Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 13 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Resmi kazılarda tılsım

Status
    canimbenim84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

Resmi kazılarda tılsım

Selamun aleyküm .Forumunuza yeni kayıt oldum çok fazla sayıda cin tılsım olayını okudum.Yalan demiyorum ancak ben pek inanamadım.
    Eğer gerçekten böyle tılsım olayı varsa neden resmi kazılarda neden engel olamıyorlar.Devlet eliyle bulduğu gibi alıyor malı.
    Ne demek istediğimi anlamışsınızdır umarım, ustalarımdan cevaplar bekliyorum

Status
    LAZURAYY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    5
    Beğenilmiş
    9

Cevap: Resmi kazılarda tılsım

mahkemede avukat ne işe yarar bilirsin ya ustam işte sen ben de avukatsız zanlı oluyoruz ne dersek diyelim nereden konuşacağımızı nerede duracağımızı bilemeyiz tabi gelen sorulara da karşılık veremeyiz.. ama devletin elinde çokça avukatı var.. bir tanesi ile işi hallediyor..
    kısacası böyle..

Status
    Mithatpoyraz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adana
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

Inanin onlarin calistigi bir hoca oluyor emin olun 😊

Status
    pacifist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

Devlet ilimsiz yapar mi hic elbette var yardimcilari

Status
    Tahterevalli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    175
    Beğenilmiş
    18

Arkadas tilsimli bir yer test etmek istiyor verin arkadisima tilsimli biryer gidip gorsun

Status
    Yücetepe28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    GÖNÜL DAĞI
    Beğenmiş
    7
    Beğenilmiş
    25

Alıntı Tahterevalli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadas tilsimli bir yer test etmek istiyor verin arkadisima tilsimli biryer gidip gorsun
    Usta çok cömertsin...!
    "HER NASİP VAKTİNE ESİRDİR"

Status
    Hadid 57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    65
    Beğenilmiş
    36

devlet toprakların sahibi olduğu icin tılsım kalkıyormuş .söyleyen cinci hoca

Status
    blntkvlc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

O hocaya söyleyin, hastirsin ordan

Status
    blntkvlc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

Sevgili dava arkadaşlarım, ben bugünden itibaren işaret ve define arama işini bırakıyorum...bundan sonra tılsım bozma ve cinci hocalığa başlıyorum bilginiz olsun,çünkü bu işte definden daha çok para var.

Status
    pacifist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

Arkadaslar şunu iyi bilmek lazim. Adamin cinleri vardir suflidir yani kafirdir bir suru is yaoar yaptigini sanir, define yeri soyler tarifini yapar noktasini soyler ama yalan söyler farkinda degildir, cunku o bile cinlerinin sufli oldugunu farkedemez, farkettiysede hukmettigini sanar ama oyuncak oldugunu farketmez. Hatta mal temiz tilsim yok kazin der. Kimi hocada vardir musluman ordusu ekibi vardir bulur dogruyu soyler ama gucu yetmez bunun icin israr etmez isleme dahil olmaz, gucu yetmezden kastim tilsimi cozmeye ya da ordaki cin varligina sayica ustun olmamaktir ya da sahip oldugu cinlerin o konuda cozucu ilmi yoktur. Mesela doktor cinler vardir damar yoluyla girip hastaligi teshis eder hatta tedavi eder ama bunu sadece o ilmi bilen cin yapar. O yuzdendir ki bu iste de hoca vardir define isinde ehil musluman cinleri vardir, gucludur sayica fazladir ve şeriat disina cikmadan yalansiz sadece define de degil her iste insanlara yardimci olur. Mesele boylesine denk gelmektir. Yoksa bu iste herkes sahtekar demek iftira olur Allah muhafaza. Evet normal makinasi olan insanlarin yeni yontemi 1000 1500 lira ver yerine bakalim tespit edelim parayi alip gidelim. Eee madem garantili mali cikartirken bekle bakalim cikacak mi. Oldu bide eline mi verelim diyolar. Evet o garantiyi verip parayi alirken sallamak iyi de cikmasini bekle deyince kacip gitmek sahtekarliktan baska nedir. Tilsimi cini hice sayip yer tespit etmek al kaz demek zaten bu isin aslina aykiri. Gel ben bedava tespit edip gosterecem makinaylada gosterecem sonra diyince kacip gidiyolar yemiyor. Arkadaslar bu isin tilsimi cinini cozmek hatta islem yapacak her turlu imkana sahip olmak bile mali alma garantisi vermez cunku unutmayalim dunyada ki yerden ustten sgdan soldan gelecek her turlu rizki Mevlam ancak diledigne ve istedigi vakitte verir. Gayret kuldan Rahmet Allah c.c'den.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler