Sayfa 3 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1234 SonuncuSonuncu
Toplam 31 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Define Musallatı ve Definedeki Tılsımı Çözmek

Status
    Realtime - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    87
    Beğenilmiş
    51

Cevap: Define Musallatı ve Definedeki Tılsımı Çözmek

Birisi kara yılan çıktığında eline alıp cuvala at bi müddet sonra kemere dönecektir bu kemerde oldukça değerlidir demişti inanamamıştım

Status
    ~KAPTAN JACK~ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    WAN
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    22

Alıntı Realtime Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Birisi kara yılan çıktığında eline alıp cuvala at bi müddet sonra kemere dönecektir bu kemerde oldukça değerlidir demişti inanamamıştım
    Herhangi bir dua okunmamışmı eline alırken veya saldırmamışmı yılan dokunmaya çalışırken.
    "Göz gördü gönül sevdi ey yüzü mâhım! Kurban olayım söyle var mı bunda günâhım? "

Status
    raslanti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    170
    Beğenilmiş
    81

Simdi arkadaslar bu kobra arkadas bekcimidir nedir anlamak zor ama heykel bust sevdigi kesin makina yerne bunu kullanmali kokusundan bulur vallahi.))

Status
    ÖzgürPaşşa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    547
    Beğenilmiş
    271

anlattıklarım en basit olan herkezde inana bilecegi gibi @raslanti nasip sözü burda kullnılıyor nasibin varsa o parayı alırsın TÜRKİYE de binlerce insan var bu işle ilgilenen tespit ediyon calışıyon bu da tılsım dan kaynaklıdır Rabbim onu naasip ettiyse tılsım büyü sihir bunlar sorun olmaz
    raslanti (17.Eylül.2019) Bunu beğendi.

Status
    ÖzgürPaşşa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    547
    Beğenilmiş
    271

tılsım gibi konularda bizim bilgimiz yeterli olmaz ilmi bilen hocalarımız var onlardan yardım alırım
    raslanti (17.Eylül.2019) Bunu beğendi.

Status
    raslanti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    170
    Beğenilmiş
    81

Alıntı ÖzgürPaşşa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    anlattıklarım en basit olan herkezde inana bilecegi gibi @raslanti nasip sözü burda kullnılıyor nasibin varsa o parayı alırsın TÜRKİYE de binlerce insan var bu işle ilgilenen tespit ediyon calışıyon bu da tılsım dan kaynaklıdır Rabbim onu naasip ettiyse tılsım büyü sihir bunlar sorun olmaz
    Ozgur ustam makinada gormez diyince gecenki olayi ozelden yazmistim makina herseyi buldu ama bos gisterdi diye acabami dedim nasibimi birazdahami zorlasam diyorum acaba. Neyse ustam yaradan yazmissa iyiside kotusude eninde sonunda gelir kapiyi calar
    gorusuruz.
    ÖzgürPaşşa (17.Eylül.2019) Bunu beğendi.

Status
    Aslanbey10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    28
    Beğenilmiş
    40

Usta inan bulmak daha kolay asil onemli olan bulduktan sonraki surec aklini mantigini kullanan herkez bulur hedefin altinsa minelap tan sasma ama oda heykelse senin her daim onerdigin ve sana katıldığım cubuk sistemi

Status
    Realtime - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    87
    Beğenilmiş
    51

Alıntı ~KAPTAN JACK~ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herhangi bir dua okunmamışmı eline alırken veya saldırmamışmı yılan dokunmaya çalışırken.

O an için sadece bundan bahsetti birşey okundumu okunmadımı bilmiyorum

Status
    çalışkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    14

Arkadaslar bazi arkadaslarimiz biryerlerden alip kopyala yapistirla koymus.onlarin hepsi gercek bilgiler degil.Sadece bizi kandirmak icin yazilmis yazilar.Kafir cine kuran okursan fayda vermez.Allah muhafaza.Kafir cin dedigin seytanin cocuklari seytanlardir.Euzubesmele bile yeterken Kovulmus seytanin serrinden Allah a siginirim.Dmektir ki Ayetel Kursi Felak Naslar.Yani Allah muhafaza İncil yapar Allah yapamaz gibi birsey.Kurani dinleselerdi musluman olurlardi.O baska birsey.O hidayet meselesi.Bununla onu bir tutmayalim.Orneklerle onlarida ispatlarim ama uzun olur.Sadece Ebu cehil ebu leheb kurani diydular hidayet bulmadilar ama Peygamber Efendimiz dua ederek aralarindan gecti ve gormediler.Kurandan sure ve dualarla hidayet bulamaz belki ama engellenir zarari dokunamaz.
    Ayrica musluman cinlerin boyle birseylerle alakasi yoktur.Onlar definelerle ilgilenmezler.Ha diyelim ki kendiliginden sahiplendi.Oyle birsey yokta.Arkadaslar cinlerin altinlarla alakasi yoktur.Size dunyalik bir ornek vereyim.Cinler enerji aliyor olsa idi merkez bankalarinin altin depolari cinlerle dolu olurlardi.Hatta birde kaydiriyorlarmis ya.Tum ulkelerin merkez bankalarinin altin rezervini bosaltirlar.Kafirse kafir ulkeye verirler muslumansa musluman ulkeye.saka gibi.Evet buyu var.bu istede olabilirmi olabilir.Ama yuzdesini bilmemde tum yapilan buyuler tutacak diyede biraey yok.Yapan cokda olsa tutan yok kadar az.Olsa idi buyu ile encok ugrasan yahudiler hic para harcamadan dunyadaki tum altinlarida kendilerinde toplarlardi butun insanligida oldururlerdi.En basiti filistindeki kardeslerimizi.Yapmiyorlarmidir yapiyorlardir ama tutmuyordur.

Peki bu yilan kurbaga ari veya sesler ne.Birazda ona deginelim.Benim bizzat basima geldi.Topraktan ucamayan sokmayan arilar cikmaya basladi.Elimle 30-40 tane topladim.Aradim iyi bir defineciyi.Hemen birini oldur dedi.oldurdum ne oldu dedi.Öldu dedim.O altin olmasini bekliyordu.Doktum geldim.Bana malsin dediler.Ozellikle cinci hocalar.Bastim yine gittim ordalarsa bakiyim dedim.Baktikki ropragin yuzeye yakin yerinde ari yuvalari var.Yani ari yuvasini bozmusuz.Simdi diyecegim.Yilan kurbaga ari kaplumbaga bunlar toprak altinda yasayan hayvanar.Bir kisi kartal aslan sahin dogan gordum toprak altinda derse o buyudur inanirim.Ama bulqmazsiniz.Hep toprak altinda yuva yapan hayvan cikar.Onlar gercekten hayvandir cin min degildir.

Gelelim sese.Hic gunduz calisipta farkli sesdydum ciglikti suydu buydu diyen varmi.Ben devamli gunduz calisirim.Gunduz cinler yeryuzunde degiller.Farkli boyittalar.Hic sesde duymadim rahatsizda edilmedim.Gece calisanlar goruru duyar.Nedenide gece ueryuzu onlarindir.Hadislerlede atalarimizin sozleriylede gece yeryuzu onlarin.sayilari cok.Gezdigi yerlerden biride mezar ve acik arazilerdir.dere kenarlaridir.Muslumanlarsa size zarar vermezler.Nedenide cinlerin muslumani bizim gibi yarim musluman olmaz.Bizim evliya dedigimiz gibi yasarlar.Yani ayyas musluman cin bulamazsin.Kafirlerse onlarda da herturlu pisligi bulqbilirsin.Ayyasini piskopatini ne ararsan var.Gelip sizi korkutmak alay etmek belki oldurmek musallat olmak isterler.Olay tamamen bundan ibaret.Altini koruyor sahiplendi tilsimdi suydu buydu degil.Sahiplenen gunduz neden sahiplenmiyor sadece gece.Bunlar arastirmalarin sonucu boyle bir karara varildi.Bir varsayim degil arkadaslar.Korunmak ise basta abdestli olun namazlarinizi kilin Allah a siginin.Aslinda ilk yapilmasi gereken namaz kilan abdestsiz olaninda yapacagi ve zararinin dokunamayacagi kisi sudur.Korkmamak.Onlar korkularla beslenirler.Korkmayin inanin onlar İnsanlardan Allahtan daha fazla korkarlar.oyle yaratilmislar.Korkmayan insandan cok korkarlar.Ayni kpek gibi.kopekte ne kadar vahsi olursa olsun korkmayan insana saldirmaz.Ayni seydeler.6. hisle korkmadiginizi bilirlerse onlar sizden korkarlar.Ayrica yine hadisle sabit.Fatiha suresi onlari yakar oldurur.Allah muddet vermis ama insan muddet vermiyor.Fatiha siresi oan yakar oldurur.Bu yuzden insandan cok korkalr.
    Gececalismayin arkadaslar.calisacaksaniz kufurlu yada kisaca seytanin hoslanacagi kinusmalar yapmayin.namaz abdest ve El Muheymin Es Selam zikirleri Ayetel kursi Felak Nas sureleri Ve korkmamak size kafidir. Bu Esma ul Husna zikirlerinizi dilinizden dusurmeyin.

Ermeniler rumlar sonra gelir alirim diye evlerine saklamislar.Neden.Koruyan cin,yer degistiren cin.tilsimla baglanan cin.Mallarini arkalarindan ermenilere goturselermis ya.Niye goturmuyorlar.Arkadaslar butur seyler inanmayin.Asli yok.Ya bizi korkutup almamamiz icin yazilmis safsatalar yada cahil virinin alay etmek iateyen birilerinim yazilqri ortalikta dolaniyor.Bu dediklerim gercek bilgiler.Ama musallat olurlarmi evet olabilirler.Ondan korunun ve define isi yapiyorsaniz yukarda yazdiklarimi yqpin.Yaninizda goturdugunuz arkadasi iyi secin.O cok daha onemli.Size musallat olamaz ona olurlar.Musallat oluncada sizi dininizden cikarana kadar devam ederler.Qllah muhafaza.
    gezgin_99 (21.Eylül.2019) Bunu beğendi.

Status
    ~KAPTAN JACK~ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    WAN
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    22

@çalışkan ustam, evet yıllar önce ben başka bi yerde gezinirken meraktan ve araştırma yaparken, denk geldim bu yazıya ve herhangi bir kötü niyet beslemeden, bu konular hakkında fazla bilgiye sahip olmadan siteye kopyala yapıştır yaptım,belki birileri faydalanır diye, ama sizin verdiğiniz bilgiler için size teşekkür ederim, çok faydalı bilgiler,varsa bi kusurum affola.
    "Göz gördü gönül sevdi ey yüzü mâhım! Kurban olayım söyle var mı bunda günâhım? "

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler