Sayfa 20 Toplam 23 Sayfadan BirinciBirinci ... 1017181920212223 SonuncuSonuncu
Toplam 222 adet sonuctan sayfa basi 191 ile 200 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 7 Civcivli Tavuk

Status
    Navaron - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Nordatlantik
    Beğenmiş
    9
    Beğenilmiş
    105

Cevap: 7 Civcivli Tavuk

Alıntı ASLAN-AVCISI Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    gerçekten dedıklerınızı fazlasıyla anladım
    Bu mümkün değil, sen hiç birşey anlamadın, keşke anlamış olsaydın .. Eğer ki anlamış olsaydın işaretin oradan geçen patikayı takip ettiğinde nerelerden geçtiğini ve karşı sırtta ne tarafa dönüş yaptığını ve orada ki yönlendiriciyi ve patikanın tarif ettiğim yönünde kalan hafif yığmayı Arazi'de gözün kapalı bulurdun !!!

10 yaşında küçük bir çocuğun bile rahatlıkla anlayacağı ve becerebileceği türden detaylı ve anlaşılır yazmıştım ve hatta hedeflerin hafif yığmanın üzerinde nasıl konumlandırıldığını bile yazmıştım ama nafile maalesef nafile kere nafile !!!

Durduk ve gereksiz yere'de Konuyu gündeme getiriyorsun bu çok anlamsız, özellikle tamamen senin vurdumduymazlığın sayesinde olduğu yer'de sayan, bir santim bile ilerleme kaydedememiş ve sayen'de ilerleme kaydetmeye niyeti olmayan bu ölü Konuyu sürekli gündem de görmeye bıkan ve bıkmış olan ve görmekten rahatsız olan forum sakinleri aramızda mutlaka vardır, bunu'da unutma ..
    by Nava®one

Status
    ASLAN-AVCISI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Banlanmış Üye
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    1

ustam gerçekten sızı anladım ama her defasında ızah ettığım halde bıle yıne azarlıyorsunuz benı şimdilik gidemıyoruz oraya orası problemlı sıkıntılı kaç ay oldu gıdemedık oraya yasaklı bölge mesajlarınızı fıkırlerınız takıp etmıyor değilim gerçekten fıkırlerınız benım yorumlarınız benım içim paha biçilmez derecede kıymetlı lakin insan bazen terazının bir kefesınde canını görünce susup oturur oturmasınıda bılmelı şimdiki durum öyle bizim gıtımızde tekrar dedıgınız yerlere gıder bakar ıncelememızı yapar foto vıdeo çeker tekrar sız değerelı ustalarımıza sunar istişarede bulunuruz unutmadık burayı ılgılenmedık sanmayın dedığım gıbı problemlı ben kımsenın kalbını kırmadım canınıda ınş sıkmamışımdır .saygılarımla

Status
    AMİGO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    VAHŞİ BATI
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    14

bu işaret sahte.

Status
    vagus55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Banlanmış Üye
    Nereden
    GİRESUN
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

2 de ben yazammı civcive tavuğa izin varmı eksik kaldım çatlarım valla

Status
    amero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    580
    Beğenilmiş
    89

@vagus55 ustam konu hakkında görüş belirtebilirsiniz
    Haksızlık yapmayın .Haksızlığada boyun eğmeyin hz Muhammed (s.a.s)
    Kime Nazar Ona Azar (şeyh taktuk emre)

Status
    ArGoS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    21
    Beğenilmiş
    23

Egerki bu yönlerin dogru ise;

Tavuk ve cıvcıv lerin oldugu yere;

- Küçük bir çivi cak

*** senden ıstedıgım tum olculerı bu cıvıye bagladıgın ip ile ölç

1- 125 drc ye 35/45 metre de 1, patıkaya gelıceksın patıkaya geldıgınde patıkaya kazığı cak ara mesafeyı olç

*** ölçüm yapar ıken ıp te kot ayarlamaya calıs cekmıs oldugun ip 125 drc de uzanacak

2- 1. patikanın krokıde ızah etmeye calıstıgım sekılde gelıs gıdıs istikametlerını ölç

3- 1. patıkada işlerini bitirdikten sonra 125 drc de yine 1. patıkayı gecerek bır patikan daha olucak oraya ip cek patıkaya bastıgın yere
    kazıgı cak kot a dıkkat et ıpin drcesıne dikkat et !!!

*** işaret ile 2 .patıka arası mesafesi

*** 1. patıka ile 2.patıka ara mesafesı

*** ve yine bu patıkanında geliş gidiş istikametlerini ölçelim

4- 125 drc yi gösterecek cepheden ve profilden yakın uzak cekım fotoları eksık etme

5- 345/350 drc ye 20 metre ip cek kazıgını cek her 4 metreye bir tas esya koy cepheden ve profilden yakın uzak bol resım cek

6- işarete sırtını ver üçgen tarlanın tam ortasına mesafe ve derece olarak olcum yap.

(((( hatırlatma*** senden ıstedıgım tum olculerı bu cıvıye bagladıgın ip ile ölç ))))

7- üçgen tarlanın her bır kosesıne kazık cak bırbırlerıne olan yön ve ölçüleri al

8- işaretten çeşmeye yine mesafe ve yön

*** ayrıca cesme ıle ılgılı profil imzamda link var sunum öncesı ve sonrası konusuna bak ıncele detaylı acıklama yapmaya calıstım

9-işaretten dereyi ölç

10- hac için yine profil imzamda link var sunum öncesı ve sonrası kopnusuna bak ıncele detaylı acıklama yapmaya calıstım

*** 190 dereceye 20 metre yine ip cek her 4 metreye bır seyler koy resme baktıgımızda bız anlayalım

11- sonra hepsini güzelce krokıde ışle

nacizane tavsiyemdır !!!

Bırkac kullanıcı adı ilede halı hazırda acmıs oldugun konularının coguna baktım bazılarınada yorum yapmısım
    lakın cok dagılmıs durumdasın bır konuya odaklan ve eldekı ımkanlarını dogru kullan
    özellikle bu konuda butun arkadaslar senın ıcın seferber olmus iletişimi samımıyeti percınle soruların hepsıne cevap vermeye calıs kı ben bu yorumumda bıraz sana fazla fazla iş cıkardım cok acık net soyluyorum hakıkaten ne kadar heveslısın ve gayretlisin onu görmek istiyorum mücbir sebepler dısında zaman ayırmanda fayda var

anlayamadıgın takıldıgın yerde dildiğin zaman sor

kolay gelsın ...
    İyi bir sunum için burayı okuyunuz : http://www.defineyolu.com/definecili...e-sonrasi.html

Nasip İse Gelir Hint 'ten Yemen 'den , Nasip Değil İse Ne Gelir Elden . . .

Tırtılın Yolun Sonu Dedigi Yere USTA Kelebek Der. . .

Status
    ASLAN-AVCISI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Banlanmış Üye
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    1

slm ustam oncelıkle yaptınız yorum ve fıkırlere tşk ederım yalnız şurdan şunu anlıyorum herhalde deyerlı ustalarımız ağız bırlığı yapmış benı deli etmek için seferber olmuşlar .ve elınden gelenı yapıyor çapraz tutştayım . bakın ustam ya ben derdımı anlatamıyorum yada değerlı ustalarım anlamak ıstemıyor . benı yaptınız yorumlar hepsı bende kayıtlı artı ben not tutmuşum neyın ne olduğunu nasıl olacağını bılıyorum .yalnız daha oncede dıle getırdığım gıbı burası sınır(hudut) yanı sıkıntılı bölge giriş çıkışlar yasak ohal var oraya gıremıyoruz ızın yok kaç kere nıyetlendım gıdemedım ondan dolayı bır şey yapamıyorum lütfen benı aanlayın yapacağınız yorumlarıda ona göre yapın gerçekten çok zor durumda kalıyorum kendımı çok kötü hısedıyorum bazen öyle bır hava oluyşuyorkı sankı keyfımden gıtmıyorum araştırmak ıstemıyorum uğraşmak ıstemıyorum gıbı bır hava oluşuyor ama emın olun gıdemıyorum sonuçta bu sıtedekı ustalarım bana yardımcı olma sebebını bılıyorum hpsındede ALLAH kat kat razı olsun ama emın olun ınsan kendı canını tehlıkede ggörünce gözü hiç bir şeyi görmez anlayacağınız terazının bır tarafında ben dıyer tarafında tavuk.cıvcıv sız olsanız ne yaparsınız saygılarımla defıne yolu ailesıne teşekur ederim hepinize

Status
    ArGoS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    21
    Beğenilmiş
    23

Alıntı ASLAN-AVCISI Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ufak bır görselıkle yavaştan başlamak ıstıyorum .işe
    Kisa bir sure onceki mesajin nediyor burada !!!

Senin zaten takribi nerede oldugunun farkindayim

Son mesajimda da mucbir sebepler yazmisim bu kelime nedemek !!!

Oyle kimsenin seni deli etmeye niyeti yok kaldiki sana zorla anlatilmaya calisilmis bir cok sey ...

Konularini takip edicem ohal de biter elbet...
    İyi bir sunum için burayı okuyunuz : http://www.defineyolu.com/definecili...e-sonrasi.html

Nasip İse Gelir Hint 'ten Yemen 'den , Nasip Değil İse Ne Gelir Elden . . .

Tırtılın Yolun Sonu Dedigi Yere USTA Kelebek Der. . .

Status
    coral69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    1
    Beğenilmiş
    33

Tavuklardan 11 metre kuzeydoğu da işin taş içinde 2 çi işin aynı yönde 16.80 cm de
    tales (09.Mart.2019) Bunu beğendi.

Status
    Zeydan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

Alıntı Çöltilkisi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Slm ustalar elimde 7 civcivli bir tavuk var kac kere gitik geldik sözde işin uzmanları geldi baktı ama çözüm bulamadık elinde bilgisi olan sağlam bir fikri olan varsa bizimle paylasirsa çok sevinirim ha birde sunu ekleyeyim bölge biraz sıkıntılı şimdiden söyleyeyim demedi demeyin sonra şimdiden ilgilenen ve ilgilenmeyen herkese tsk ederim iyi çalışmalar
    Sa kardeşim
    Size ilk sorumu sorayım
    1. Bu işaret kaya üzerinde görünür bi şekilde kaya üzerinde midir?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler