Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: PDF Antik Sikke Katalogları

Status
    kazimbey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    3
    Beğenilmiş
    7

PDF Antik Sikke Katalogları

-İstek üzerine konuyu açıyoruz.Bu başlık altında önceki senelerde yurtdışında müzayedesi yapılmış ve satış fiyatları belli olmuş sikkelerin pdf dosyalarını mediafire bulut sürücüsüne yüklüyoruz.

-İsteyen ordan bilgisayarına indirip incelesin. Herhangi bir premium üyeliğe ihtiyacınız yok mediafire link tıklayın ve download yerinden indirin.

-Her müzayedede sikkeler faklıdır onun için pdf ne kadar biz siteye yüklersek indirip inceleyin.

-Sonuçta karşılığında bir ücret talep etmiyoruz.Sadece Allah razı olsun demeniz yeterlidir.

Crypto Currency Trader.

Status
    Beğenmiş
    3
    Beğenilmiş
    7

Cevap: PDF Antik Sikke Kataloglarý

Link altta nac72a ya tıklayın

nac72a
    Crypto Currency Trader.

Status
    Beğenmiş
    3
    Beğenilmiş
    7

Cevap: PDF Antik Sikke Katalogları

Link altta nac74e ya tıklayın

nac74e

Crypto Currency Trader.

Status
    Beğenmiş
    3
    Beğenilmiş
    7

Link altta nac79a ya tıklayın

Nac79a

Crypto Currency Trader.

Status
    Beyzade - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

tesekkürler emege saygilar hayirli cumalar

Status
    Beyzade - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

Alıntı kazimbey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    -İstek üzerine konuyu açıyoruz.Bu başlık altında önceki senelerde yurtdışında müzayedesi yapılmış ve satış fiyatları belli olmuş sikkelerin pdf dosyalarını mediafire bulut sürücüsüne yüklüyoruz.

-İsteyen ordan bilgisayarına indirip incelesin. Herhangi bir premium üyeliğe ihtiyacınız yok mediafire link tıklayın ve download yerinden indirin.

-Her müzayedede sikkeler faklıdır onun için pdf ne kadar biz siteye yüklersek indirip inceleyin.

-Sonuçta karşılığında bir ücret talep etmiyoruz.Sadece Allah razı olsun demeniz yeterlidir.

Allah razi olsun gercekten

simdi ben cektim bunlari birisi almanca gerisi de ingilzce,,, türkcesi olani var mi aceba

Status
    DOIDYE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    320
    Beğenilmiş
    371

Teşekkür ederiz kazimbey, emek vermişsiniz, elinize sağlık.
    Görünene göre karar verenler ne kadar az şey gördüğünü bilmeyenlerdir...

Status
    Beğenmiş
    3
    Beğenilmiş
    7

Alıntı Beyzade Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Allah razi olsun gercekten

simdi ben cektim bunlari birisi almanca gerisi de ingilzce,,, türkcesi olani var mi aceba
    Türkçe olarak bu tip katalog pdf şu anda bulamazsın.Sebebi şu zaten bu beriki olanlar yurtdışı müzayede yapan firmalar malları satınca bu pdf katalogları yapıyor.Her firma senede 1-2 müzayede yapsa örnek işte firmanın 1-2 katalog seneler önce kitap şeklinde çıkardı.

İşte internet yayıldıkça kitap olayları bitti ve pdf olarak yayınlıyorlar.İşte firmanın kimisi almanca kimisi İngilizce kimiside Fransızca olabilir.

Süleyman Demirel’in meşhur sözü var ne derdi rahmetli demokraside çareler tükenmez size yol gösterelim burada yapacağınız basit aslında google translate açıp pdf içinde sikke bilgisini kopyalaıp translatede çeviri yapılıp bilgisi öğrenilebilinir.

Yoksa pdf Türkçe katalog şu anda yok yada kitap alacaksınız.

1999 senesinde Erdoğan Atak denen bir adam vardı bu sikke katalog işine meraklı idi o zamanlar dergi çıkarırdı sonrada 2002 civarı sikke kataloğu çıkardı ve orada adam vefat etti sanırım Balıkesir burhaniyede oturuyordu Hatta ben oğlunu buldum aradım ulaştım altta link var işte orda 2 nolu olan kitap bende yok sanırım sonra oğlu çıkarmış demek babası öldüğünde baskıya gitti sonra çıkarmış işte diğer 5 adet kitapları ben o zaman 500 usd para bozdurup havale gönderdim kitaplarıda bana kargo ile geldi senede 2002-2003 olması lazım tam tarih aklımda değilde.Hatta ordaki fiyata bakınca aslında ben pahalı almışımda o zaman usd düşkdü şimdi uçuyor.Ama linke dikkat ederseniz artık kitapların çoğu yok sebebi o zaman çocuk dediydi abi babam yeni öldü kitaplar çok var ben işte hepsini satıp kurtulucam yani 15 sene geçmiş demek 1000 tane basmış olsalar her birinden toplam 5000 kitabı misal işte anca bitmiş zaten bu tip kitaplar ağır satılıyor meraklısı alıyor.Birde arasanda bulunmuyor dediğim gibi sikke ölçüsü oturan ve gramajı falan veren kitap.

İşte o kitapların faydası şu idi ve kitaplara adam sikke resimleri basmış 1/1 oran yani eline sikke geçince o sikke resminin üstüne koyuyordun şak diye oturuyordu orijinal olan sahtede sırıtyordu ve gram da yazıyor zaten terazide tartıyordun oda aynı ise işte gerçek olma olasılığı fazla idi ordaki fiyatlar eski idi ama olsun.

Antik Yayınlar - Yayınevinin kitapları

linke bakarsan çoğu kitap arık yok sanırım baskısı olmaz bu saatten sonrada.
    Ayrıca sitede konu açıldı sanırım biri kendi çıkarmış sikke kataloğu diye olmazsa ondan merak eden alıp inceleyebilir..

Son söz pdf Türkçe yok anca translate kullanıp işimizi göreceğiz.Herkese kolay gelsin.
    Crypto Currency Trader.

Status
    DOIDYE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    320
    Beğenilmiş
    371

Alıntı kazimbey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

İşte o kitapların faydası şu idi ve kitaplara adam sikke resimleri basmış 1/1 oran yani eline sikke geçince o sikke resminin üstüne koyuyordun şak diye oturuyordu orijinal olan sahtede sırıtyordu ve gram da yazıyor zaten terazide tartıyordun oda aynı ise işte gerçek olma olasılığı fazla idi ordaki fiyatlar eski idi ama olsun.
    Çok iyi düşünülmüş bir detay
    Görünene göre karar verenler ne kadar az şey gördüğünü bilmeyenlerdir...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler