Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 15 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Cin Çarpması Nasıldır?

Status
    Silver - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    8

Cin Çarpması Nasıldır?

Cin Çarpması Nasıldır?

Cinlerin tasallutu kendi bünyeleriyle ilgilidir. Yaratılış olarak dumansız ateş tabir ettiğimiz şuurlu bir enerji kütlesi olan cinler, kendi bünyelerinden bir çeşit ışın olan manyetik akımlar ve enerjiler çıkarırlar. İnsan, bir molekül yığını olmasına rağmen o da birçok ışın üretir ve yayar. Hatta her insanın vücudu belli bir frekansta enerji dalgaları yayar, bu dalga boylarıyla insanlar arasında dostluklar kurulur, düşmanlıklar oluşabilir. Yalnız, cinler de insanlar gibi farklı yapılara, değişik ırklara mensupturlar. Su, ateş, hava, toprak karakterli çeşitli cin toplulukları vardır, bu karakterleri yaşadıkları ortamdan ve yerlerden kaynaklanır.

İnsan vücudu, kişiden kişiye değişen hassasiyette yaradılmıştır. Tıb ilminde tesbit edilen akupunktur noktalarında olduğu gibi, insanın manyetik akım, ışın ve şua alan çeşitli vücut bölgeleri vardır. Bazı insanlarda bu yerler doğuştan kapalıdır. Ne kadar manyetik akım ve enerji göndersen de almaz. Kimi insanlarda da bazı bölgeler hassas olabilir, gerek bir büyü sonucu, gerek tabiatta serbest dolaşan enerji akımlarından, gerek manyetik bulutlardan, gerekse doğrudan bir cinnî tesir sonucu rahatsızlık meydana gelir. Ortaya çıkan bu açıklık ve menfezden manyetik akım vücuda yerleşir. Evvelâ insanın sinirlerine, beyin sistemine tesir eder. Bu sefer, vücudun ürettiği enerji ve elektrik akımı düzensiz hâle gelir, en gelişmiş röntgen makinelerinin çekemediği, tesbit edemediği manyetik yaralar ve ağrılar ortaya çıkabilir. Manyetik akım, zamanla hücre düzenine tesir edebilir, biyolojik bazı rahatsızlıklara da yol açtığı gibi, kişi artık psikolojik bir hasta durumundadır. Vücutta meydana gelen, beyindeki sinir tahribatı belki bazı tıbbî ilâçlarla tedavi edilebilir. Ama, hangi sebepten olursa olsun insan vücuduna yerleşen manyetik akım, ışın veya şua o bölgeden alınmalı, izale edilmelidir. Burada devreye, yaratılıştan metafizik âlemle irtibatlı, medyumluk özelliği olan insanlar ve büyük âlimler ile Hz. Peygamberden (s.a.v.) rivayet edilen dualar devreye girer. Yalnız, sinirlere, beyne tesir eden şeyin manyetik bir akım veya maddî bir sebep olduğunu tesbit etmemiz gerekir.

Doğuştan gelen bir kabiliyet olarak elinde, gözlerinde manyetik enerji yoğunluğu olan kişiler, insanların hangi bölgelerinin hassas olduğunu, menfezlerin nerede bulunduğunu, hangi yerden akım aldığını ânında tesbit edebilir. Cinler, tesir ettikleri kişileri, böyle insanlardan uzaklaştırmaya çalışırlar. Çünki, kendi manyetik akımlarını ancak, dualar ile manyetik okumalar ve müdahaleler giderebilir.

Cin Görünür mü?

Cinlerin insanları görmelerine bir mani yoksa da vücut yapılarımızın farklılığı sebebiyle insanların onlarla işitilebilir ve görülebilir fiziksel bir beraberliğe girmelerinde engeller bulunmaktadır. Bunun yanı sıra peygamberler ve seçilmişlerin kendileri ile görüştükleri gerçektir. Doğruluklarına artık neredeyse kuşku duyulmayacak şekilde çoklukla yaşanan, belki de siz şu satırları okuyanlarında yaşadığı ve yaşanmaya devam eden olaylar, bir cin maskaralığı olan ruh çağırma oturumlar ve benzeri müşahedelere dayanan çeşitli TV kanallarının gizemli adlar altında yayınladıkları istisnai olaylar insanlarla cinler arasında ilişki kurulabileceğine bir kanıt olarak niye kabul edilmesin ki?
    Bu arada unutulmasın ki, onların hep görülmez olmadığını düşüncesine saplanmayalım. Bazı şeytanlaşmış insanların varlığı malumlarınızdır. Bu tip insanlardan Allah'a sığınılması Kur'an da açıklanmaktadır.

Status
    Lested - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Silver arkadaşımız cok bilimsel acıklamış ama carpılan bilir nasıl bişi oldugunu ve turşucu arkadaş emin ol hocaların cogu böyle hatta ben onlara hoca demeye utanıyom üfürükcü onlar adamı iyi cindende beter çarparlar :eek:

Status
    BARTINLI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

cinci hocalar

merhabalar arkadaslar her hocaya cinci dir denmez sahtekarlari coktur bende size bir emare birakayim dedim hocanin egerki gercekce bir hocaysa zaten senin kalbini okur senin düsünceni görür hocanin yüzünde ise baktigin zaman iyi birisi ise nur görürsün ve ellerini siktigin zaman sanki pamuk sikiyorum dersin kötüsünde ise yerinde durmak bilmeyen ve ikide bir soru sorupta yaniltmaci olandir yüzüne baktigin zaman icine bir fenalik gelir elini siktigin zaman ise ellerin acir her hoca kötü degildir birde para karsiligi yaparsa anlaki sahtekardir ben alsaydim simdiye kadar köselik olurdum cenabi allah iyi olan bütün insanlarin gönlüne göre versin kötü olanlarin ise baslarini dogruluktan yana cevirsin de kötülük yapmasinlar zaten allahtan korkan birisi kötülük yapmak icin kullanmaz bilgilerini saglicakla kalin selamlar

Status
    bluedream24 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    n sağlam tedavi bu ilerden hepten uzak durmaktır

Status
    ferık - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    52
    Beğenilmiş
    85
    sım kork maya gerek yok onlarda ruhanı varlıklardır adem babaya secde yapmadıkları için kovulmuşlardır ınsanlara gozukmezler sana dokunana nasıl tepkı verırsen onlarda aynı tepkı verır bır ınsanı cın çarpsa okunup kurtulmasa onun hımayesı altına gırer ve ona gorunur eyer cın erkekse kışı kadınsa onunla evlenır bıle cın kadınsa kışı erkekse yıne evlenır bır arkadaşım evlııdı hemde hocaydı okur ve bazen nuska yapardı bır perıkızı bunu çarptı anlamak bıle anlayamadı nezaman hımayesı altına gırdı ozamanda yapacak bırşey kalmadı hocanın hanımı ayrıldı hoca hala perı kızınlan evlı hoca ıstersam ona herşeyı yaptırırım dedı ama korkuyorum çunkü butun suralesı bazen benım evımde toplanıyor .bazen hocayı alıp gıdıyorlar ama kurtulmak ıstıyorum kurtulamıyorum bırıne derdımı anlatacağım dedığımzaman dıyor onun suretıne gırıyor benım karşıma çıkıyor bu farklı bırşey çoğu ınsan ınanmaz ama muslüman cındır ıyıdır benım gıbı kuranı ezber okuyor dınlıyorum yanlış yok butıp olayla her ınsan karşılaşır hımayesı altına gırmeden okunsun ı yı bır hocaya dıyor bızım hoca .(())(())(())

Status
    osmanlının bozkurtu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    1

bozkurt

slm ferik ustam

ustam senin hocayı kurtarmaya ben varım deyil sülalesi alemini uzaklaştırırım ama kendisi isteyecek ve ben hazırım .....

Status
    volvit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Osmanlılın Bozkurt,du kardeşim sizinle başka kanaldan görüşmek istiyorum banada yardımcı olacağınızı düşünerekyanlış anlamanızı istemem yardım amaçlı edersenizde allah Razı olsun etmezsenizde gücenmeden allah razı olsun derim.
    DEMİRİ ÇELİK YAPAN SUYUDUR TÜRKÜ ASİL YAPANSA SOYUDUR

Status
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    1

bozkurt

slm volvit usta

yardıma karşılık sız hazırım

sadece size değil başka kadeşlerimiz ve büyüklerimde varsa ben yardımcı olmaya hazırım slm bozkurt..

Status
    ferık - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    52
    Beğenilmiş
    85
    Alıntı osmanlının bozkurtu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    slm volvit usta

yardıma karşılık sız hazırım

sadece size değil başka kadeşlerimiz ve büyüklerimde varsa ben yardımcı olmaya hazırım slm bozkurt..
    aman gülum senı kımseye kaptırmam senle çok iş yapacağız yeterkı kalplerımız bır olsun herkeze soz verme kendıne ıyıbak daha yenı başladık bozkurt .ferık.-)

Status
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    1

bozkurt

slm ferik ustam

söz veripte birşey yaptığımız yok etki altında biri varsa yardım edeyim dedim

hiç bir karşılık almamak şartımdır ve teklif edenede kırılırım slm bozkurt....

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)