Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 12 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 12 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Eşkiya Belgeleri Harita Çalışmam ???

Status
    hvefam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Banlanmış Üye
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    4

Cevap: Eşkiya Belgeleri Harita Çalışmam ???

Alıntı hORİZOn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Nacizane tavsiyem fazla uğraşma kafayı yersin. Elinde belgen varmı varsa doğruluğuna ne kadar güveniyorsun, ayrıca internetten okudukların sadece yarım yamalak atlamalı belgeler.Buna göre nasıl harita çıkartabiliyorsun. Yıllardır uğraşanlar doğa tabiatı bozmadan önce bulamayanlar şuan nasıl bulsun , hadi sen bu yerleri buldun neden gidip işlem yapmıyorsun. Gelip internet başında zaman harcıyorsun. Elinde belge olmayıp bu bölgelerle uğraşanlar ben gibi tecrübe edinmiş biri olarak çok gider geliriz .
    hORİZOn kardeşim elimde hiç belge yok netde yazanlar neyse o, nasıl harita çıkarıyorum, birini bulduğun zaman diğerleri çorap söküğü gibi geliyor, niye işlem yapmıyorum, havalar soğudu baharı bekliyorum, resmi kazı başlatacam, internet başında niye zaman harcıyorum, internet başında görüşlerinizi alıyorum ve orijinal belgelere ulaşmaya çalışıyorum, teşekkürler..

Status
    hvefam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Banlanmış Üye
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    4

Cevap: Eşkiya Belgeleri Harita Çalışmam ???

Alıntı amero Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sistemi bilirseniz belgeye gerek kalmaya bilir ki yolda giderken bile burda define var diyeceginiz görüntülerle karşılaşabilirsiniz evet kervan yolu veya ulaşım yolu kenarında eşkiya faaliyet göstermiştir
    Aynen amero kardeşim, işaretlerin çoğunu bulmuştum çözemiyordum, netde belgelerle karşılaşınca tamam dedim, aranan yerler bunlar olmalı..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler