Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 16 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 16 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Gizli dünyalar

Status
    FENERLİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    istanbul
    Beğenmiş
    68
    Beğenilmiş
    83

Cevap: Gizli dünyalar

Alıntı yabadabadu;***623 Nickli Üyeden Alıntı
    yazım tarzına bakıldığında bunun bir bilim kurgu romanı oldugu aşikar.
    AH birde düşünebilsen nerde ancak biri bişey derse onu yapabilecek düzeydesin yazık,yazık.man kafa...
    belki altı ay sonra siteye girersen ,bu altı ayda çok okur kendini geliştirirsen bana hak verirsin.
    ♥Biz sevdiklerimize; GÜL vermesini de biliriz, GÖNÜL vermesini de..Yeter ki; "Kıymet" bilsinler..
    "İZİNSİZ KAZI YAPMAK YASAKTIR"

Status
    Leksey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

daha önceden de okumuştum bunu güzel bir konu lakin agartha ve şambala,replitilianlar vs vs bunların hiçbiri gerçek değil.51. bölge gerçek değil.bunlar sadece bizleri bunlara ve bu yerlerin varlığına ikna etme çabasının bir sonucudur.uzaylı var mı dır derseniz kesinlikle var.söyle düşünün bu saydıklarımın hepsi perdenin önündeki şeyler esas olan ise perdenin arkasındaki.çok şükür onu öğrendim ama teferruatları benimle paylaşılmadı.ben de bu bilgileri değerli bir büyüğümle paylaşacağım

Status
    RuHuMaAsLa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Istıranca
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

51 Bölge kanıtlanmış bir yer.ama içerisinde uzaylımı veya saldırı amaçlımı bir olaylar gerçeklesiyo bilmiyorum.bundan 6 7 sene oncesi baya merak sarmıstım.ozamn okuduğum bilgiler suan yok hikaye ise neden kaldırılsın devam edilirdi.ona gelene kadar oooo .bu makalede gerceklik payı cok az.suan guney ve kuzey kutbunda kesvedilmemiş yer yokki.ana buzdan kırılma erime ayrılma yerler mumkun ama oylebiyer bilemedim
    Allah'ın sana verdiğinden (O'nun yolunda harcayarak) ahiret yurdunu gözet, ama dünyadan da nasibini unutma! Allah'ın sana ihsan ettiği gibi, sen de (insanlara) iyilik et. Yeryüzünde bozgunculuğu arzulama. Şüphesiz ki Allah, bozguncuları sevmez.(Kasas 77)

Status
    SEVAL ALİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    17
    Beğenilmiş
    3
    ALLAH ALLAH ALLAH.

Status
    yabadabadu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    1

Alıntı FENERLİ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    AH birde düşünebilsen nerde ancak biri bişey derse onu yapabilecek düzeydesin yazık,yazık.man kafa...
    belki altı ay sonra siteye girersen ,bu altı ayda çok okur kendini geliştirirsen bana hak verirsin.
    sakin ol sampiyon mankafa ariyorsan aynaya bak.. 6 ay degil 3 yil sonra girebildim cunku birkac altin bros ve bir ufak gumus heykelcigi okutmaya calisirken yakalandim :D

Status
    FENERLİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    istanbul
    Beğenmiş
    68
    Beğenilmiş
    83

Alıntı yabadabadu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sakin ol sampiyon mankafa ariyorsan aynaya bak.. 6 ay degil 3 yil sonra girebildim cunku birkac altin bros ve bir ufak gumus heykelcigi okutmaya calisirken yakalandim :D
    Yurdumun güzel tipik insanı, sana yazmıştım ama aynı kafa aynı teranne düzelir diye ümit etmiştim... Bence beni ve arkadaşları boşuna oyalama, , , Burada arkadaşlar bişeyler öğrenmek için çaba sarfediyor. Belkide şu senin paketlenme işini yazarsan biraz faydan olur diyorum gerçi seninki kesin sahteleri pazarlarken paketlenme olmuşsundur ona daha çok gülerim.
    aslan81 (Dün) Bunu beğendi.
    ♥Biz sevdiklerimize; GÜL vermesini de biliriz, GÖNÜL vermesini de..Yeter ki; "Kıymet" bilsinler..
    "İZİNSİZ KAZI YAPMAK YASAKTIR"

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)