Sayfa 3 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci 12345 SonuncuSonuncu
Toplam 45 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Her Hafta Onur Ödülü

Status
    ~KAPTAN JACK~ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İSTANBUL
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    3

Cevap: Her hafta onur ödülü

Ödülümüz ne olacak ustam şaka yaptım ama bu ailenin içinde olduğum içim çok memnunum.saygılarımla...
    "Göz gördü gönül sevdi ey yüzü mâhım! Kurban olayım söyle var mı bunda günâhım? "

Status
    FENERLİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    istanbul
    Beğenmiş
    76
    Beğenilmiş
    88

Alıntı ases24 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu ödülü bana uygun görüp veren tüm site yöneticilerimize teşekkürlerimi sunuyorum saolun
    Bizde yönetim olarak çalışmalarından dolayı teşekkür 'ü borç bildik ve sizi onur'e ettik.Bizler yönetim olarak adaletli davrandığımızı düşünüyorum.
    ♥Biz sevdiklerimize; GÜL vermesini de biliriz, GÖNÜL vermesini de..Yeter ki; "Kıymet" bilsinler..
    "İZİNSİZ KAZI YAPMAK YASAKTIR"

Status
    Nereden
    İSTANBUL
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    3

Alıntı FENERLİ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bizde yönetim olarak çalışmalarından dolayı teşekkür 'ü borç bildik ve sizi onur'e ettik.Bizler yönetim olarak adaletli davrandığımızı düşünüyorum.
    Adaletlisiniz Maşallah rabbim daim eylesin inşallah,onurlu yaşa inş Fenerli ustam...saygılarımla..
    "Göz gördü gönül sevdi ey yüzü mâhım! Kurban olayım söyle var mı bunda günâhım? "

Status
    maXishow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    istanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    1

Tebrik ederim, neşemiz daim olur inşallah.
    Aldanma insanların samimiyetine, menfaatleri için gelirler vecde.. Vaad etmeseydi Allah cenneti, O'na bile etmezlerdi secde!..

Gâh eserim yeller gibi , Gâh tozarım yollar gibi, Gâh akarım seller gibi, Gel gör beni aşk neyledi..

Status
    LAZURAYY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    5
    Beğenilmiş
    5

biz de bekliyoruz sıramızı... ödül alan arkadaşlara da hayırlı olsun diyorum.. ne diyim darısı başıma

Status
    Nereden
    istanbul
    Beğenmiş
    76
    Beğenilmiş
    88

Alıntı REDDEVIL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    biz de bekliyoruz sıramızı... ödül alan arkadaşlara da hayırlı olsun diyorum.. ne diyim darısı başıma
    USTAM bu hafta ikincisin birinci arkadaş zaman olarak çok çok önde,,,Darısı haftaya diyelim inşallah.
    ♥Biz sevdiklerimize; GÜL vermesini de biliriz, GÖNÜL vermesini de..Yeter ki; "Kıymet" bilsinler..

Status
    Nereden
    istanbul
    Beğenmiş
    76
    Beğenilmiş
    88

Alıntı jack65 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Adaletlisiniz Maşallah rabbim daim eylesin inşallah,onurlu yaşa inş Fenerli ustam...saygılarımla..
    Benden kaynaklanan bir şey değil ustam bu hafta 7/24 mesai yapmışsın,bu sefer zaman olarak bakıp değerlendirelim dedik yönetim olarak,
    Jack 65 bu haftanın ödülü yine senin ustam kolay gelsin.

Status
    Nereden
    İSTANBUL
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    3

Benden kaynaklanan bir şey değil ustam bu hafta 7/24 mesai yapmışsın,bu sefer zaman olarak bakıp değerlendirelim dedik yönetim olarak,
    Jack 65 bu haftanın ödülü yine senin ustam kolay gelsin.
    Hey ben sizi yaradana kurban olayım,beni ne mutlu ettiğinizi bir bilseniz kesin Sevinç'ime ortak olurdunuz sayın ve çok saygıya değer FENERLİ Ustam benim, iyiki varsınız iyiki site var iyiki üyeyim bu aileye,gerçekten çok mutluyum bu ailede çok şey öğreniyorum burada,Kadir kıymet saygı sevgi yardımlaşma daha ne olsun deme ama ustam. Ben sizden razıyım inş inş inş Cenab-ı Rahman da sizden razıdır. Herşey gönlünüzce olsun Fenerli ustam,dünya kadar sevgi ve saygılarımı sunuyorum size,sizleri çok seviyorum selametle kalın inşaallah,Sağlıklı yaşa inş Fenerli ustam, saygılarımla...

Status
    Nereden
    istanbul
    Beğenmiş
    76
    Beğenilmiş
    88

Alıntı jack65 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hey ben sizi yaradana kurban olayım,beni ne mutlu ettiğinizi bir bilseniz kesin Sevinç'ime ortak olurdunuz sayın ve çok saygıya değer FENERLİ Ustam benim, iyiki varsınız iyiki site var iyiki üyeyim bu aileye,gerçekten çok mutluyum bu ailede çok şey öğreniyorum burada,Kadir kıymet saygı sevgi yardımlaşma daha ne olsun deme ama ustam. Ben sizden razıyım inş inş inş Cenab-ı Rahman da sizden razıdır. Herşey gönlünüzce olsun Fenerli ustam,dünya kadar sevgi ve saygılarımı sunuyorum size,sizleri çok seviyorum selametle kalın inşaallah,Sağlıklı yaşa inş Fenerli ustam, saygılarımla...
    Ustam biz yönetim olarak seçim yaparız, ben yalnızca elçilik yapıyorum kolay gelsin, saygılar bizden, sendende Allah razı olsun.
    Not :haftaya zaman krıterini göz önüne almayacağız.

Status
    Nereden
    İSTANBUL
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    3

Ustam biz yönetim olarak seçim yaparız, ben yalnızca elçilik yapıyorum kolay gelsin, saygılar bizden, sendende Allah razı olsun.
    Not :haftaya zaman krıterini göz önüne almayacağız.
    Yönetime sonsuz saygı ve selamlar olsun ustam, ha yönetim ha siz sözüm site için ve hepiniz için ustamm ayrı gayrı Yok.
    Notunuz alınmıştır , saygılarımla

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler