Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123
Toplam 24 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 24 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: İşaretin anlamı nedir dolumudur ilgilenrseniz sevinirim

Status
    riyala - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

Cevap: İşaretin anlamı nedir dolumudur ilgilenrseniz sevinirim

Kayanin sağ üst ve ortasinda yazilar var ortadaki buyuk girişin sağ üst köşesine yakin kare içinde erkek çocuk resmi var çatala ayrilmiş çatlağin birleşme yerine yakin ağzinda avini yakalamiş bir hayvan resmi var ama adeta sağ taraf yaziyla döşenmiş

Status
    DOIDYE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    828
    Beğenilmiş
    955

Alıntı kerem6007 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bumu fotoğraf yorumunuz azimiyim böyle yerim var ben bulduysan baskasida bulur sizden yardım istedim bakın dedim güvendim suç mu bu yok gördüm söylemedim ne demek bu
    Abi sen dürüstçe cv para ver incele baba bilgi verirsen sevinirim nereden girilecek ne işlem yapılacak
    Bu şu demek;

İşte tam da bu yüzden net cevap verilemiyor değerli kardeşim. Bu işler öyle sandığınız kadar basit değildir !
    Direkt şurası giriş buyrun dalın mı diyelim ? Burası yalnızca işaretleri inceleme ve yardımlaşma platformudur. Kaçak kazıları destekleme ve teşvik etme değil !

Bu işlerin zahmetini ve zorluğunu gerçekten bilseniz zaten girişi verin hemen açalım demezsiniz ! A dan Z ye her detayda ve konuda sizlerin bizlerin hepimizin can güvenliği ve iyiliği ön plandadır. Bu yüzden de her görüneni söylemek bazen iyilik değil kötülük olur ! Bu dediğimi lütfen anlamaya çalışınız. Bu işler biraz zaman ister, emek ister, bilgi ve tecrübe ister. Yerin bulunmuş olması işin bittiği anlamına gelmiyor !

Peki öyleyse size istediğiniz dürüst cevabı vereyim. Burası sizi fazlasıyla aşar ! Saygı ve selamlarımla...

Status
    kerem6007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

Gelin buyurun sizle asalim ozaman

Status
    sondurak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    77
    Beğenilmiş
    3

Bumu fotoğraf yorumunuz azimiyim böyle yerim var ben bulduysan baskasida bulur sizden yardım istedim bakın dedim güvendim suç mu bu yok gördüm söylemedim ne demek bu
    Syn Kerem Tokatlımısın, Antalya'damı İkamet Ediyorsun..?? Burası Paylaşım Sitesi..=??? Yapılan Paylaşımlar Öngörü'den ibaret..=?? Net Bir Durum Yok Yanii..!!
    ,,Syn DOİDYE Yegenim Olur..!! Şahşıma Hitaben Yazdıgına Takılma..!! Bir İgne Dahi Bulamamış Biri Olarak Sana Yavsiyem..!! Oku,Oku,Oku..!!
    ,,DÜNYA FANİ ÖLÜM ANİ BİRŞEY GÖTÜREMEZSİN YANİ,,

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler