Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu
Toplam 23 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Gizli dünyalar

Status
    FENERLİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    istanbul
    Beğenmiş
    133
    Beğenilmiş
    139

Cevap: Gizli dünyalar

Alıntı yabadabadu;***623 Nickli Üyeden Alıntı
    yazım tarzına bakıldığında bunun bir bilim kurgu romanı oldugu aşikar.
    AH birde düşünebilsen nerde ancak biri bişey derse onu yapabilecek düzeydesin yazık,yazık.man kafa...
    belki altı ay sonra siteye girersen ,bu altı ayda çok okur kendini geliştirirsen bana hak verirsin.
    ♥Biz sevdiklerimize; GÜL vermesini de biliriz, GÖNÜL vermesini de..Yeter ki; "Kıymet" bilsinler..
    "İZİNSİZ KAZI YAPMAK YASAKTIR"

Status
    Leksey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

daha önceden de okumuştum bunu güzel bir konu lakin agartha ve şambala,replitilianlar vs vs bunların hiçbiri gerçek değil.51. bölge gerçek değil.bunlar sadece bizleri bunlara ve bu yerlerin varlığına ikna etme çabasının bir sonucudur.uzaylı var mı dır derseniz kesinlikle var.söyle düşünün bu saydıklarımın hepsi perdenin önündeki şeyler esas olan ise perdenin arkasındaki.çok şükür onu öğrendim ama teferruatları benimle paylaşılmadı.ben de bu bilgileri değerli bir büyüğümle paylaşacağım

Status
    RuHuMaAsLa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Istıranca
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

51 Bölge kanıtlanmış bir yer.ama içerisinde uzaylımı veya saldırı amaçlımı bir olaylar gerçeklesiyo bilmiyorum.bundan 6 7 sene oncesi baya merak sarmıstım.ozamn okuduğum bilgiler suan yok hikaye ise neden kaldırılsın devam edilirdi.ona gelene kadar oooo .bu makalede gerceklik payı cok az.suan guney ve kuzey kutbunda kesvedilmemiş yer yokki.ana buzdan kırılma erime ayrılma yerler mumkun ama oylebiyer bilemedim
    Allah'ın sana verdiğinden (O'nun yolunda harcayarak) ahiret yurdunu gözet, ama dünyadan da nasibini unutma! Allah'ın sana ihsan ettiği gibi, sen de (insanlara) iyilik et. Yeryüzünde bozgunculuğu arzulama. Şüphesiz ki Allah, bozguncuları sevmez.(Kasas 77)

Status
    SEVAL ALİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    22
    Beğenilmiş
    7
    ALLAH ALLAH ALLAH.

Status
    yabadabadu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Banlanmış Üye
    Beğenmiş
    7
    Beğenilmiş
    9

Alıntı FENERLİ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    AH birde düşünebilsen nerde ancak biri bişey derse onu yapabilecek düzeydesin yazık,yazık.man kafa...
    belki altı ay sonra siteye girersen ,bu altı ayda çok okur kendini geliştirirsen bana hak verirsin.
    sakin ol sampiyon mankafa ariyorsan aynaya bak.. 6 ay degil 3 yil sonra girebildim cunku birkac altin bros ve bir ufak gumus heykelcigi okutmaya calisirken yakalandim :D

Status
    Nereden
    istanbul
    Beğenmiş
    133
    Beğenilmiş
    139

Alıntı yabadabadu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sakin ol sampiyon mankafa ariyorsan aynaya bak.. 6 ay degil 3 yil sonra girebildim cunku birkac altin bros ve bir ufak gumus heykelcigi okutmaya calisirken yakalandim :D
    Yurdumun güzel tipik insanı, sana yazmıştım ama aynı kafa aynı teranne düzelir diye ümit etmiştim... Bence beni ve arkadaşları boşuna oyalama, , , Burada arkadaşlar bişeyler öğrenmek için çaba sarfediyor. Belkide şu senin paketlenme işini yazarsan biraz faydan olur diyorum gerçi seninki kesin sahteleri pazarlarken paketlenme olmuşsundur ona daha çok gülerim.
    aslan81 (16.Haziran.2019), nurum52 (21.Haziran.2019), Orkun (17.Ağustos.2019) Bunu beğendi.
    ♥Biz sevdiklerimize; GÜL vermesini de biliriz, GÖNÜL vermesini de..Yeter ki; "Kıymet" bilsinler..

Status
    yabadabadu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Banlanmış Üye
    Beğenmiş
    7
    Beğenilmiş
    9

Yurdumun güzel tipik insanı, sana yazmıştım ama aynı kafa aynı teranne düzelir diye ümit etmiştim... Bence beni ve arkadaşları boşuna oyalama, , , Burada arkadaşlar bişeyler öğrenmek için çaba sarfediyor. Belkide şu senin paketlenme işini yazarsan biraz faydan olur diyorum gerçi seninki kesin sahteleri pazarlarken paketlenme olmuşsundur ona daha çok gülerim.
    aynen sahteydiler hepsi 1 milyoncudan almistim heykelcikleri :D sen ne yaptin 3 yildir amiral byrdin definesini bulabildin mi hahahah

Status
    aslan81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    trakya
    Beğenmiş
    242
    Beğenilmiş
    181

Aslında almanyanın dünyaya kafa tutacak gücü ve teknolojiyi nereden bulduğu ile ilgilensek daha iyi olacak.Hatta bir yerde okumuştum hatırladığım kadarıyla biyolojik çalışmalar için Arjantinin bir yerine aktarıldığı vs.
    alman savaşına ait ciltler dolusu kitap okudum birkaç yerde himlerin araştırmalarını hatırlıyorum ,jet tepkili uçağı buluyor almanlar daha doğrusu dünyanın ünlü bilimadamlarını topluyorlar parayla davetle araştırmalarını rahat yapabilmek bilim adamlarını cezbediyor çoğu gönüllü gidiyor hitlerin davetine ,işte bu araştırmalarda yapılan deneyler bulunan buluşlar kıymetli insan üzerinde deneyler ve ameliyatlar tıpını hızla ilerlemesini ,,teknolojik buluşlar ise devrim yaratıyor donmayan susuz motorlar ,denizaltılarda uzun dalışlar ve uçaklarla uzun mesafeler aşılıyor ve jet tepkili uçağı yapıyor bilim adamları iniş ve kalkıştaki sorunlar savaşın şiddetlenmesi araştırmayı aksatıyor ve hitler önceliği stuka tipi uçak üretimine veriyor ,eğer biraz daha ısrar etse kaybettiği savaşı kazanmaya döndürecek buluşu tepiyor ,o sıralarda insan ların biryerden biryere naklininde denendiğini duydum yani zamanda yolculuk sonucu bilinmiyor ,kuzey kutbu paylaşımına olmaz diyemem çünkü kuzey kutbu hala sır ulaşan çok az kişi ,fenerli kardeşim paylaşımına teşekkür ,,,bunlar himlerin araştırmaları https://onedio.com/haber/nazi-almany...himmler-681533
    https://www.aysetolga.com/tanrilarin-kapisi-tiahuanaco
    İngiltere’de F. Whittle, 1928’de tasarladığı jet motorunun patentini 1930’da aldı. Cambridge’den mezun olan Whittle’ın 1937’de yaptığı ilk jet motoru, güçsüz olduğu için ilgi görmedi. Gücü artırmak için motor büyütülürse, kendi ağırlığı nedeniyle uçağı uçuramayacağı düşünülüyordu.
    Yanma odasındaki yüksek sıcaklığın, uçak gövdesini yakabileceğinden de korkuluyordu. Almanya’da H. von Ohain,1935’te bir jet motoru geliştirdi. Uçak üreticisi E. Heinkel, jet motorunun uçağı uçuracak hale getirilmesini istedi. Ohain; 1937’de jet motorunu geliştirip testlerini tamamlayınca, Heinkel He-178 adlı dünyanın ilk jet uçağı 1939’da uçuruldu. Almanya, jet uçağını gizli tutup ilk uçuştan bir ay sonra Polonya’yı işgal ederek II. Dünya Savaşı’nı başlattı. Pilotlar için ilk fırlatma koltuğu, Almanların 1940’ta ürettiği jet savaş uçağı Heinkel He-280’de kullanıldı. Almanlar, Messerschmitt Me-262 jet savaş uçağının seri üretimini 1944’te başlattı. ABD’li savaş pilotları, Almanların bu efsanevi uçağının hızı ve gökyüzüne diklemesine tırmanışı karşısında şaşkınlık yaşamıştı. İngiltere’de Whittle’ın jet motorunu Rolls-Royce firması geliştirince, 1944’te ilk İngiliz jeti Gloster Meteor üretilebildi. ABD’de ise jetler için bütçe ayıran yoktu. ABD’li General H. H. Arnold, İngiliz Whittle’ın jet motorunun planlarını alıp General Electric firmasına motorun benzerini ürettirdi. ABD’nin ilk jet uçağı P-59, 1942’de ilk uçuşunu o motorla yaptı. Jet motorlu olduğu anlaşılmasın diye hangarda iken uçağa ahşap pervane maketi takılırdı.
    ABD’de Lockheed firmasının tasarımcısı Kelly Johnson’un tasarladığı jet motorlu P-80, ilk uçuşunu 1944’te yaptı. Kore Savaşı’nda ABD’nin F-86 jetleri, Rus yapımı Mig-15’lerle baş edemeyince, Kelly 1951’de F-104’ü tasarladı. Kelly, 1960’larda U-2 casus uçağını ve ardından da saatte 3.540 kilometre hızla uçan dünyanın en hızlı uçağı SR-71 Blackbird’ü tasarlamıştı. Sesten hızlı ilk jetleri yapan ABD, dünyanın en gelişmiş jet motorlu savaş ve yolcu uçaklarını üretiyor.
    https://www.sozcu.com.tr/2016/dunya/...?_szc_galeri=1 Jet Uçakları

1942 yılında seri üretime hazır hale gelen Nazi Jetleri, Hitler'in istediği değişikler nedeniyle savaşa 1944 yılında katılmıştır.Müttefik uçaklarına inanılmaz bir üstünlük sağlayan bu jetlerin savaşa geç katılmaları, Naziler için büyük bir kayıp olmuştur.
    https://i.sozcu.com.tr/wp-content/up...ari-842857.jpg
    Haunebu

1930'larda Almanya ormanına bir cisim düşer. Nazi bilim adamları bu cismi tersine mühendislikle tekrar yapar ve buna "Haunebu" der.
    Rosvell olayına az çok benzer bu olay. Varlığı henüz kanıtlanmadı ama çoğa kişi haunebuların norveç dağlarında,Grondlandda ve ayda olduğunu söylüyor.Ne kadar doğru siz karar verin.
    amero (25.Temmuz.2019), DOIDYE (22.Haziran.2019), FENERLİ (21.Haziran.2019), MaSTeR™ (21.Haziran.2019) Bunu beğendi.

Status
    Nereden
    istanbul
    Beğenmiş
    133
    Beğenilmiş
    139

Gamalı haç'ın hindu tapınaklarında olması?
    Nasa'nın uzay mekiklerini uzay'a değilde antartikaya gönderildiği idaalar arasında!
    MaSTeR™ (21.Haziran.2019) Bunu beğendi.

Status
    MaSTeR™ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aksaray
    Beğenmiş
    946
    Beğenilmiş
    177

Aslında almanyanın dünyaya kafa tutacak gücü ve teknolojiyi nereden bulduğu ile ilgilensek daha iyi olacak.
    Derin Amerika’dan aldılar abi, ikinci dünya savaşından sonra özellikle verdiler. Uzun kolları olsun diye
    FENERLİ (24.Haziran.2019) Bunu beğendi.
    NoBody Can Stop Me.!!!!!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 2 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 2 misafir)