Sayfa 3 Toplam 7 Sayfadan BirinciBirinci 123456 ... SonuncuSonuncu
Toplam 63 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kayada Oyma

Status
    amero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    304
    Beğenilmiş
    48

Cevap: Kayada Oyma

merak ettim açılmış magara kafa şeklinin sagında solunda arkasındamı mesafesi tahminen ne kadar
    Haksızlık yapmayın .Haksızlığada boyun eğmeyin hz Muhammed (s.a.s)
    Kime Nazar Ona Azar (şeyh taktuk emre)

Status
    ASLAN-AVCISI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Banlanmış Üye
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    1

sağ taraf bırız gerıde kalıyor

Status
    amero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    304
    Beğenilmiş
    48

zzzz.jpg çözüme katkısı olur İnşallah
    Haksızlık yapmayın .Haksızlığada boyun eğmeyin hz Muhammed (s.a.s)
    Kime Nazar Ona Azar (şeyh taktuk emre)

Status
    stinger 2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    1
    Beğenilmiş
    3

merhabalar sitede yeniyim bir yorumda ben yapayım dedim belki katkım olur işaretli kaya sanki daha çok ağzını açmış yem yutmaya hazır bir balık şekli gördü
    m ben bu durumda ağzını açtıuğı noktanın baktığı yerde yani v nin baktığı yerde dere veye su olmalı balık ağzını irice açtığına göre dere veya suda irice bir kayadan yem isteiyor olabilir tabi ben daha yeniyim değerli üstedlarımız daha iyi bilir ben sadece yavaş yavaş onlardan öğrenip kendini geliştiren biriyim saygılar not işaretin etrafındada boşluk kontörülü muhakkak yapılmalı saygılar

Status
    Banlanmış Üye
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    1

ustam baktığı yerın aşağısında dere var yukarısındada tarlalar var evet ağzı açık bır hayvan ama neresıe bakmak lazım etrafına baktım boşluk kontrolu yaptım boşluk yok

Status
    Navaron - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Nordatlantik
    Beğenmiş
    8
    Beğenilmiş
    75

Dikkatlice dinle Tilki olan kardeş : İşaretin çok dik bir Araziyi ve aşağıdan geçen bir oluşum yerini veriyor, bakalım bu sefer bunu buldurabilecek ve başarabilecek misin ..
    Diğer tavuk ve civciv Konun'da Araziye tamamen hem boş, hem'de boşuna gitmişsin, yeminle yazdıklarımız - söylediklerimiz havaya, hepsi boşa gitti ..
    İnsan hiç olmazsa Patikayı belirttiğim şekil'de takip eder, dere yatağını geçer, karşı sırtı tırmanır ve onun arka tarafına doğru uzanan hafif yükselti yığın yani hedef yeri bulurdu, olay işaretin meyil yönünde 300 - 400 mt.ler'de .. Hadi bunu'da beceremedin hiç olmazsa işaretin oradan meyil (eğim) yönünü 500 mt. alacak şekil'de geniş açılı fotolardı ama bunu bile yapamamışsın, o Konu hakkında diyecek birşey kalmadı, sözün bittiği yere geldik çünkü, yapacak hiç birşey yok ..

Bu Konuna gelirsek işaretin oradan aşağıya dikkatlice bak, her zaman'ki gibi yine gayet anlaşılır ve net yazıyorum, dikkat et !!!
    Aşağı'da bir Su Yolu (veya Eski Yol ama su yolu olasılığı daha yüksek görünüyor) var ve şekline dikkat et : Gider (meyil) yönüne göre yazıyorum, meyil aşağıya doğru Sağlı - sollu iki ayrı koldan gelen iki cılız su yolu (veya Patika) birleşerek çatal yapıyor ve tek koldan yoluna devam ediyor ..
    Biraz ileri'de şekli önce sol'a dönüş ve sonra sağa kavisli dönüş yaparak Omega türü şekil yapıyor, Arazi'de burayı bir gör, bir bul bakalım !!!
    Gidiş yönü : İşaretin bize göre sol tarafında kesme V şekli var, V şekilin açı yönü o tarafın önü kapalı mı fotolardan tam göremedim, eğer kapalıysa işarete sırtını verdiğin zaman önünde ki Arazi'de olacak belirttiğim Omega şekili benzer yer ..
    Yazdıklarım tahmini, varsayım vb. yorumlar değil, herbir Konuda'ki işaretin söylediklerini aynen yazıyorum, görelim Tilkiliğini işaretin oradan baktığında Arazi'de belirttiğim yeri buldurabilecek misin ..

Alıntı Çöltilkisi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tilki yalnis yapmaz, avlamasini cok iyi bilir, yaş tahtaya basmaz !
    Göreceğiz bakalım

by Nava®one

Status
    Banlanmış Üye
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    1

saol ustam tşk ederım ınş buluruz bu sefer tam anladım

Status
    mydejavu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    13
    Beğenilmiş
    20

hızlı resim acmadı resmim netten yüklüyorum acarmı acmazmı bilmiyorum ama aynı işaret benim bölgemde var ve mezar senin yerin ile arasında bazı farklar mevcut senin bölgen daha zengin duruyor daha detaylı çalışma yapılmış ben görüslerimi resim üzerinde işaretledim resmin orjinal hali üzerinde alıcı göz ile bakarsan sende rahatlıkla görebilirsin diye düsünüyorum
    İki yahudi bir araya geldiginde şirket,İki türk bir araya geldiginde devlet kurar

Status
    Banlanmış Üye
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    1

ustam fıkırlerınız için tşk ederım .üçgen şeklı verdınız kayanın traşlı kısmının aşağısında çökme gözle görülüyor. bakılacak boşluk testı bır kere daha yapacaz ınş

Status
    Banlanmış Üye
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    1

arkadaşlar traşlanmış kayanın uzaktan bır fotosu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler