Alıntı DOIDYE Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Hadid usta sen seversin gizem bilirim...amero usta size basit bir örnek ile beraberinde bir ip ucu vereyim.

Arazide üçgen yapan 3 ağaç mevcut olsun ve haliyle konularımızla alakalı diyelim. Bunlar ister eşkenar olsun ister eşkenara yakın ama ara ölçüleri farklı olsun.
Her ne kadar ölçüler ayrıca bir şeyler diyecek olsa da temel mantıkta bu 3 ağaca göre hangi yönlere gidersiniz? ya da gider misiniz ?
Dahası giderseniz o yöne ya da yönlere neden gidersiniz ?
Arazideki buna benzer ya da bu tip bazı üçgenler bize aynı zamanda ne der ?

Aslında bunları çeşitli örneklerle burada farklı kişilerin açtığı konularda kroki üzerlerinde bile ele aldık ama tam apaçık değildi yarı açıktı. O fotoğraflar büyük ihtimalle konulardan silinmiştir, arşivimde dursa da... Yani aslında zaten bildiğinizi düşündüğüm şeyler ama parçaları birleştirmeniz lazım.

Biraz beyin fırtınası yapalım madem üstteki sorulara ya da örnekteki 3 ağaca bakış açınızı müsadenizle öğrenmek isterim.

Saygı ve selamlar
üçleme varsa para vardır ama bazı ustalar üçleme elemanları kuzeybatı kuzeydogu ve güneybatı ise mal vardır mal yoksa bu üçleme mezarmı belirtir üçlemede üçgenin köşe yönlerine ve kenar yönlerine gitmek gerek diye biliyorum buda 6 yön eder 6 yönde araştırılacak yerler bellidir baba ogul tanrı tabiiki parçaları birleştirebilsek omega ustanın veri tabanı yeterlide gelde parçaları birleştir zor sevgilerimle ustam