Sayfa 1 Toplam 6 Sayfadan 1234 ... SonuncuSonuncu
Toplam 54 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yatan Öküzler

Status
    kurtbaba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    17

Yatan Öküzler

...Selamunaleyküm ustalarım ve arkadaşlar,,bu aranılan öküzlerin özellikleri bizde kaynağı emekli ve rahmetli defineci dayılarımızdan kalmıştır,,
    Osmanlı topraklarında 12 bölgede 36 mühitde,,anadolumuzda 7 bölgede 12 mühitde vardır,,
    bu öküzler sarı meşelikde veya yakınında olcak,,
    bu öküzler çimenika kalesine yakın olcak,,
    bu öküzlerin biri giri biri gök mavi olcak,,
    bu öküzlerin birbirinden mesafesi 3 metre olcak,,
    bu öküzlerden gök mavi olanın boynuzunun biri kırık olcak,,
    bu gök mavi öküzün baktığı istikametde bir kız elinde ot uzatır şekilde olcak,,
    bu öküzler bölgelerine göre bazıları kapalıda olcak görünmez,gizlidir oda içinde duvarda olcak,,
    bu öküzleri defineci insanımız kayada kabartma olarak aramıştır,,
    bu öküzler bölgelerine göre açıkda olcak fakat kayada resim olarak değil,kayanın kendisi büst gibi olacak,,burda kızda ot uzatırken kayanın kendisinde resim olarak değil büst gibi kayanın kendisi heykel gibi olcak,,anlaşılması görülmesi fark edilmesi zordur,,
    bu öküzde boynunda çan olan öküz tekdir yalnızdır bu öküz kayada resimdir,nerdedir kirazlı yayladadır,,
    internetden alınma değildir,,bu bilgiler rahmetli defineci insanlarımızın araştırmaları,emekleridir,,bizlere bıraktıkları notlardır,,mekanları cennet olur inşallah,ALLAH rahmet eylesin,,sitemizde her üyemizin düşüncesine fikrine saygımız var,fakat bir konuda bu böyle değil dedimi nasıl olacağının açıklamasını yapması gerekir resim olmasada bu öküzler bu şekilde bu özellikde olması gerekir diye bilgisini yazmalı,,basit bir şekilde açıkta duruyor demekle çok yorum yazmakla çok bir şey bilinmiyor,,fenerli ustam bu konulara en yakın bilgiye sahip sizsiniz,sizdeki bilgilerle karşılaştırma yapabilirsiniz,,bu bilgiler uzun seneler süren araştırmaların notlarıdır,,
    hayırlara vesile oluruz inşallah,,saygılar..
    amero (13.Şubat.2019), Volkan osenovlag bg (14.Şubat.2019) Bunu beğendi.

Status
    FENERLİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    istanbul
    Beğenmiş
    123
    Beğenilmiş
    128

Cevap: ... ... Yatan Öküzler

Paylaşım için teşekkürler, elinize sağlık. Paylaşmasını seven arkadaşım inşallah bir arkadaşımızın işine yarar diyelim.
    ♥Biz sevdiklerimize; GÜL vermesini de biliriz, GÖNÜL vermesini de..Yeter ki; "Kıymet" bilsinler..
    "İZİNSİZ KAZI YAPMAK YASAKTIR"

Status
    tevfik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    FETHİYE,İZMİR,MANİSA.
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    1

S.a.
    Paylaşım için teşekkürler, elinize sağlık.
    Lütfen izinsiz Kazı Yapmıyalım Yapanları Uyaralım.

Status
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    17

...Fenerli ustam bu konulara en yakın araştırması olan sizsiniz ,,bu yazdıklarımında sizdeki bilgilere yakın olduğunu tahmin ediyorum,,anlayışınız için,dilekleriniz için teşekkürederim,,üç senedir sitemizde yazıyorum bir kişide çıksın desin bu kurtbaba benden beklentisi var yazsın,olamaz,, çünkü ben bu bilgileri insanımız faydalansın,zaman kaybetmesin,emekleri boşa gitmesin,yalancı dolandırıcı insanlara kanmasın,aldanmasın,parası gitmesin,bu güne kadar bu konularda emek veren insanlarımız gerçekleri bilsinler,öğrensinler,şahsımda bu bilgileri insanımıza borç bilirim,,nasip-kısmet takdir cnb.ALLAH ın,hayrını görür görmez bilemem bu bilgilerden kim faydalanır bilemem,bildiğim birşey varsa oda hakeden,layık olan,insan olan,hayır işleyen,insanlarımıza,devletimize faydalı,yararlı olan başarılı olsun inşallah,,saygılar...

Status
    Orkun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    77
    Beğenilmiş
    38

Kurtbaba ustam bu güzel paylaşım için teşekkürler, ellerine sağlık.

Status
    derter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Banlanmış Üye
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

Gönderme yapma kurtbaba internete yazın *** ***a öküz diye aynı bilgiler 7*8 yıl önce yazılmış olarak çıkıyor. Senin bu dediklerin zaten piyasa bilgileri. Bilgimiz olsa konuşucaz zaten bizde okuduklarımızı yazıyoruz senin gibi. Durum böyle iken gelipde bana gönderme yapma ayıp oluyor. Kaç yıldır okuyoruz neler geldi neler geçti bu forumdan hep aynı bilgiler. Biirşey dediğimiz zaman zoruna gitmesin. Olanı yazıyoruz yalan söylemiyoruz. Bu yazım burdan silinmesin.

Status
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    17

...bu yazdıklarımın birebir aynısı internetde yazıyor diye idda ediyorsun ya sana birşey dicek sözüm yok,,ALLAH biliyor,konuya vakıf olanlar biliyor,senin yolun açık olsun,,ALLAH kalbine göre versin,,sen iyi okudunmu senin gördüğün öküzlerin özelliğine benziyormu,senelerce bu öküzleri resim olarak aradılar,,sen şimdi diyonki hala int de yazıyodu,,bu güne kadar biliyodun okudun bizleride aydınlatsaydın,,iftira atma bu bilgiler uzun zaman emek verilmiş aranmış,rahmetli insanlarımızın notlarıdır,,bu güne hkadar kim yazmış bu topraklar 12 bölge 36 mühit,,anadolu 7 bölge 21 mühit ve bu öküzleri bu özelliklerde aranmalıdır diye,,çarpılırsın haberin olsun dim sana,,doğrucu,gerçekci değilsende iftira atma bilesin,yamulursun yalandan,demedi deme,,

Status
    kırat1979 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

Sel*****leykum degerlı ustalar herkes kendıne gre bu eşkıyanın elinde bılgısıvar uzn yıllrdr siteyi takip edıyorum ama gören resım ATA'n hıc olmadı bnm bılgımdede bu kıc kıca yatan okuzler su sekılde iki okuz kıc kıca yattr vaziyette bunlar keskıden çıkma heykel olucak bırının sırtında doğadan yarık,can,olucak dıgerınde basında ıstavroz sırtında ıstavroz,bacağındaysa balta ızı olucak bunları ne gren var nede duyan

Status
    LAZURAYY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    5
    Beğenilmiş
    9

benim anladığım mevzu şu geçen akşam bi film izzledim altın şans isminde sevdiğim 3. kez izlediğim bi film. onlarda da bu tip bir arama var ellerinde bilgiler belgeler v.s. sonuca ulaştıklarında ise bilgilerin tamamen yanlış olduğunu öğreniyorlar altın hariç.. yani her işaret gören duyan yazmış adam ulaşamayacağını anlamış yazmış, yazmış ama acaba doğru mu yazmış.. o öküzler öküz mü... bu taşlar dikili taş gibi aranıyor 3m mesafe az değil derenin iki yakasında olan işaretlerdir bunlar muhakkak şelalelere yakın yerlerde kanyonlarda bu şans daha yüksek olur zira kişiler önlerine bakar ama tepedekini göremezler alttan yukarı bakar göremesin üstten bakıca vay be burda imiş dersin. tabi birde aradan geçen yılların ettkisi ile aşınma ihtimalleri de yok değil. kurtbaba arkadaşımız yaklaşık 1 yıllık üyeliğimde elinden geldiğince yardımcı olmaya çalıştı kimi eleştirildi kimi teşekkür edildi tabi her yoruma br muhalefet çıkar ve de çıktı ki muhalefet olması her zaman iyidir. tabi belgeli olarak..
    Arkadaşlar bazılarınızın elinde belge var bazılarınızın ise yok kiminizde cihaz var kiminizde yok elinde imkanı olmayan ezber konuşmasa gücü olan da kendini beğenmese muhalefetlik tabi ki olacak ama kanıt ile olsa çook daha hoş olabilir vesselam....

Status
    derter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Banlanmış Üye
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

İftira atmıyorum internette 10 larca farklı sırf bu volçanın belgesi var. Senin yukarıda söylediklerin yazıyor o belgelerde.

Yukarıdaki bilgilerin bilinenler. He yokmu senin yukarda yazdıklarından önemlisi var tabiki. Misal bu öküzler yani öküz denilen taşlar. 2 side farklı anlam taşır ve sırt sırta yatmazlar aslında. Her öküz bir noktayı gösterir. Sen işin erbabı olucaksın bulduğun zaman öküzleri diyeceksin ki vay arkadaş bu muymuş öküz dedikleri. Bana mağaraları falan anlatma giremiyeceğin mağaradaki işaret işine yaramaz. Sen ben buraya yorum yazdığım için kızıyorsun. Halbuki fazla birşey bildiğimden yazmıyorum. Benim elime belge vermediler bulmadımda internettekileri okudum. Sağolsun forumdan birkaç ustamda belge yazmıştı 2 satır onlar var. Sadece bu belgelerin aynısı internet ortamında seneler önce paylaşılmış. Senin bu yazdıkların bilgidir evet sağolasın görmeyenlere yazmışın ama birşey diyorsak hemen iğneleyici söz söyleyip yok sen bilmiyorsun şöylesin böylesin belge var bende sen yalancısın iftiracısın sakın demeyesin. Bunca 6 yıl oldu bu forumdayım kimler geldi kimler geçti. Sen söyle bana amacın nedir? Ben sana özel mesajlardan kötü sözmü söyledim? Konu açıyorsun yorum yapıyoruz var arkadaş sen kimsinde benim bilgime karşı geliyorsun diyorsun bunlar dedemin bilgileri diyorsun. Resim göster bana çok biliyorsan diyorsun. Haydi göster bana öküzlerin resimlerini bekliyorum. Konuyu açan sensin resim yok kuru belge resim istiyorum ispatla. Desem iyi olurmu?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 2 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 2 misafir)