Sayfa 4 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci 12345 SonuncuSonuncu
Toplam 44 adet sonuctan sayfa basi 31 ile 40 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kaya Mezarı ve Kapak mı ?

Status
    aslan81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    trakya
    Beğenmiş
    378
    Beğenilmiş
    276

Cevap: Ustalarım acil yardımınızı bekliyorum.Kaya mezarı ve kapakmı

attığın linklerdeki resimler doğal,ama bir uyarı yapmıştım çevresindeki kayalarda buraya yön veren işaret varmı yoksa bu kayaya işlem sana sadece pratik ve antreman olur izinden önce emare-tesbit gerekir ki işlem sonucu mezar a ulaşırsan kazı durdurulup iznin iptal edilir sonra uzun bir süreç başlar ,önce kesin yer tesbiti olacakki emekler boşa gitmesin,,

Status
    demir1395 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

Doğal demişsiniz doğrudur ne diyeyim.anlasam size sormam.Ama yeni çekimleride atsamsa onlarada bir baksanız.Daha çok açığa çıktı kapak olabilecek yer.Kayaya işlem,yapılmıyor.Sadece onundeki toprak alınıyor.Atıyorum kapağı bulduktan sonra kapağa işlem yapılmadan izin alınamazmı.Tarihe bir zarar verilmedi.Bilemiyorum onu hiç düşünmemiştim.Ayrıca bugün bu kayanın onunden toprak altından küçük bir kemik bulunmuş.Ben yoktum ama gördüm.Tabi insan kemiğimi bilemiyorum ve küçük başka yok bir parça eklem yeri ve kemik biraz kenardan çıkmış oraya kemiği bulalım diye çalışılmadı başka varmıydu bilemiyorum.

Status
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

Kurtbaba ustam tecrübe ve bilgiye sahipsin demişsiniz.Bilgi olabilir ama tecrübe yok.Ben internetten okuruum resimlere videolara bakarımBilgim bundan,ibaret.Azda olsa arazide işaretler gördüm.Sunak, oyma bunları ama hiç tecrübe edinmedim.

Status
    LAZURAYY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    5
    Beğenilmiş
    9

@demir1395 ustam belki geriyoruz seni güvenmiyor da olabilirsin eyvallah lütfen yanlış anlama burada kimsenin kimseden bir beklentisi yok. güvenmiyor isen konularına bir daha yazmamaya ve seni rahatsız etmemeye çalışacağım..
    bu kadar usta var diyorsun eyvallah ben ve benim gibilerin bilgisi ustalarımın bilgilerinin yanında belkide çölde bir kum tanesi ama unutmamak gerek o kum tanesi göze girse neler yaşatır insana.. hali ile bizim ustalığımız da kum tanesi olabilir belkide..
    ben, sen veya bir başkası bilgisayar karşısında yatmak zorunda da değildir ki zaten hastası olan ustası olan var insanlar fırsat buldukça girip bakmaya çalışıyor yeri geliyor 2 hafta forumdan ses çıkmıyor yeri geliyor 2 ay forum gırgır şamata gidiyor..
    gelelim sizin mevzuya..... sadece fikir amaçlıdır yazacaklarım......

o kesilmiş kaya dediğiniz kaya gerçekten de kesilmiş. buraya kadar tamaaam peki neden kesilmiş ??? cevap var mı yok tek cevap mezar için kestiler yahu mezarı taşın altına gömecekler neden taşı kessinler ki. inşaat için kesilmiş olamaz mı bu taş ???
    taşı kesmişler mezar için taşın içine mi gömerler meftayı toprakta çürümesin diye !!! VEYA taşın içine mal koymuşlar taşı kesip kesik yerin mi içine koyarlar yoksa belli olmayacak bir yerini delerek o malzemeyi koyarlar.. olmaz demiyorum ama en azından bir işaret koyarlar o taşın yanına işaret ile derler ki işaretine göre bak kardeşim burada bir malzeme var manasını biliyor isen ara bul lakin bu efsunludur çarpılır geberip gidersin veya burada sunak var mezar var yanında üç beş bir şeyi de var. mezarın işareti yok ise malzemesi de bilmiyorum var mıdır..
    diyorsun ya hani tuttum cihaz öttü benim de tanıdığımın bir arkadaşı öttü diye koca katoyu 8 gün çalıştırdı cihaz ötüyor kato çalışıyor 16 metre hala cihazda ses var sonradan jeton düşüyor mneralli toprak olabilir diye olan verdiği işçiliğe oluyor akıl karı artık her şeye uzanmıyor..
    gelelim asıl görünce güldüğüm konuya resim atma uydudan bulurlar. yahu bunu yapabilecek olan var ise sitede senin ıp adresini bulur bağlandığın yeri bulur telefonu bilgisayara bağlıyorsun ya telefon numaranı bulur nerelerde dolaşıyorsun onu bulur gelir zaten onu sen fazla sıkıntı etme.. kimse sana tut misal diyorum trabzon ortahisar iskenderpaşa cami yanındaki otoparkın alt katı diye adres ver manzara resimlerini çek br de maps üzerinden koordinat yaz demiyor herkes elinden geldiği dili döndüğü kadar bir şeyler görüp sana yardımcı olmaya çalışıyor.. arkadaşların sana bu akılı veriyor ise buyursunlar gitsinler bulup çıkarsınlar. yok çıkartamıyor iseler de burada bukadar değerli ustama İFTİRA atıp kimseyi zan altında bırakmasınlar.. herkes benim gibi asgari ücretile çalışmıyor ve kimse burada birilerine yardım ederek karnını doyurmuyor. adres istersen vereyim buyur kardeşim gel trabzon maçkaya maçka tüneline gitmeden sol arafta kocaman kayadaki surati kendin gör bak işaret nasıl olur malzemesi de elbet civardadır bul al git alınmamışsa ve niceleri var.. istersen buyur gel yer göstereyim alabiliyorsan al topal, çolak olursan karışmam ama...
    bu arada her zaman diyorum reelde gördüğün işareti fotoda fatoda gördüğün ayrıntıyı reelde göremeyebilirsin...
    değerli ustam-ustalarım yanlış bir kelime veya cümle kullandımsa affola. türkçemin yettiği ancak bu kadar..
    saygılar..

Status
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

Reddevil ustam bu soz size değildi yanlış anlaşıldı.Sitede böyle insanlar vardır diyorlar.Lutfen üstüne alınma.Yemin ederim,seni kasdetmedim.Sitedenkimler vardır kimler.

Status
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

Reddevil ustam ne için baştaki yazılarını yazdın anlamadım.Ustalık bilmek veya bilmemek konusundaki yazılarımıbdersen sana husus bir yazı değildi.Ortalığa konuştum.Usta olan var olmayan var gibi herkes herşeyden anlayamıyabilir dememe mi alındı.O senin yazmana karşılık bir cevap yazdım ardındanda yeni sayfa açmayıp kimseyi kasdetmeden yazdım.Lutfen ozetle sizin şahsınızı hiçbir eleştiri yapmadım buna emin olabilirsiniz.Lutfen.Ozur dilerim

Status
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

Ya bu mubarek günde birde kalp kırdıkya.Başta reddevil usta senden sonra herkesten özür diler hakkınızı helal etmenizi isterim.Kandiliniz mubarek olsun hepinizin

Status
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

. . .

Status
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

Status
    gezgin_99 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    bursa
    Beğenmiş
    416
    Beğenilmiş
    104

Sayın @demir1395 usta...
    Yeni fotoraflar çarpı işaretinin altımı...
    Yoksa başka bir yermi açıklamamışsınız...

WP_20170509_18_05_57_Pro.jpg

WP_20170517_03_25_48_Pro.jpg
    .
    Kolay gelsin...
    Selam ve dua ile...
    Bin kere ölç, Bir kere biç...
    İZİNSİZ KAZI, VE ARAŞTIRMA YAPMAYINIZ.....

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 2 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 2 misafir)

Bu Konu için Etiketler