Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 18 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 18 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 3 Delik Ve Çeşitli Emareler

Status
    Delipilot - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Beğenmiş
    3
    Beğenilmiş
    5

Cevap: 3 Delik Ve Çeşitli Emareler

Kusura bakmayın ustalarım Ben sizlere bir şey sormak istiyorum NE KADAR DERİNE İNMEK GEREKİR böyle bir yer için 2 3 4 Metre @OMEGA @HOREN @zınalı

Status
    Nereden
    İstanbul
    Beğenmiş
    3
    Beğenilmiş
    5

10 yada 15 adim da guneyde cok mu cok eski bir patika yol var ermeni yapimi dir ve tahmini olarak 10 15 kmdir ama guneyde @HOREN USTAM

Status
    zınalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

buraya yeminli bir gömü yapılmış bir birbuçuk metre açınca zaten olay kendini ele verir diye düşünüyorum

Status
    hamzabey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    1
    Beğenilmiş
    2

Alıntı OMEGA Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Taşın bütününe dikkatli bakarsan, bunun büyükbaş bir hayvan olduğunu anlayabilirsin. İnek,öküz,manda gibi.
    Bu tür anıtsal kayalar aynı zamanda bir tür steldir. Mezarları genellikle boyun altına yakın yerde, yahut, gözleriyle alakalı mesafede olur. Şunu aklının bir tarafına koy. Doğru yeri açmaya çalışmaya başladığında, gündüz yada gece farketmez, bu hayvan buraya gelecek ve mezarı koruyacak.
    Dediğin hesap bı eskıya malı kazarken sırasıyla dagın basında gece vaktı 3 tane bembeyaz kangal ardından da domuz tarafından saldırıya ugradık
    Burası Türk yurdu mert durur, namert kaçar.
    Köroğlu

Status
    Nereden
    İstanbul
    Beğenmiş
    3
    Beğenilmiş
    5

@hamzabey ustam sonuça ulaşabildinizmi yoksa bırakıp gittinizmi.

Status
    Beğenmiş
    1
    Beğenilmiş
    2

Alıntı Delipilot Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @hamzabey ustam sonuça ulaşabildinizmi yoksa bırakıp gittinizmi.
    basımdan ve basımızdan gecenlerı anlatayım yer ıcın ekıbımı ılk gıdelım dıye ayaga kaldırdıgımda olaylar gelısmeye basladı ya bırının hastası cıktı ya da bırının merhumu ya da basa gelmıycek gıbı olaylar yasandı, bı gun arabaya dolustuk hıc yagmıyacak hava yagdı yoldayken sehre donunce sehır de hıc yagmur yoktu, bı gun bı kere daha nıyetlendık yola cıkmadan aramızda fecı kavga yasadık sonradan bız nıye boyle bı kavga yaptık dıye oturduk salak salk dusunduk bıgun bı kere daha gırısımde bulunduk arabanın benzın deposu delınmıs yolda kaldık yılmadım ekıbı hep ben canlandırıyorum ben olmasam kımse gıtmıycek bı daha bu sefer sılah mılah hepsı var cıktık vardık kazacagımız yere kadar 2 tane cok buyuk meşe agacı var aralarında 6 metre yoktur tam orada bı dıkenlı tel ayagıma dolandı baya bı kanattı benı guc bela cıkardık basladık kazmaya ormandan sureklı sankı yerde buyuk bı hayvan surunuyo gıbı sesler geldı yıne devam 3 tane kangal cıktı geldı havladı kacmadık yanımıza kadar geldıler verdım mermıyı namluya sıktım havaya bı kac el kopekler sankı hıc duymamıs gıbı tepkı vermedı aldım elıme tası tasladım gıttıler ama ormandan ızlıyolardı yıne kazıyoz hepımıze bı agırlık coktu zayıf bı arkadas var korkuya kapıldı ıkıde bı etrafına bakındı ısık gectı kırmızı göz gördum falan fılan o sırada domuz surusu gectı yakından bı kac el sıktım muhakak ısabet etmesı lazımdı hıc bırıne ısabet etmedı grup ıyıce korkuya kapıldı zayıf arkadas soka gırecek oldu tıtremeye falan basladı dedım baslarım defınesıne hadı gıdıyoz toplandık döndük
    Köroğlu

Status
    Nereden
    İstanbul
    Beğenmiş
    3
    Beğenilmiş
    5

Alıntı hamzabey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    basımdan ve basımızdan gecenlerı anlatayım yer ıcın ekıbımı ılk gıdelım dıye ayaga kaldırdıgımda olaylar gelısmeye basladı ya bırının hastası cıktı ya da bırının merhumu ya da basa gelmıycek gıbı olaylar yasandı, bı gun arabaya dolustuk hıc yagmıyacak hava yagdı yoldayken sehre donunce sehır de hıc yagmur yoktu, bı gun bı kere daha nıyetlendık yola cıkmadan aramızda fecı kavga yasadık sonradan bız nıye boyle bı kavga yaptık dıye oturduk salak salk dusunduk bıgun bı kere daha gırısımde bulunduk arabanın benzın deposu delınmıs yolda kaldık yılmadım ekıbı hep ben canlandırıyorum ben olmasam kımse gıtmıycek bı daha bu sefer sılah mılah hepsı var cıktık vardık kazacagımız yere kadar 2 tane cok buyuk meşe agacı var aralarında 6 metre yoktur tam orada bı dıkenlı tel ayagıma dolandı baya bı kanattı benı guc bela cıkardık basladık kazmaya ormandan sureklı sankı yerde buyuk bı hayvan surunuyo gıbı sesler geldı yıne devam 3 tane kangal cıktı geldı havladı kacmadık yanımıza kadar geldıler verdım mermıyı namluya sıktım havaya bı kac el kopekler sankı hıc duymamıs gıbı tepkı vermedı aldım elıme tası tasladım gıttıler ama ormandan ızlıyolardı yıne kazıyoz hepımıze bı agırlık coktu zayıf bı arkadas var korkuya kapıldı ıkıde bı etrafına bakındı ısık gectı kırmızı göz gördum falan fılan o sırada domuz surusu gectı yakından bı kac el sıktım muhakak ısabet etmesı lazımdı hıc bırıne ısabet etmedı grup ıyıce korkuya kapıldı zayıf arkadas soka gırecek oldu tıtremeye falan basladı dedım baslarım defınesıne hadı gıdıyoz toplandık döndük
    ustam çok büyük geçmiş olsun biz daha bir şey yapmadık başlamadık'da ama düşünmüyor'da değiliz.

lakin artık bu seneden geçti yer memlekette bizlerde İstanbul'da çalışmaktayız. Kısmet olursa seneye artık.

Status
    Beğenmiş
    1
    Beğenilmiş
    2

Alıntı Delipilot Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ustam çok büyük geçmiş olsun biz daha bir şey yapmadık başlamadık'da ama düşünmüyor'da değiliz.

lakin artık bu seneden geçti yer memlekette bizlerde İstanbul'da çalışmaktayız. Kısmet olursa seneye artık.
    Valla boş bırakmayın bu işin getireceğinden çok gizemi sistemi çözmek o hazza ulaşmak o macera benı cekıyo ıcıne herseyı hayırlısıyla yasayalım
    Köroğlu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler