Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 19 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Sarkaç Kullanımını Öğretiyorum

Status
    Asparuh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    6
    Beğenilmiş
    19

Sarkaç Kullanımını Öğretiyorum

Arkadaşlar abiler yaşım sizin yarınız kadar fakat psişik metafizik vs vs konularda 4 senedir kendimi eğitiyorum. hüddam cincilik vs değil. insanın beynini kullanma konusunda ama hala daha %30 beceri sahibiyim arazide olunca ölçümüm doğru çıkıyor fakat uzaktan olunca bazı yanlışlıklar yapabiliyorum. forumda verdiğim cevabın çoğunu da sarkaç ile ölçüm yapıyorum.

Şimdi gelelim sarkaca.
    Neyden olmalı...

İnsanların burçları vardır ister o burç taşlarından alın isterseniz bir kristal birşeyden yapın.

Benim tavsiyem cam. Nedeni iletken değil ama bi evde ilk nazar değen şeyler cam olur çünkü enerjiden bi okadar etkilenir.
    Etkilenme nedeni iste ham maddesinin insanın hammaddesi ile aynı olması. Toprak taş kum... farketmez kimyaları aynı.

Bu işe radyastezi deniyor. radyo dalgalarını algılama.

Eskiler tesbih sallayıp kıble bulurmuş hani. tamamen sarkaç kullanmak farkı yok. Sümer tabletlerinde bu işler yazılı idi ama amerika ırağa girdiğinde ilk önce tabletleri çaldılar gizemli sayı kod vs vs tarih saatler yazıyordu.neyse konumuz dağılmasın.

ilk önce sağ tarafın pozitif sol tarafın negatif olduğunu anlamanız gerekir. Bundandır ki peygamberimiz her işe sağ taraftan başlamıştır.
    Sol tarafta başlasak günaha mı gireriz. Kesinlikle hayır fakat pozitif enerji toplanmaz üstümüzde.
    2-3 yere gittim geçen ay sarkaç adeta oraya çekiliyor. üstüne gittiğimde fır fır gibi gönmeye başladı. derinlik vs ölçümü kesin doğrumu daha test edemedim. ama elimin kımıldamadan sarkacın fır fır döndüğünü dürüst bir şekilde söyleyebilirim.

Radyastezi l çubuk y çubuk sarkaç gibi maddelerle yapılır. Ama sarkaç kullanmak biraz daha enerji ve profesyonellik ister beyninize 1-2 hafta telkin göndermeniz gerekir düzgün ölçüm için.

Radyastezi nasıl çalışır. Bildiğiniz üzere tasavvufta insan bedeninde 7 letaif vardır. diğer bir değişle 7 çakra.
    Bu çakraların her birinden enerji çıkar. en güçlüsü iki kaşımızın arasında enerji olarak var olan çakradır. fiziksel bedenimizde enerji ruhumuzun bir parçasıdır. Ne kadar çok terbiye telkin vs vs ne derseniz deyin ondan yaparsak o kadar güçleniriz. bu herkeste çalışırmı. Herkeste çalışma potansiyeli var fakat inanmayan insanlarda kesinlikle çalışmaz. böyle birşey olmaz dedektör bulamıyor sarkaç mı bulacak gibisinden derse o insanda doğal olarak bu iş için negatif enerji birikir ve yapamaz. ilk önce beynimizi boşaltmamız gerekir. daha sonra göz kapatılır ölçüm yapmak hayal edilir iyice odaklandıktan sonra ölçüm yapıp doğru oldupu düşünülür ve birşeyler çıktığı hayal edilir. su olur maden olur altın olur farketmez. önemli olan beynimize doğru olduğunun telkinini vermektir. Bunu 3-4 kere farklı yerlerde düşünüp yaparsak iyi derecede ölçüm gücümüz artar.

İnsana bu iş için cin yardım etmesi gibi birdurum yoktur bu işe sakın kanmayın.
    İnsanların -100 0 ve +100 arasında derecesi vardır insan +100e nekadar yakınsa o insanın yanında huzur bulursunuz onunla konuştuğunuzda sohbet ettiğinizde yanından ayrılmak istemezsiniz. -100e ne kadar yakında kötüdür yanına gelince hemen moraliniz bozulur. orayı terketmek istersiniz bu o insanın negatif enerji yaydığındandır. Dünya malını çok seven insanlar 0 derecesindedir. yaptıkları günah değildir ama günaha giden yoldur dünya malı için insan kalbini kırdıkça yavaş yavaş -(eksi) değerlere iner ve dünya malı için günah işlemeye başlar. bu da o insanın iyiliğine değil kötülüğünedir. Dünya malını sevmeyen insanları genel olarak sevmezler çünkü dünya malını sevmediği için seven insanlarla enerjileri uyuşmaz. Ama 2 tane dünya malını sevmeyen dedikodu vs vs yapmayan kul hakkı yemeyen(allah hakkı günah ayrı o kul ile allah arasında dünyayı sevmekle günah işlemek farklı şeyler) insan birbirlerini çok sever ve iyi dost olurlar. bunun gibi insanlar 1000 de bir desek yeridir.

Konu dağılmadan kullanıma geçelim..

Elinize ilk önce bir ağırlığı olan ucuna ip zincir vs vs bağlandığında dengeli duracak birşeyler bulmanız gerekir. ben sam kullanıyorum siz şu avizelerde olan elmas gibi şeylerden kullanabilirsiniz cam kullanabilirsiniz metalden tornacıda kendiniz yaptırabilirsiniz taş bağlayabilirsiniz. önemli olan sarkaç değil sizsiniz. tabak bardak çatal bıcak vs vs herşey olabilir dengeli olması yeterli.

Şimdi gelelim evet hayıra.
    İlk önce size dediğim odaklanma vardı ya hani dşünüp birşeyler bulduğunuzu hayal edin. ilk önce su ile sonra altın sonra gümüz sonra heykel sonra bakır vs vs sonra kayıp eşya kendinize yapabildiğinize ikna edip bunları deneyin.

Sonra sarkacı elinize alıp alnınızda 10 sn falan bekletip iki kaşınızın arasında sizden ona enerji geçtiğini hayal edin. ama görüyormuş gibi inanın.

Daha sonra sarkaçı tutun. nasıl tutacağınız önemli rahat olmalısınız. sağ elinizle tutacaksınız kesinlikle sağ elinizle tutacaksınız.
    Sağ el işaret ve orta parmağa dolayıp başparmakla tutacaksınız. internetten bakabilirsiniz isterseniz sadece baş parmak ve işaret parmağı ile kullanın size kalmış. sonrasında benim evetim ne deyin sarkaca. bir şekilde dönecek yahut hareket edecektir. İlk denemeniz ise 10 saniye beklemenizde fayda var kesin olur hareket dirseğiniz havada değil bir şeyin üstünde olmalı ki kımıldamamalı. Sonra benim hayırım ne deyin hareket eder tekrar 10 sn bekleyin bu da hayırınızdır. Bunlar hiçbir sarkaçta değişmez sizin epifiz bezinizde kayıtlıdır.

Araziye çıkarsınız şüpheli yere gidersiniz mesela mezar mı var mezara doğru seyret dersiniz. Oraya doğru seyreder 1-2 adım atıp mezar nerde diye sorarsınız ileri sağa sola nerdeyse oraya doğru seyreder. Diyelim mezarın üstüne geldiniz mezar nerde dediniz sarkaçta hareket yok mezar burdamı üstünde bulunduğum alandamı derseniz döneme başlar. sonra girişi nerde dersiniz aynı mantıkla bulabilirsiniz.

Sorduğum her soruya doğru cevap alabilirmiyim? Açıkcası hayır çok iyi bir odaklanma gerekir beyninizin tarafsızlaştırılması gerekir ki bu bayağı zor bir iş dediğim gibi 4 senedir uğraşıyorum fakat yapmış değilim %30 anca. Fakat define aradığımızda heyecan ve istek olduğu için mümkün mertebe enerji artar buda doğru ölçüme sebep verir.

İleri derecelerde maddelerin enerjilerini ölçebilirsiniz sağa doru dönerse pozitif sola doğru dönerse negatiftir. Denemek isterseniz 2 bardak su olsun birinci bardağa kötü sözler söyleyin lanet su vs vs 2. bardağa sen iyisin seni seviyorum deyin. Suların üstüne tutun kötü söz söylediğiniz sola doğru iyi söz söylediğiniz sağa doğru dönecektir. Bazıları nötr olur hareket etmez. Fakat tüm negatif şeyler helal anlamına gelmez. Bir domuz etine iyi sözler söylerseniz enerjisi pozitif olur ama helal olmaz bunları karıştırmayalım. Denemedim ama muhtemelen içkilerin pozitif olacağını düşünmüyorum.

Tüm bunlardan hiçbiri olmadı yapamadınız.
    Nedenleri ;

İnanmadınız
    Çevrenizdeki insanların negatif enerjilerinden etkilendiniz.
    Yanlış cevap almak ise o şeyi istediğinizden(örnek biryere gittiniz 1 küp olmasını istiyorsunuz burda bir küp varmı dediniz sizin enerjinizden etkileneceği için evet diyecektir. Kendinizi umursamaz yapmanız gerekir ..... aşa kasımpaşa hesabı)

Tüm sorularınıza açığım elimden geldiğince yardım edeceğim herkesi.

Ne demiş peygamberimiz ilimin zekatı-sadakası yaymaktır.
    Verdiğimiz her cevap bilgi amaçlıdır herhangi bir teşvik yönünde olmamaktadır.

Yasadışı kazıdan uzak kalalım.

Status
    MaSTeR™ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aksaray
    Beğenmiş
    989
    Beğenilmiş
    200

Cevap: sarkaç kullanımını öğretiyorum

Verdiğin bilgiler dolayısıyla teşekkürler ancak sizden ricam büyük harf kullanmamaya özen gösterin, yazdıklarınızı düzenlemek zamanımızı alıyor.
    NoBody Can Stop Me.!!!!!

Status
    Beğenmiş
    6
    Beğenilmiş
    19

teşekkürler dikkat ederim ilerleyen yazılarda.

Status
    KaranLik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    1
    Beğenilmiş
    3

Emek harcamıssınız teşekkürler Allah razı olsun. video lu anlatım yapabilirmisiniz acaba?

Status
    Beğenmiş
    6
    Beğenilmiş
    19

kameram yok dolayısı ile anlatım yapamam ama özelden her şekilde yardım ederim.

Status
    LAZURAYY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    5
    Beğenilmiş
    9

Cevap: Sarkaç Kullanımını Öğretiyorum

ustam öncelikle açmış olduğunuz konu verdiğiniz bilgiler için teşekkürler.
    sarkaç değil de bu tür ahareket ettiğini iddi eden bir kişi ile diyaloğa girdim ve bana çubuk gönderdi bunlar kesin ve kesin doğru söyler hata yoktur dedi baı özellikler yazdı bende onlara göre işlem yapmaya çlıştım bir süre üzerinde çalıştım ama her hangi bir olumlu sonuç alamadım konuda yazdığınız gibi dünya malına fazla mı değer veriyorum ki olmuyor diye şimdi de kendime sormaya başladım. fakat cam konusu bayağı dikkatimi çekti ama camda da aynı durum söz konusu olur mu diye sormadan edemiyorum..

Status
    Beğenmiş
    6
    Beğenilmiş
    19

cam konusunu anlattım ya nazar vs gibi enerjilerin ilk kendisine çarptığı şeydir. o yüzden kullanımı kolaydır. ama işlenmesi zor işte sarkaç yapmak gibi hemen kırılan bir malzeme olduğu için. anca eritilip şekil verilmesi lazım. eskilerin tesbih ile kıble bulması da aynı şeydir. herkeste çalışır da farkındalık gerekir biraz.

Status
    lg_e - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırklar Makamı
    Beğenmiş
    38
    Beğenilmiş
    10

En iyisi Yakut'tur. Amma sarkaç yapacak kadar yakut bizde olsa ne işimiz var demi : )
    “Kırk ulu Çınar geliriz bir gece, Kırkımız da Kırklar yaşında, Kırkımız Kırk sancak taşırız, Kırk sancakta Kırk Püsküllü Kırk Zillidir,
    Kırk Akıllıyız Kırk Deliyiz, Kırk söyleriz Kırk susarız. Görmek istersen bizi Kırkımız da varda yokuz, yokta varız”

YORUMLARIM SADECE BİLGİ AMAÇLIDIR. KAÇAK KAZI KANUNEN SUÇDUR...lg_e

Status
    hunter41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Beğenmiş
    12
    Beğenilmiş
    5

emeğine sağlık
    izinsiz kazı suçtur

Status
    WOLF_52 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    4

emeğinze sağlık güzel ilgi çekici bir konu....

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler