz sevdiklerimize; GÜL vermesini de biliriz, GÖNÜL vermesini de..Yeter ki; "Kıymet" bilsinler..
    "İZİNSİZ KAZI YAPMAK YASAKTIR"

Status
    Ebu Computer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    6
    Beğenilmiş
    238

Pencereye yakın yada rüzgar alan bir noktada uyuduğunuzda meydana gelebilir.

Halk arasında Al bastı yada al basması diye bilinir.

Meydana geldiğinde ruhunuz ayrıdır vücudunuz ayrı.

Ruhunuz bedeninizi kontrol edemez.

Bağırmak istersiniz sesiniz çıkmaz.

Elinizi ayağınızı kıpırdatmak istersiniz kıpırdatamazsınız.

Kısa bir süre sonra normale dönersiniz.

Status
    nurum52 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    63
    Beğenilmiş
    3

öyle olunca dua okuycaksınız başka türlü çözülemiyorsun benimde başıma geçti ama ben bir şey görmedim sadece nefes alan ölü gibiydim daha önce birinden duymuştum dua oku diye yaşadığım korkudan sonra aklım başıma geldi bildiğim bütün duaları okumaya başladım ve yavaş yavaş çözüldüm sonrasında sabaha kadar oturdum tabiki

Status
    okikurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    17

S.a. Bende bir dönem yaşamıştım bir katkım olsun; günlük hayatta hangi elinizi kullanıyorsanız aynı ayağınızın baş parmağını o durumda hareket etmeye çalıştırın çünki kalan tek nokta orasıdır ,daha çabuk uyanırsınız .
    Aldanma hızırın yamalı hırkasına ; bakar kalırsın arkasından boşluğa..

Status
    Habersiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    2
    Beğenilmiş
    9

Selamlar. Yanıtlarınız için teşekkürler öncelikle.

beyaz giyenlerin kimseye rahatsızlık verdigi duyulmamış neden acaba onları rahatsız etmesseniz sizi rahatsız etmezler sevgiler
    Evet daha önce de çeşitli şeyler yaşamıştım. Onlar genelde siyah ve rahatsız edici hisler uyandıran şeylerdi. İlk kez beyaz olarak göründü ve sıkıntı verici birşey hissetmedim. Sadece kalbe bastırınca kalbimin biraz sıkıştığını hissettim. Neden kalp masajı yaptı anlamadım. Hani ölecektim de beni mi kurtardı desem o bile mümkün sanki. Herhangi bir rahatsızlık vermiş olabileceğimi sanmıyorum.

Sırt üstü yatma, sağ tarafına yat.
    Haklısınız. Uykuda yaşanan bu tür değişik şeyler genelde hep sırtüstü yatarken oluyor. Yatma şeklinden dolayı belki de vücuda komut gitmiyor.

abdestlimi yattın yatmadan önce hangi sureleri yada ismi şerifleri okudun yada okudunmu acaba ayet falan ?
    Abdestli değildim. Yatağa hep besmele ile girerim. Çoğunlukla da 3 İhlas 1 Fatiha okurum

Yalnız mı yaşıyorsunuz?
    Yalnız değilim.

Pencereye yakın yada rüzgar alan bir noktada uyuduğunuzda meydana gelebilir.
    Dediğiniz doğru. Pencere önü ve hafif esintiliydi. Ama genelde her gün aynı şekilde.

öyle olunca dua okuycaksınız başka türlü çözülemiyorsun benimde başıma geçti ama ben bir şey görmedim sadece nefes alan ölü gibiydim daha önce birinden duymuştum dua oku diye yaşadığım korkudan sonra aklım başıma geldi bildiğim bütün duaları okumaya başladım ve yavaş yavaş çözüldüm sonrasında sabaha kadar oturdum tabiki
    Çocuklığumdan beri o kilitlenme durumunu yaşadığım için artık korku uyandırmıyor pek. Sadece bazen rahatsız ediyor o kadar.

S.a. Bende bir dönem yaşamıştım bir katkım olsun; günlük hayatta hangi elinizi kullanıyorsanız aynı ayağınızın baş parmağını o durumda hareket etmeye çalıştırın çünki kalan tek nokta orasıdır ,daha çabuk uyanırsınız
    Evet genelde uykudaki o sıkıntı anında insan kurtulmak için önce parmaklarını haraket ettirmeye çalışıyor. Bir kere başardın mı düzeliyorsun.

Dediğim gibi daha önce başka şeyler de yaşamıştım ve hepsi sıkıntı vericiydi. Bu sefer ise sıkıntı hissi yoktu. Sanki bir şeyleri düzeltmek istiyor gibiydi. Resmen bana kalp masajı yaptı. Birini ölümden kurtarmak için yapıldığı gibi.

Status
    RuHuMaAsLa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Istıranca
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2

Eski konuları ararken buldum ve yeniden gündeme getirmek istemesemde belki birine yardımım dokunur bu tür olaylar en büyük sebebi yatağa hangi yolla olur bilmiyorum ekmek kırıntısıyla gelir devam eder başa ihtimallerde vardır çözümü ilk baslarda sağ ayak parmağı çözülürsün.Ben 2 gecede bir oluyorum onlardan korkmanıza gerek yok onlar sizden korksun uyanıp kimdi diye tekrar uyuyup gördüğüm oluyo kaç kişisin diye konusmaya başlayabilirsin ama uyanmak en güzeli yastık altına bıcak ve çakmak almak en basit çözümü saygılarımla
    Allah'ın sana verdiğinden (O'nun yolunda harcayarak) ahiret yurdunu gözet, ama dünyadan da nasibini unutma! Allah'ın sana ihsan ettiği gibi, sen de (insanlara) iyilik et. Yeryüzünde bozgunculuğu arzulama. Şüphesiz ki Allah, bozguncuları sevmez.(Kasas 77)

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)