Sayfa 3 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci 12345 SonuncuSonuncu
Toplam 45 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Güvenilir Hoca...

Status
    ONÜÇ-13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2

Cevap: Guvenilir hoca...

Alıntı Mithatpoyraz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mrb arkadaslar define ile alakali degil ama gercekten kendinizde veya sevdiginiz birinde farkliliklar goruyorsaniz veya dermani yok gibi gorunen hastaniz var ise bana ulasin .. kandirmaca para vs yok sadece Allah rizasi icindir.
    s.a. mithatpoyraz kardeşim bahsettiğiniz hoca adanada celal hoca mı ? evet yada hayır yazarsan çok sevinirim
    yerin..göğün..arşın..kürsün..alemlerin.. anahtarı; La İlahe İllallah Muhammedün Resulullah

Status
    TANRIDAGI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Banlanmış Üye
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

oncelikle cinler hicbir maddenin yerini degistiremez ve kaydiramaz. bu ruhani varliklar yuksek enerjileri ve simya yetenekleri sayesinde maddenin yapisiyla oynarak * buna tilsim diyorsunuz*, goz yanilmasi saglarlar. aslinda orada olan nesneyi yokmus gibi gorursunuz. bu konuda asil soylemek istedigim ise, inanclarimizi kullanarak, dini tecrubelerini nakite cevirmeye calisan sozde allah sevdalisi, cakma muslumanlara dikkat edin. definede tuzak derseniz tamam ona varim. ama ben cinlerin perilerin, degirmenci yorgonun altinlarina, yada kral bilmem kacinci antonyusun definesine bekcilik yapacagina inanmiyorum. define icin yardim istediginiz haci hoca takiminin size ilk soyledigi. oradaki cinlerin ya musluman oldugudur yada hristiyan oldugudur. yahu arkadas, bu cinlerin hic musevisi yokmu. ateisti yokmu, hic putperesti yokmu diye akliniza hic geldimi. yada hic dusundunuzmu, sozde cinleri olan hoca efendi, kendi cinleri ve ilminin sayesinde sizin definenize bekcilik yapan cinleri yakarak gomunuzu kurtaracagini soyler. hangi allah sevdalisi birkac parca altin yada gumus icin allahin yarattigi varliklari yakarak katleder diye hic dusundunuzmu. yada buldurdugunu yada almanizi sagladigini soyledigi o gomuden pay almadan giden yada ben bu isi allah rizasi icin yaptim, ben bu isten para falan istemem diyen bi hocaya rastladinizmi. ben bunca yildir dag bayir bu isle ugrasiyorum ve her ne hikmetse bir turlu su bekcilik yapan cinlerle karsilasmadim. ama buldugun yerde cinler var yardimci olayim pazarliginizi ben yapayim diyen cingoz recailerle cok karsilastim. defineci arkadaslarima tek tavsiyem, definedeki tuzaklamalara ve cingoz recailere dikkat edin yeter. kimsenin inanclarinizi nakite cevirmesine izin vermeyin. selametle...

Status
    Mithatpoyraz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adana
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

Slm arkadasim.inanmamakta ozgursun tabiki zaten defineyle alakali bir islem icin yazmadim buraya zaten biz kendi define isimizi kendimiz yapiyoruz sknti yok hi kendi uzerimize de alinmiyorum. O kadar cok sey kendimde islemlere ortak oldugum icin goruyorum kibirsey ispatlamak zorunda da degilim. Kimi inanir kimi inanmaz ama cinlerle beraber oturup Kuran okuyani da gordum yani bence fikirlerini soylerken %1 ihtimal bile olabilecegini dusunup daha kibar bir dille yazabilrsin diye dusunuyorum Kimi bunu kullanir kimi Allah icin yapar kimi korkudan yasayamaz kimisi de bazi cinlerin elinde oyuncak olur. Allah yaratmistir . Hristiyan musevi atesit ogrensen dinlerini ne degisecek ben konumda hasta olan yardima muhtac kisilere bir kapi acmak istedim o kadar. Birgun bir cinle karsilasirsan haberim olsun

Status
    Nereden
    Adana
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

Alıntı onüç-13 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    s.a. Mithatpoyraz kardeşim bahsettiğiniz hoca adanada celal hoca mı ? Evet yada hayır yazarsan çok sevinirim
    hayir arkadasim degil.

Status
    Nereden
    Adana
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

Hi bide soylemeden gecemicem cinler bir maddenin yerini degistirebilir. Adami alip duvara bile carparlar

Status
    TANRIDAGI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Banlanmış Üye
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

Mithatpoyraz arkadaşım, yazım doğrudan sana hitaben değildir. Ben genel olarak yazdım. Ayrıca evet ben cinlerin defineyi bekçilik yapacağına asla ve asla inanmıyorum. Define mevzusunda hocaların sözde bekçi Çin’leri yaktığı palavrasına ise hiç inanmıyorum. Selametle...

Status
    deli_ormanli77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    116
    Beğenilmiş
    53

Alıntı Mithatpoyraz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hi bide soylemeden gecemicem cinler bir maddenin yerini degistirebilir. Adami alip duvara bile carparlar
    malzeme yer değişiyor diye söyleyenleri duyuyorum.ancak bizim bir arkadaşı , taş üstüne basınca ormanda,
    havaya kaldırmışlar ve yere çarpmışlar.ayağı kırılmıştı.doğru söylediğine inandığim bir kişidir.
    allah her türlü beladan korusun

Status
    pacifist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

Saglam hoca oldugunda bakin saglam derken guclu oldugunda sayica cok ve musluman cinleri oldugunda islem yapilirken hic bir cin yaklasamaz yanasamaz patlamayi birak 500 metreye sokulamaz , sizinkisi tespitten oteye gitmez kardesim. Tespitte onemli orayi bulmak belirlemek ama islemde gucun yoksa bi anlam ifade etmez. Hoca var sufli cinlerle olmayan yerde mal var diyo kimi hocada var ne neyse soyluyo islemdede basinda duruyo saldirida olmuyo. Bana asla garantimj demyin cunku Rizka kefil sadecr Allah tur ve ancak O diledigine ve diledigi zamanda verir. Bizimkisi gayrettir sebebe yapismaktir.

Status
    Nereden
    Adana
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

Arkadaslar net bir aciklama yapmak istiyorum.bu inanc meselesidir. Haklisiniz cevrede bircok kendini yalanlarla insanlara inandiranlar var. Ancak ilk paylasimimda okursaniz rahatsizliklari iyilestirebilmekten bile bahsediyorum. Ornrginfelcli birisini iyilestirebilmek ve hatta daha ozel bir ornek vereyim kendi cocugumun bazi sebeplerden dolayi dogduktan sonra sag kolu geriye dogru duruyordu ve bunu duzelttik. Yani benim paylasimimin amaci saglikla alakaliydi. Onun disinda define diyorsaniz sadece devlet destekli gidiyoruz ve bir de kendi evimiz arsamiza baktik actik ettik.zaten basimiza gelen su tuzaklari vs paylasimim da olmustu. Biraz daha acik konusacagim. Kendi isimizle alakali biz her defasinda gidip yer tespiti yapmadik. Bir kisi uyuttuk ve o kisiyi istedigimiz yere gonderdik bedeni uyurken bilinci acik ama ruhen yolculuk yapmis oluyor yani. Nerde ne var hangi kapisinda yilan hangi kapisinda tuzak var gorebildik. Ancak yasadigimiz su tuzagi kepcecinin yanlis darbesi sebebiyle yasandi ve cozumu bulmak amacli fikir alabilmek icin bu faydali forum sitemizde paylasimda bulundum. Ve degerli uye arkadaslarimiz yardimci olmaya calistilar sagolsunlar. Konu inandiricilikla alakali bir yere gelince anlattim. Aslinda cevremizde buna ihtiyacimiz yok ama sknti degil. Bizim seytan olanlarla isimiz yok Allah yolunda ilerliyoruz. Rabbim herkesin gonlune gore versin. Insallah karsimiza iyi insanlar cikarsin. Evet adanadayiz. Dedigim gbi bir sorusu olan mesaj olarak ulasabilir. Iyi aksamlar arkadaslar

Status
    pacifist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

Malzeme yer degistirmez, cinlerin insanlara musallat olmasi onlara tokadi cakmasi ordaki varliklarini gosterir tilsimli oldugunu gostermez her malzemede tilsim olacak diye kaidede yoktur. Hoca dedigin musluman cinleriyle ordaki sufli varliklari kovar tilsimi cozer malzeme oluo olmadigni soyler islem esnasinda koruma saglar ama asla alma garantisi vermez. Iste insanlar bu noktalarda kafasi karisiyor, garanti vermeyince yok diyor, ya da makina tutmadan yapilan islemlerde yarim birakiyor cunku cinlerle yapilan derinlik olcusunde onlarin olcu birimleri farklidir adam boyu olcu verirler buda en az ebet en az diyorun1 adam boyu 2 metreden baslar. Bu iste nefsi arzulari birakip inanmadan olmaz nasip edecek Allah c.c'dir bu yuzden bu isin garantisi olmaz. Adama diyorsun burda mal var ama 10 mt adam inanmiyor 2 3 mtr dediler bana diyor. 2 3 mtrede islem yapmayan ama inanan adam 10 mtre diyince inanmiyor. Ben de 2 3 mt desem onceki 10 mt dese bu sefer onj birakio bana inanacak. Velhasil isimize geldigi gibi degil gerceklere gore neyse onu soyleriz.
    Isaretle aranan mallarin cogu 6 7 8mtreden assagi deildir konumuna gore cok nadir 4 5mt falan bunlar tabi 3 4 5bin yillik mallardan bahsediyorum, osmanli mallari daha yuzeyde oladabilir olmayadabilir. En dogrusunu Allah bilir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 2 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 2 misafir)

Bu Konu için Etiketler