Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: bu işaret nedir ve anlamı nedir bilen varsa bilgilendirebilirmi lütfen

Status
    mydejavu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    11
    Beğenilmiş
    19

bu işaret nedir ve anlamı nedir bilen varsa bilgilendirebilirmi lütfen

degerli arkadaslar simdi size iki resim gösterecegim birinci resim windows 10 kilit ekranına ait bu resimde kırmızı kare icine aldıgım bir işaret mevcut ve o kırmızı kare icerisine aldıgım işaretin aynısı üzerinde bir kartal tünemiş sekliyle benim ilgilendigim bir alanda mevcut ki bunu da ikinci resim olarak yüklüyorum aynı figür iki farklı resimde kırmızı kare icerisine alınmıstır bu işaretin ne oldugunu ve ne anlam ifade ettgini bilen arkadaslarımız mevcut ise bilgilerine müraccat etmek istiyorum yardımcı olan arkadaslara simdiden tesekkür ederim

İki yahudi bir araya geldiginde şirket,İki türk bir araya geldiginde devlet kurar

Status
    LAZURAYY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    5
    Beğenilmiş
    9

Cevap: bu işaret nedir ve anlamı nedir bilen varsa bilgilendirebilirmi lütfen

ustam senin resimde sol taraftan kayayı kesmişler mi ?

Status
    Beğenmiş
    11
    Beğenilmiş
    19

[QUOTE=LAZURAYY;561902]ustam senin resimde sol taraftan kayayı kesmişler mi ?[/QUOTisaretledigim alanın sol tarafında bi kesik kanal var fakat ayrı parca degil kayanın tamamı tek parca ama ögrenmek istedigim benim resimdeki kartalın tünedigi sey ile windows 10 kilit ekranı görüntüsündeki aynı olan sey in ne oldugu aslan baslı solucan gibi duruyor ama bir anlamı olmalı diye düsünüyorum benim resimde sadece tünemiş kartal yok daha fazlasıda var omega ustam resme göre dogu tarafında mezar oldugunu söylemişti ama bulamadm sarı taş isimlşi bir konum olacak o konudaki sarı taş bu resimdeki işarete göre doguda kalır fakat mesafesi 7 adımdan fazladır yine bu resme göre kartal ın baktıgı tarafta bir yıgma mezar da bulunmaktadır fakat herhangi bir işlem yapılmamıstır oldugu gibi durmaktadır
    İki yahudi bir araya geldiginde şirket,İki türk bir araya geldiginde devlet kurar

Status
    amero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    267
    Beğenilmiş
    43

Q7o7Oj.jpg bu şekilde düşünebilirmiyiz kayada daire yapan yer var gibi gözler yanıtmıyorsa bir makina ile kaya incelemeden geçirilebilirmi
    Haksızlık yapmayın .Haksızlığada boyun eğmeyin hz Muhammed (s.a.s)
    Kime Nazar Ona Azar (şeyh taktuk emre)

Status
    Beğenmiş
    11
    Beğenilmiş
    19

amero ustam sanırım yanlıs anladın ben sadece o kırmızı cerceve icerisine aldıgım ve kartalın ayaklarının altında duran sey in ne oldugunu ögrenmeye calısıyorum baska bir amacım yok o işaretin oldugu yerde yani senin hac yazısını yadıgın yere dikkatli bakarsan orada yatan bir adam üzerinde kalkan kalkanında üzerinde kartal baslı bir kılıç mevcut bunun oldugu yerde biri yıgma biri megalit iki mezar tespit ettim zaten ve dokunmadım kayanın kendisinde bir arastırma yapmadım zira omega ustam kayada degil 7 adım dogusunda demişti ama onu bulamadım ayrıca ölç dedigin yeri ölcebilmemiz mümküğn degil hem oraya uzanamayız hemde oldugu yere bizi yükseltecek birsey cıkaramayız yukarıdan asagı sarkarakta yapmak mümkün degil en azından bir kişi ile denenemez ve ben yanlızım

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler