Sayfa 1 Toplam 5 Sayfadan 1234 ... SonuncuSonuncu
Toplam 45 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Güvenilir Hoca...

Status
    Mithatpoyraz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adana
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

Güvenilir Hoca...

Mrb arkadaslar define ile alakali degil ama gercekten kendinizde veya sevdiginiz birinde farkliliklar goruyorsaniz veya dermani yok gibi gorunen hastaniz var ise bana ulasin .. kandirmaca para vs yok sadece Allah rizasi icindir.

Status
    amero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    229
    Beğenilmiş
    40

Cevap: Guvenilir hoca...

Allah razı olsun
    Haksızlık yapmayın .Haksızlığada boyun eğmeyin hz Muhammed (s.a.s)
    Kime Nazar Ona Azar (şeyh taktuk emre)

Status
    LAZURAYY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    5
    Beğenilmiş
    9

konu ile ilgili burada bir çok arkadaşımız yazdı benim hoca sağlamdır benimki dürüsttür ne kadar inanabilirim ki..

lütfen yanlış anlamayın ama burda yeni üye arkadaşlar da var bilen var bilmeyen var sizin için mahsuru yok ise yazdıklarım konusunda beni aydınlatır mısınız..

diyelim ki doğru diyor peki tuzak ile ilgili neden size bir şey söylemedi ??

sonuçta bağlantısı var ise ruhani varlıklar bunları da biliyor olması gerekmez mi idi ?

bunlara vereceğiniz cevaba göre size bir kaç yer soracağım aldığım cevaplara göre tatmin olacağım..

son olarak siz ve hocanız hangi vilayettesiniz ?

Status
    Nereden
    Adana
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

Allah da sizden razi olsun arkadasim. LAZURAYY tabiki aydinlatirim arkadasim oncelikle tuzakla alakali bilgimiz vardi ancak kepce bir anda dur diyemeden patlatti sonucunda cinler ne yapabilir ki patladiktan sonra 😊 sonrasinda da malin yerinin degistigini ve korundugunu da soyledik 😊 define ile ilgili degil de Rabbim in rizasi icin Allah yolunda konularla ilgileniyoruz. Hacamat cin cikarma musallat kayip yani cok konu var ama kimseye buyu muyu yapilmiyor. Adanadayiz arkadasim.

Status
    Nereden
    Adana
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

LAZURAYY arkadsim bu arada calisma yonunu mekana gidip orda hoca ile ve bir gonullu kisi ile bazi islemler yapilarak gorecegiz. Evden denedik fakat tam nokta belirleyemedik asagi yukari rakamlar edindik yeriyle ilgili 😊 eger bir durumunuz varsa ulasabilirsiniz fotograf ve videosu yeterlidir kisinin neyi oldugunu o sekilde soyleyebilirim geri kalan islemler icin gerisi sizin kararinizdir Allah herkesin yar ve yardimcisi olsun

Status
    sedegor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Banlanmış Üye
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

@Mithatpoyraz kardeş özel bi bakarmısın

Status
    LAZURAYY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    5
    Beğenilmiş
    9

ustam size saygım sonsuz ama lütfen kendini güçlü gösterip birilerinden bir şeyler koparmaya çalışan kişilere itibar etmeyin..

çok hoca ile diyaloğum oldu bir çok kişi tanıdım ki sadece müslüman olarak değil ermenisi yahudisi v.s. ama ne yazık ki sadece bizimkilerde sahtekarlık gördüm küçük karlar peşinde koşup gerçekten uzaklaşan veya karşısındakinin güvenini bir şekilde kazanan..

ve sana şunu söylememe müsaade et eğer ki cinler gerçekten malzemeyi taşıyacak olsa idiler şu an yer altında altın kalmamış olurdu..

evet malzeme var veya yok alanda diyebilir ama net olarak söylemesi biraz zor mezar oda v.s. var ise durum farklı onu görebilir elbette..

size bu hoca yeri gördükten sonra demiştir muhtemelen tuzak var diye ve siz de inandınız.. ben de söyleyebilirdim tuzak olduğunu

kısacası inanmayın gerçekten bu işi yapan ve saygı duyduğum çevreden de saygı duyular hocamın bana sözü

kardeşim biz sadece var veya yok deriz ama kesin değildir elbette sonuçta yalan söylemeyi seviyorlar ne kadar inanırsın ki.. sahipli deriz sahipsiz olur sahipsiz deriz sahipli olur ama KESİNLİKLE YER DEĞİŞTİREMEZLER ÖYLE OLSA İDİ ŞİMDİ BENDE ZENGİN OLMUŞTUM.. ademoğlunun yaptığını değiştiremezler.. !!!

Status
    Nereden
    Adana
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

Haklisin arkadasim cevrede cok hoca var hocayim diye gezen dedigim gni tuzaklar belliydi sadece son islemde durduramadik acele etti kepceci maldan vazgectik de.bize bunu soyleyen hoca vasitasiyla oraya yollanan kisi yani bu islemi anlatmam imkansiz bu sekilde size.. zaten define ile calisma anlaminda paylasim yapmamistim buyuk harflere gerek yoktu arkadasim benim gozumle sahit oldugum seyler var. Kesin konusmak imkansiz Rabbim bilir kimin ne zaman zengin olacagini Rabbim yuru kulum dedi mi her turlu bir kapi acar insallah . Dinimizde de mevcut olan Allah rizasi icin hasta kisilere yardimci olmak istedim . Tamamen iyi niyet iceren bir paylasimdi. Bilmeden tanimadan konusmak cok kolay zaten emin olmasam kendi adıma boyle bir platformda yaziyor olmazdim. Herkes dolandirici yalanci degildir. Islemler basina gelmemis kisilere gore cok hayali gorunuyor dedigim gibi gozumle sahit oldum hocamin ne kadar guclu olduguna . Ama o kadar mutevazi ki Rabbim den istiyorum kabul ediyor..tek cevabi bu . Degerli bir buyugumdur. Hatta tamamen ornek vereyim bir bakisiyla karsindakini bayilttigini gozlerimle gordum hi kotulugune degil islem sirasinda tabiki keske ifade edebilecegim baska bir yol olsaydi kelimelerden baska.

Status
    Nereden
    Adana
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

Arkadaslar cok baska boyutlar var bu dunyada ben sadece yardimci olmak istedim Allah rizasi icin . Kendiniz veya vesile olmak istediginiz biri veya birileri varsa ozelden ulasabilirsiniz. Hayirli aksamlar dilerim.

Status
    Nereden
    Adana
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

Bir de eklemeyi unutmadan LAZURAYY .. bir lira da ne istemis ne almistir. Malimjz var ama camur dan gidemiyoruz Rabbim isterse ulastirir istemezse zaten yapacak birsey yok tevekkulumuz sonsuzdur.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 2 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 2 misafir)

Bu Konu için Etiketler