Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 20 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Omega Ustam Nerede?

Status
    paşa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    1

Omega Ustam Nerede?

Selam.Uzun zamandır Omega ustamı sitede göremiyorum.Hastaysa geçmiş olsun diyelim,rahmetli olduysa bir Fatiha okuyalım.Haberi olan varsa bilgi verirse çok memnun olurum.Saygılar.
    RABBİM, YALNIZ SANA KULLUK EDER YALNIZ SENDEN YARDIM DİLERİM

Status
    DOIDYE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    422
    Beğenilmiş
    539

Cevap: Omega Ustam Nerede?

Tövbe estağfurullah tövbe, aman ağzınızı hayra açın ustam...

Kendisi çok şükür iyidir. Yoğunluğu nedeniyle burada eskisi kadar aktif olamıyor sadece.
    E müsade edelim ki ustamız da biraz dinlensin, kendisine zaman ayırabilsin.
    Son görüştüğümde de herkese selamlarını göndermişti.

Ustamız iyidir, içiniz rahat olsun, saygı ve selamlar.
    amero (25.Ocak.2020), erkan (26.Ocak.2020), gezgin_99 (25.Ocak.2020), MELİS (28.Ocak.2020), nurum52 (22.Şubat.2020) Bunu beğendi.

Status
    paşa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    1

Selam.Rabbim ustamıza sağlıklı ve uzun ömürler nasip etsin.Bana bu işi tüm gizemleriyle sevdiren ustama bendende selam söyleyin.Saygılar.
    amero (25.Ocak.2020) Bunu beğendi.
    RABBİM, YALNIZ SANA KULLUK EDER YALNIZ SENDEN YARDIM DİLERİM

Status
    Beğenmiş
    422
    Beğenilmiş
    539

Amin ustam, aleyküm selam, baş üstüne.

Status
    WOLF_52 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    5

.Rabbim ustamıza sağlıklı ve uzun ömürler nasip etsin....
    gülbahçeli (25.Ocak.2020) Bunu beğendi.

Status
    MaSTeR™ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aksaray
    Beğenmiş
    1,082
    Beğenilmiş
    259

Daha dün konuştuk sağlığı sıhhati iyi çok şükür. İş güç nedeniyle çok fazla uğrayamıyor, ancak sizlerin bu serzenişlerini hatırlatayım kendisine
    MELİS (28.Ocak.2020) Bunu beğendi.
    NoBody Can Stop Me.!!!!!

Status
    ~KAPTAN JACK~ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    WAN
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    24

Allah'ın güzel selamını bizzat benden de iletin üstad OMEGA ya adminim,saygılarımla
    erkan (26.Ocak.2020) Bunu beğendi.
    "Göz gördü gönül sevdi ey yüzü mâhım! Kurban olayım söyle var mı bunda günâhım? "

Status
    cepni84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    karabük
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    4

usta peki omega ustanın eskı mesajları neden silindi ?
    gülbahçeli (25.Ocak.2020) Bunu beğendi.

Status
    gülbahçeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    iç anadolu
    Beğenmiş
    122
    Beğenilmiş
    6

Alıntı MaSTeR™ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Daha dün konuştuk sağlığı sıhhati iyi çok şükür. İş güç nedeniyle çok fazla uğrayamıyor, ancak sizlerin bu serzenişlerini hatırlatayım kendisine
    ustaya selamımızı söyle

Status
    Beğenmiş
    422
    Beğenilmiş
    539

Alıntı cepni84 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    usta peki omega ustanın eskı mesajları neden silindi ?
    Silinmedi, kendisi sildi.

Ustanın kendi tercihinde olacak şekilde daha ben burada yokken seneler öncesinde de benim burada olup gözlemlediğim süre zarfında da olduğu gibi usta bir dönem yazar, gereken bilgileri verir, gereken yardımı gösterir ve sonrasında da dönem dönem mesajlarını silerdi zaten hep.

Bunun en önemli sebebi de yine burada aktif olduğu dönemde her zaman şahit olduğum gibi fazlasıyla cömert davranıp zaman zaman gereğinden fazla bilgi aktarmasıyla da ilgilidir. Beraberinde ustadan hemen çalınan bilgilerle başka yerlerde ustalık taslanmasıyla da ilgilidir. Bunun örneklerini tekrar tekrar gördük benden önce burada olan isimler çok daha fazlasını da görmüştür, gördüler yaşadılar biliyorum.

Ayrıca yine ustaya katılmakla beraber bazı bilgiler gerçekten ulu orta verilemiyor. Belki siz hak ediyorsunuz, bir başkası hak ediyor ama hak etmeyenler de çok ne yazık ki... Yine ayrıca buranın gizli bir yer olmadığını tüm Türkiye'nin ve hatta fazlasının görebildiğini, içimizde dahi papazından Ermenisine, kolu uzun olup da yer arayan türlü kurum yetkilisinden bilmem kimine her çeşit birey barındığını da unutmamamız gerekiyor ! Buna rağmen Omega usta bana göre gereğinden fazla cömert bile davranmıştır.

ya da yine bazı bilgiler var ki herkese faydası olması adına paylaşılıyor ama belli bir dönem gören gördü, alan aldı ise o bilgi amacına ulaşmış oluyor ve ortada bırakılamıyor. Bu yüzden de bizzat şahit olmuşumdur ki usta bazı yazılarını 1 ay tutarken bazılarını diğerlerini silmediği halde yalnızca 1-2 gün tutup silmiştir.

Hiç dikkatinizi çekti mi bilmem ama ustamızın yetkisi olmasına rağmen kendi mesajlarını silerken istese onun mesajından yapılan alıntıları da yok edebilirdi ve onları da ortadan kaldırmış olabilirdi. Ancak Omega usta öyle güzel bir insan ki, alıntılara dokunmayıp kimsenin mesajına müdahale etmeyerek yazdığı çok çok değerli bir bilgiyi bile bir çok konuda olduğu yerde alıntı sayesinde bırakmıştır. O alıntıların asıl kalma sebebi ustanın mesajlara müdahale etmemesinden, etmek istememesinden dolayıdır yani.

Yine bunu bilen yüzlerce üyemiz ise usta bir şey yazınca hemen sırf sildiğinde o bilgi kaybolmasın diye hemen ustanın yazdığına alıntı yaparak bir cevap verirdi ki bu detay nacizane benim üzüldüğüm ve aynı zamanda o alıntıyı bilerek bu amaçla yapanlara kızdığım bir detaydır. Sırf bunu bilip de böyle bir taktik uygulamak etik değil... Sırf bu yüzden hala sağda solda ustaya ait bir alıntıda gerçekten ortada durmaması gereken bir ileri düzey bilgi gördüğümde bizzat o alıntıyı da ben kaldırıyorum ortadan. Bu konuda herkesten özür dilerim. Ancak olması gereken budur. yine de her gördüğüme tabi ki dokunmadım çoğunu bıraktım.

Usta mesajının yerine ulaştığını görüyorsa, o bilginin yeterli süre zarfında durduğunu görüyorsa ve akabinde kaldırıyorsa kişisel tercihi olması bir yana buna saygı duymak zorundayız.

Ustamız sağ olsun burada gerçekten çok fazla sır paylaştı çok fazla şey anlattı çok şey öğretti. (Sadece son 3-4 senede benim görebildiğim) Zaman zaman yeri geldi kimseye verilmemesi gereken bilgileri dahi herkesin önünde paylaştığına şahit oldum. Hala dokunmadığım değerli ileri düzey bilgileri alıntılarda saklı ama onlara dokunmama sebebim ustanın o bilgileri herkesin anlayamayacağı şekilde şifreli cümleler içine zekice saklamış olmasındandır. Hani öyle cümleleri var ki belli bir noktaya gelen ne demek istediğini anlayabilecekken işin ABC sini geçmemiş, yeni başlayan ya da yolun yarılarında olan birinin asla anlayamayacağı ifadeler bile mevcut. Net hedefler bile vermiş ama ne demek istediğini anlayana...

Hepsi bir yana tüm bunları yalnızca paylaşmış olmasına bile şükretmeliyiz. Fakat bırakalım da ustanın bu kadar lüksü de olabilsin. Ancak ustanın kendi tercihi haricinde hiç bir mesajını kafasına göre hiç kimse silmedi, silemez. Hatta değil ustamızın, hiç kimsenin bir yazısını da kurallara aykırı olmadığı sürece kimse yine silmez.

Saygı ve selamlar
    amero (25.Ocak.2020), FENERLİ (30.Ocak.2020), feramus (07.Şubat.2020), gülbahçeli (26.Ocak.2020), klass20 (25.Şubat.2020), KUTAY (25.Ocak.2020), MELİS (28.Ocak.2020), nurum52 (22.Şubat.2020), raslanti (25.Ocak.2020) Bunu beğendi.
    Görünene göre karar verenler ne kadar az şey gördüğünü bilmeyenlerdir...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler