Sayfa 5 Toplam 6 Sayfadan BirinciBirinci ... 23456 SonuncuSonuncu
Toplam 56 adet sonuctan sayfa basi 41 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Sitede Yeni Dönem

Status
    KUTAY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    62
    Beğenilmiş
    10

Cevap: Sitede Yeni Dönem

Arkadaslar maalesef siteler copluge dondu, define sitesinde her gun ayet paylasip siyasal islam propagandasi yapip populer olup 3-5 bine makineyle gelip bakariz diye kek arayan bulan da sahtekarlar maalesef var. Yer fotosu atip bolge soran admine cevap vermeyen aklinca kurnazlarda var kisaca bos atip dolu yakalamaya calisan cakallara karnimiz tok. Site masraflarini cebimizden oduyoruz, ne cok uye ne baska islerin firildak uckagitcilarin masasi, aleti olmayacagiz. Biraz geride durup kim ne diye bakiyoruz sonrasi vip veya premium ucretli uyelik olacak ama orayada herkes alinmayacak.

Status
    PiSaGoR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Banlanmış Üye
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

Alıntı KUTAY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar maalesef siteler copluge dondu, define sitesinde her gun ayet paylasip siyasal islam propagandasi yapip populer olup 3-5 bine makineyle gelip bakariz diye kek arayan bulan da sahtekarlar maalesef var. Yer fotosu atip bolge soran admine cevap vermeyen aklinca kurnazlarda var kisaca bos atip dolu yakalamaya calisan cakallara karnimiz tok. Site masraflarini cebimizden oduyoruz, ne cok uye ne baska islerin firildak uckagitcilarin masasi, aleti olmayacagiz. Biraz geride durup kim ne diye bakiyoruz sonrasi vip veya premium ucretli uyelik olacak ama orayada herkes alinmayacak.
    Harfiyen bire bir katılıyorum
    Elinize sağlık

Status
    radikal55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    1

Bu yazılanların bir kısmı doğru olmakla birlikte,islami refaranslı insanların ima edilmesi
    Ayet ve hadislere olan ön yargıdan kaynaklandığını düşünüyorum,ben yıllardır define siteledeyim günlük ayet ve hadislerle insan ları dolandıralanına
    rast gelmedim,bu insanların olsa olsa günde bir hadis veya ayetle insanlara Allah cc dinini hatırlatmak olur
    bunun altında başka şeyler arayanlar islamı karalamaya çalışan art niyetli insanlar olduğunu düşünüyorum
    benim buraya neden geldiğimi buranın yöneticelerine yazdım reklam olmadığından dolayıdır,konularıma bakanlar bunu görecektir
    benim ismede sizin vereceğiniz ünvanada ihtiyacım yoktur,bunların hepsi bende var zaten
    islamı ve müslümanları dışlamakla bir şeyler elde edeceğini düşünenler sadece kendilerini yalnızlaştırırlar.

Status
    Beğenmiş
    62
    Beğenilmiş
    10

Radikal55 bizim de islamla ve dinle derdimiz yok. Daha 6 aylık üyesin burada ne olup bittiğini bilip bilmeden niye üstüne alınıyorsun. Sana ünvan filan veren de yok burada, bu sitede ünvan kazanınca kimsenin başına devlet kuşu filan konmuyor. Burası define sitesi burada sürekli dini tebliğ yapılmasını uygun görmüyoruz çünkü bunların sakıncalarını ve siteye zararlarının yıllardır yaşayarak gördük, bu konuda da defalarca açıklamalar yaptık. Eğer ki konu define ile ilintili ise bu kapsama ve ilgi alanımıza giriyor. Yok değil ise maalesef sitede bu tür paylaşımara gerek yok istemiyoruz. Bu durumda burada kimseyi zorla tutmuyoruz. Konuyu da lütfen uzatma arkadaşım zira bu konuda burada daha önce yeterince tartışmalar yaşandı bir daha izin vermeyeceğiz.

Status
    radikal55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    1

Radikal55 bizim de islamla ve dinle derdimiz yok. Daha 6 aylık üyesin burada ne olup bittiğini bilip bilmeden niye üstüne alınıyorsun. Sana ünvan filan veren de yok burada, bu sitede ünvan kazanınca kimsenin başına devlet kuşu filan konmuyor. Burası define sitesi burada sürekli dini tebliğ yapılmasını uygun görmüyoruz çünkü bunların sakıncalarını ve siteye zararlarının yıllardır yaşayarak gördük, bu konuda da defalarca açıklamalar yaptık. Eğer ki konu define ile ilintili ise bu kapsama ve ilgi alanımıza giriyor. Yok değil ise maalesef sitede bu tür paylaşımara gerek yok istemiyoruz. Bu durumda burada kimseyi zorla tutmuyoruz. Konuyu da lütfen uzatma arkadaşım zira bu konuda burada daha önce yeterince tartışmalar yaşandı bir daha izin vermeyeceğiz.
    Bunu izah etmenin yüztane yolu vardır,
    özelden bir uyarınız yeterdi
    lakin belliki idari zaaflarınız var
    bir idarecinin en son yapması gereken şekli yaptınız ve
    mevzuya bodoslama girdiniz.

Status
    Hadid 57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    46
    Beğenilmiş
    22

aidat ödeyelim sorun yok.herşeyin bi bedeli var.altini altın fiyatına alırız.rekabet olacakki site şenlensn.noldu site bom boş.herkes çekildi. girer çıkar.senide omega ustayida biliriz.kimdir neyin nesidir.düsüncekeri siyasi fikirleri.biz hoş görürken sizde katlanacaksinizki ortam olsun.bence hata olmuş senin güvenlik admini olman.tarafsiz degilsin.

Status
    MaSTeR™ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aksaray
    Beğenmiş
    877
    Beğenilmiş
    140

Alıntı Hadid 57 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aidat ödeyelim sorun yok.herşeyin bi bedeli var.altini altın fiyatına alırız.rekabet olacakki site şenlensn.noldu site bom boş.herkes çekildi. girer çıkar.senide omega ustayida biliriz.kimdir neyin nesidir.düsüncekeri siyasi fikirleri.biz hoş görürken sizde katlanacaksinizki ortam olsun.bence hata olmuş senin güvenlik admini olman.tarafsiz degilsin.
    Kardeşim sitenin boş yada dolu olması sizin dert edeceğiniz bir konu olmamalı. Altını altın fiyatına alalım diyorsunuz ama iş icraata geldiği zaman altına altın fiyatı veren sayısı bir elin parmağını geçmiyor. Herkes kabuğuna çekiliyor ortam düzelene kadar.

Daha konusu bile tartışma çıkaran olayların sitede olmasına izin vermeyeceğiz.

Alıntı radikal55 Nickli Üyeden Alıntı
    Bunu izah etmenin yüztane yolu vardır,
    özelden bir uyarınız yeterdi
    lakin belliki idari zaaflarınız var
    bir idarecinin en son yapması gereken şekli yaptınız ve
    mevzuya bodoslama girdiniz.
    Ha özelden uyarmış, ha konuya yazmış. Ben üstüme alındım diyerek konuya bodoslama dalan sensin kardeşim. @KUTAY ustanın yada bizlerin hepimizin idari zaafları olabilir, kusursuz insanlar değiliz. Şuan da yazdığınız bu platformun ayakta durmasını sağlayan kişilerden ençok fedakarlık yapanı @KUTAY ustadır. Dolayısıyla eleştirilerinizi yapabilrisiniz, ithamlara izin vermeyeceğim.

Adam güzellikle kimseyi kast etmeden yazmış, dini ve siyasi içerikli paylaşımlar olmayacak diye, ardına tartışma çıkaran üyede art niyet ararım.

bilginiz olsun.
    NoBody Can Stop Me.!!!!!

Status
    Beğenmiş
    62
    Beğenilmiş
    10

Radikal ozelden master a konuyu sormussun sana uzun uzun izah etmis, beni de anlatmis yetinmemissin tekrar benim mesajimdan alinti yapip bana da satasiyorsun sonra cevap verince bodoslama diyorsun. Buradan alacagin yokmus filan bir ton laf, bizim senin gibi tiplerden alacagimiz hicbir sey yok kardesim git baska forumda yaz kafana gore yer bul gule gule sana. Hadid sana gelince site dolu bos bizim sorunumuz senin degil, cok dolu oldugu donemleri de biliyoruz. Bos adamlarla dolu site olacagina az ama oz olsun bize yeter diyoruz. Begenemiyorsan yolun acik olsun seninde.

Status
    SEVAL ALİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    17
    Beğenilmiş
    5

Alıntı Hadid 57 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hadid 57 mi Oscar mı Çömez mi bilemedim..

Özellikle Çömezi sona alarak bir yorumunu hatırlıyorumki OMEGA Ağabey e karşı şu cümleyi kurmuştun Çömez olarak ben de artık OMEGA kadar oldum ustayım sonrasında oscar olarak geri döndün OMEGA Ağabey sana yine yardımcı oldu konularına sonrasında Hadid 57 oldun OMEGA Ağabey yine konularına yardımcı oldu şimdi ADAMA Sormazlarmı düşüncelerini siyasi fikirlerinin sana ters düştüğü kişi den yardım istemek ? o zaman çıkar ilişkisi içerinde olmuyor musun ?
    BİR KİŞİ İYİ İSE KÖTÜ OLMAZ KÖTÜ İSE İYİ OLMAZ..
    Elini vicdanına koy bir düşün site ye laf atacağına hata kimde veya kimler de olduğunu düşün ALTIN ÇAMURA DÜŞSEDE ALTIN Değerinden bir şey kaybetmez..
    Sen ve senin gibi düşünen kimler var ise esef ile kınıyorum..
    ALLAH ALLAH ALLAH.

Status
    Beğenmiş
    62
    Beğenilmiş
    10

Bu radikal 55 siteden gonderilecek 6 aylik uye sorun ve tartisma yaratmak icin bahane ariyor yol yapiyor. Ukelalik, diz boyu. Yolunu acariz hay hay. Hadid, comez, oscar her neysen sende pek akillanmamissin anlasilan ki kac kere banlanip yeni isimlerle geliyorsun ama hala polemik ve tartisma yaratma da firsat kolluyorsun. Mesela sen premium uyelik bolumune 100 kati aidat versen alinmayacak tiplere orneksin.Bu tip davranislar gosterenleri istemiyoruz. Bu sitenin amaci, ortami belli, yonetimi de belli rahatsuz olan banlanmayi beklemesin.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)