Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu
Toplam 26 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Forumda Eğlenceli Anlar

Status
    DOIDYE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    258
    Beğenilmiş
    272

Forumda Eğlenceli Anlar

Forumda gezerken kimi yüzümde tebessüme neden olan kimi ise kahkaha attıran yorumlar da denk geliyor.

Bunlardan bazılarını ustaların da affına sığınarak kesinlikle her hangi bir art niyet söz konusu bile olmadan yüzünüzde biraz olsun tebessüm ettirebilmek adına paylaşmak istiyorum. Tabi çok daha fazlası mevcut ama bazılarını doğru bulmadığım için eledim.

Hepiniz ister kendi işinde olsun ister yaşam koşulları olsun ister define konusundaki verdiğiniz çabalar ve karşılaştığınız durumlar olsun çeşitli yorgunluk ve üzüntü gibi sıkıntılar da yaşıyorsunuz. Bu yüzden biraz gülebilmek, eğlenebilmek, stresten ve üzüntülerden uzaklaşabilmek hepimizin hakkı.

Yine de alınma ihtimalinin olduğunu düşündüğüm kişileri de sansürledim tabi ki. Amacımız kimseyi incitmek olamaz asla.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sıradaki örnekte ise konu sahibi belli bir sayıda fotoğraf paylaşmış ve ustamız bir önceki yorumunda daire şeklindeki oyuk net şekilde olduğu halde ve "baştan birinci resim" dediği halde konuyu açan arkadaşımızın "usta ilk fotoğraf derken ? " sorusunu görünce haklı olarak affetmemiş

---------------------------------------------------------------------------------------------------------
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    -------------------------------------------------------------------------------------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------------
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------

Temkinli bir arkadaşımız Tabi ki ardından gelen yorumlarda aralarındaki yanlış anlaşılmayı da düzeltmişler.

ve son olarak:

Görüldüğü gibi saygı çerçevesinde her şey ne kadar güzel ve keyifli bir hal alıyor. Herkese eğlenerek, keyif alarak öğrendiği güzel forumlar dilerim.

Ayrıca ister geçen yıl olsun ister 5 yıl önce gerçekten çok değerli konular ele alınmış ve çok önemli mesajlar verilmiş. Tabi verilen emek de cabası. Lütfen yalnızca yeni mesajlar ve fotoğraflı define bölümüne takılı kalmayıp eski konulara da göz gezdiriniz. Elinizin altındaki bu değerli bilgilerin kıymetini biliniz.

Yüzünüzden tebessümü eksik etmemeniz dileğimle...
    NİHAT BABA (22.Nisan.2019) Bunu beğendi.

Status
    nurum52 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    9
    Beğenilmiş
    0
    Aşk olsun ustam Benide bulup tiye almışsınız ama yazdığıma pişman deyilim çünkü insanlar bir konu açıyor sadece soru bu ne gibi herkes bir şeyler yazıp çiziyor sorular soruyor ama konu sahibi ortada yok bir kere hatırlıyorum konu açan biri on gün konuya uğramamıştı kızıyorum böyle insanlara kendimce tepki olsun diye yazmışım heralde eski konulara gelince hepsini hatim ettim aklımda ne kaldı derseniz güzel şeyler öğrendim kimindi hatırlamıyorum ama bir mağaradaki yılandan bahseden konu vardı çok ilgimi çekmişti halaa aklıma gelir arada acaba noldu diye denk gelirseniz soralım arkadaşa konu noldu diye

Status
    Beğenmiş
    258
    Beğenilmiş
    272

Cevap: Forumda Eğlenceli Anlar

Alıntı nurum52 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aşk olsun ustam Benide bulup tiye almışsınız ama yazdığıma pişman deyilim çünkü insanlar bir konu açıyor sadece soru bu ne gibi herkes bir şeyler yazıp çiziyor sorular soruyor ama konu sahibi ortada yok bir kere hatırlıyorum konu açan biri on gün konuya uğramamıştı kızıyorum böyle insanlara kendimce tepki olsun diye yazmışım heralde eski konulara gelince hepsini hatim ettim aklımda ne kaldı derseniz güzel şeyler öğrendim kimindi hatırlamıyorum ama bir mağaradaki yılandan bahseden konu vardı çok ilgimi çekmişti halaa aklıma gelir arada acaba noldu diye denk gelirseniz soralım arkadaşa konu noldu diye
    Sayın nurum52 sizi tiye almadım kesinlikle, buna emin olabilirsiniz. Gayet yerinde bir tespit ve saygı içinde bunu gayet güzel bir latife ile dile getirmişsiniz. Bilakis çok beğendim ve sonuna kadar haklısınız.

Dediğiniz gibi eski konular güzel olduğu kadar yoğun da... ve eski konuları okuduğunuza sevindim. Her şeyi akılda tutmak evet kolay değil gerçekten, yine de ne öğrenebildik kardır düşüncesindeyim. Bilgi kirliliği ise maalesef olacağından dolayı aldığınız bilgileri doğruluk süzgecinden geçirmeyi de ihmal etmeyiniz. Malum yanlış bir bilgiyi doğru kabul etmeniz hiç bilgi almamaktan daha kötüdür

Sık sık kendinize göre önemli gördüğünüz yerleri bir yere not alıp daha sonra bunları çok faydasını görebileceğiniz güzel bir arşive dönüştürebilirsiniz. Beğendiğiniz ve çok önemli bulduğunuz bilgileri kayıt etmeyi unutmayınız. İleride lazım olduğunda yeniden o konulara ulaşmak çok kolay olmayabilir.

Konusuna sahip olmayan kişilere bir şey diyemiyorum. Keşke herkes konusuna sahip çıkıp yeterli bilgi sunabilse, bu forum kirliliğini de önler ama ne yapabiliriz ki ? Eski konularda sırf yeniden gündeme getirmemek için yorum yapmakta kendimi zor tuttuğum çok konu gördüm. Bakıyorum ki üye gerçekten alıp başını gitmiş ama halaya durmuş ama civcivlerin peşine takılmış ama devenin üzerine binmiş ve deve onu alıp götürmüş kendi seçimleri ve aslında kaybeden yine kendileri.

Forumda da yukarıdaki gibi güzel ve eğlenceli örnekler de denk geliyor işte arada ve dediğim gibi içiniz rahat olsun, ne sizi ne başkasını tiye almak aklımdan bile geçmez, saygılarımla.

Status
    nurum52 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    9
    Beğenilmiş
    0

Yok ustam öylesine yazdım bende farkındayım ne amaçla yaptınız eski konulardan önemli gördüğüm yorumları telefonuma resim olarak alıyorum omega ustam başta olmak üzere bir kaç ustanın ysptığı önemli yorumları alıyorum filaşa kayıt ediyorum bir ara onları dosya yapmayı düşünüyorum inşallah keyifli forumlar

Status
    Beğenmiş
    258
    Beğenilmiş
    272

Arada bir konuyu desteklemem lazım

Not: Arkadaşlar sizlerden bir ricam olacak. Yerine göre birbirimizin konularına da katkılar eklemeler yapıyoruz hani. Ben de yapıyorum yerine göre.

Fakat özellikle bu konu her ne kadar eğlenceli olsa da aynı zamanda riskli bir konu. Yani yanlış bir paylaşımla şaka kakaya dönüşebilir. Bunun bilincinde olarak, dikkat ederek, sansürleyerek paylaşım yapıyorum. Bu yüzden ricam bu konuda görsel bir katkı eklememeniz olacaktır.

Yalnızca ben denk geldikçe gördükçe ve uygun bulursam kurallar dahilinde ekleme yapayım ki olur da bir ihtimal sıkıntı çıkarsa da kabak yalnızca bana patlasın : ) sorumluluğu alıyorum, saygılarımla.

Status
    ~KAPTAN JACK~ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İSTANBUL
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    3

Çok eğlenceli olmuş çok güldüm vallah, eline sağlık ustam,saygılarımla
    "Göz gördü gönül sevdi ey yüzü mâhım! Kurban olayım söyle var mı bunda günâhım? "

Status
    Beğenmiş
    258
    Beğenilmiş
    272

Status
    maXishow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    istanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    1

Konu efsane olmuş, emeğine sağlık. Katıla katıla güldüm. Definecaps gibi birşey olmuş
    Aldanma insanların samimiyetine, menfaatleri için gelirler vecde.. Vaad etmeseydi Allah cenneti, O'na bile etmezlerdi secde!..

Gâh eserim yeller gibi , Gâh tozarım yollar gibi, Gâh akarım seller gibi, Gel gör beni aşk neyledi..

Status
    Beğenmiş
    258
    Beğenilmiş
    272

: )

Status
    ~KAPTAN JACK~ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İSTANBUL
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    3

Emeğine sağlık ustam, saygılarımla
    "Göz gördü gönül sevdi ey yüzü mâhım! Kurban olayım söyle var mı bunda günâhım? "

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler