Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu
Toplam 22 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Toprak altındam çıkan delilki taş!!!!!

Status
    Yalnız.Kurt1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

Cevap: Toprak altındam çıkan delilki taş!!!!!

Değerli kardeşim Şevkini kırmak istemem .Lakin delikli taşın bana göre doğal .Çok örneğini gördüm .Boşa uğraşma derim .Kolay gelsin .

Status
    ArGoS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    21
    Beğenilmiş
    23

Calisma alaninizda bu kayanin ciktigi noktada dur gd yonun de yani calisma alaniza gore 5 metre kadar uzakta ne var bunu bir degerlendir
    Ayrica devam :-) bir 540 cm bir gorun bakalim derim

Status
    kralniyo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    15
    Beğenilmiş
    4

Alıntı ArGoS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Calisma alaninizda bu kayanin ciktigi noktada dur gd yonun de yani calisma alaniza gore 5 metre kadar uzakta ne var bunu bir degerlendir
    Ayrica devam :-) bir 540 cm bir gorun bakalim derim
    S.a derinlik olarak 5.40cm görün demişsiniz. Bunun gibi taşların çıkması olası diyosunuz yani ayrıca çalışma alanına göre tam 5mtrede güneydoğoda bu var...

yakından görünüşü

uzaktan görünüşü

Status
    Beğenmiş
    21
    Beğenilmiş
    23

Su son resimdeki kanallarin derinligi ne ve bu resme gore yonleri biliyormusun

Ayrica sunak larin dibini temeizledin mi hic inceledin mi diplerini

Status
    Beğenmiş
    15
    Beğenilmiş
    4

Su son resimdeki kanallarin derinligi ne ve bu resme gore yonleri biliyormusun

Ayrica sunak larin dibini temeizledin mi hic inceledin mi diplerini
    Kuzey doğu ve güneyde bu şekilde kanal var derinlik 35cm genişlik 30 cm batıda ikinci resim var akarlı sunak akarı batıya bakıyor. Bu akarlı sunağın dibi kaya derinlik 35cm batıya akarı var

Status
    Beğenmiş
    15
    Beğenilmiş
    4

Alıntı DOIDYE Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlarınıza şöyle deyin onlar anlar:

İşine hor bakan, boynuna torba takar...
    usta resimleri attım yardımcı olurmusunuz???

Status
    Beğenmiş
    21
    Beğenilmiş
    23

Alıntı kralniyo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kuzey doğu ve güneyde bu şekilde kanal var derinlik 35cm genişlik 30 cm batıda ikinci resim var akarlı sunak akarı batıya bakıyor. Bu akarlı sunağın dibi kaya derinlik 35cm batıya akarı var
    Derinligin 35 cm olduguna emin misin dibini temizledin mi asagiya dogru gidiyor olabilir mi ayrica yazdigim gibi sunaklarda asagiya dogru gidiyor olabilir mi

Status
    Beğenmiş
    15
    Beğenilmiş
    4

Derinligin 35 cm olduguna emin misin dibini temizledin mi asagiya dogru gidiyor olabilir mi ayrica yazdigim gibi sunaklarda asagiya dogru gidiyor olabilir mi
    Evet kanalların dibi yok normalde içinden böle taşlar çıkıyor

Peki dibi olmayan sunaklarda ki sistem nedir acaba bir bilginiz varmı

Status
    Beğenmiş
    21
    Beğenilmiş
    23

En yakinda ne zaman gidecekseniz mevkinize ilk once su kanallari guzelce bir temizleyin oymalari temizleyin kanallarda su akis yonune gore yonleri nelerdir olcun en boy derinlik olculerini alin oymalarda zeminde aynin istikamette siralanan oymalar varmi ona bakin ayirt edecegin cok fazla sey var orada buyuk oyma ile kucuk oymanin yonunu ve her birinin en derinlik ve bir birine olan yonlerini olcun

Kanallar sinirlimi degil mi bunu muhakkak iyi gozlemleyin kanallar ile mevcut oymalar bir havuz gorunumun de ise cok eski degirmenleri gezme sansin oldumu bilmiyorum senin sunak dedigin oymalar suyun tazik gucunu arttirmak icin yapilan oymalarda cikabilir bunuda bir ihtimal olarak aklinda tut
    Gelelim calisma yaptigin alan da ki calismana neye gore nasil yaptin kismini geciyorum bahsettigin derinliklerde bubtasinin cikmasi sahsen kendi noktalarimda olsa sunu yapardim ilk mesajimdaki derinlige kadar inmeye calisir idim ve en kotu ihtimal oymaya dogru ilerlerdim zaman imkan meselesi tabiki bunlar
    Son olarak senin konun icinde gectigi icin sunun altini cizmek isterim alinan olculer ve ya istenilen olculer dogru alinmak zorundadir onun haricinde soylenen sorulan her sey hayalperestlikten oteye gecirmez insani

Status
    Beğenmiş
    15
    Beğenilmiş
    4

En yakinda ne zaman gidecekseniz mevkinize ilk once su kanallari guzelce bir temizleyin oymalari temizleyin kanallarda su akis yonune gore yonleri nelerdir olcun en boy derinlik olculerini alin oymalarda zeminde aynin istikamette siralanan oymalar varmi ona bakin ayirt edecegin cok fazla sey var orada buyuk oyma ile kucuk oymanin yonunu ve her birinin en derinlik ve bir birine olan yonlerini olcun

Kanallar sinirlimi degil mi bunu muhakkak iyi gozlemleyin kanallar ile mevcut oymalar bir havuz gorunumun de ise cok eski degirmenleri gezme sansin oldumu bilmiyorum senin sunak dedigin oymalar suyun tazik gucunu arttirmak icin yapilan oymalarda cikabilir bunuda bir ihtimal olarak aklinda tut
    Gelelim calisma yaptigin alan da ki calismana neye gore nasil yaptin kismini geciyorum bahsettigin derinliklerde bubtasinin cikmasi sahsen kendi noktalarimda olsa sunu yapardim ilk mesajimdaki derinlige kadar inmeye calisir idim ve en kotu ihtimal oymaya dogru ilerlerdim zaman imkan meselesi tabiki bunlar
    Son olarak senin konun icinde gectigi icin sunun altini cizmek isterim alinan olculer ve ya istenilen olculer dogru alinmak zorundadir onun haricinde soylenen sorulan her sey hayalperestlikten oteye gecirmez insani
    usta macera bu resimle başlamış
    yakından görünüşü

uzaktan görünüşü

Bu sunak yuvarlak iki kaya birbirine yapıştırılarak yapılmış ve dibi yok toprağa devam ediyor

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 2 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 2 misafir)

Bu Konu için Etiketler